O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lubo111
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2009 18:56

Prawojazdy Miedzynarodowe

Postautor: lubo111 » 27 gru 2011 14:14

Witam wszystkich moze sie ktos orientuje lub mial z tym stycznosc, posiadam prawko miedzynarodowe i nasowa sie pytanie czy da sie je wymienic na Full Uk poniewaz ubezpieczenie na miedzynarodowe jest 3 razy drozsze niz normlane angielskie prawko, wiem ze moge na nim jezdzic bez zadnych problemow w Uk ale rozchodzi sie o ubezpieczenie. Mam drugie pytanie jeszcze odnosnie ubezpieczenia auta, czy moge ubezpieczyc na 3 osoby ale pierwsza osoba bedzie miala inny adres niz garazowanie auta, poniewaz bede mieszkal gdzie indziej ale nie daleko. Czy mozna tak oszukac ubezpieczalnie bo mozna oszczedzic az 800 funtow za rok na ubezpieczeniu jesli pojdzie na znajomego anglika.
Pozdrawiam

PS; w sumie na prawku jest nazwisko panienskie i czy da sie to wymienic na aktualne

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 29 gru 2011 01:25

Wisz co?
Znam odpowiedź na tfoje pytanie.

Ale, K... M....ć !!! "nasÓwa" (te Twoje pytanie), pisze się "nasuwa". (suwnica, suwać, suw, posuwać - wyjątki)

I nie fcuk mi, że jesteś ... oj tam, już zapomniałem, jak to jest po polsku (taki, co nie potrafi się własnego języka nauczyć - nie mówiąc o innym obcym).

Wracaj tam, skąd pochodzisz i się doucz. Czegokolwiek. Amen.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 29 gru 2011 01:27

Kup troche kredy, zamazaj nazwiso panienskie, wpisz aktualne, kup okladke "Uk", zaloz na prawko... i juSZ


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości

cron