O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
10marlenka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2011 23:30

firma przewozowa VOYAGER Borowscy-nie polecam!!!!!!

Postautor: 10marlenka » 18 gru 2011 23:43

witam chcialam ostrzec wszystkich przed firma kurierska VOYAGER,nie polecam,tydzien przed dzwonilam i wyslalam smsa z adresem,w sobote mieli przyjechac po paczke a w niedziele lecialam do polski,
przyszla sobota nie odzywali sie wiec zadzwonilam,powiedzieli ze miedzy 4-6 beda oddzwaniac do wszystkich i umawiac sie na ktora przyjada.czekalam do 9 nikt nie zadzwonil,probowalam zadzwonic ja do nich oczywiscie tel mieli wylaczone (napewno nie zajete bo dzwonilam 6 razy co 5 min)
domyslilam sie ze to jakis walek i szybko zadzwonilam do innej firmy,na szczescie mialam 4 paczki (dwie sasiadki dwie moje) i przyjechali po te paczki puzno ale przyjechali wkoncu to bylo 80Ł a nie jedna paczka za 20 oplacalo im sie.tylko dzieki tej firmie szczesliwie wyjechalam z uk bo gdyby nie oni to bym nie miala ani ubran w polsce ani prezentow dla rodziny pod choinke a wszystko przez ta przekleta firme VOYAGER!!!!a polecila mi ja kolezanka hmmm!no tak bo pewnie w dni powszedne dotrzymuja slowa a ze przed swietami busy jest to maja w d... klientow bo juz zarobili co potrzebowali!!!
rozumiem mogli miec juz pelny wan ale to wystarczylo zadzwonic i powiedziec a nie trzymac kogos w niepewnosci i jeszcze to dzien przed odlotem!!!!
NIGDY WIECEJ DO NICH NIE ZADZWONIE I NIE POLECAM INNYM!!!
POZDRAWIAM

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 29 gru 2011 01:09

Noooo... ja tyż ich nie polecam.

Chciałem wysłać do Polski memrystik czyli pendrajwa i tyż nie przyjechali. Tak se myśle, że nalepsze firme to zna Stara Baba oraz Blo... netka. Albo TNT.


Wy - te fszystkie firmy od paczuszek - dajecie czadu aż miło.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości