O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ewenement2011
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2011 18:27

Problem z PayPal-em

Postautor: ewenement2011 » 15 gru 2011 17:46

siemano.mam pytanie ,załozylem konto na eBayu,lecz nie moge zarejestrowac swojej karty na PayPalu,dodam ,ze karte mam debetowa barclaysa,wiec moze w tym tkwi problem,bo wyskakuje komunikat ,ze nie mozna zweryfikowac mojej karty,podejrzewam,ze do tego typu tranzakcji potrzebna jest karta kredytowa ?

Alkoholik
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 07 gru 2011 12:03

Postautor: Alkoholik » 16 gru 2011 08:32

Doczytaj lepiej na paypalu.

Zabierac sie za cos, wpychac na sile, nie majac pojecia co sie robi - to najlepsa recepta na klopoty. Juz widze nastepne tematy za miesiac - "paypal mnie oszukal", "paypal kradnie", "jak odzyskac pieniadze z paypala", "uwaga na oszustow z paypala", etc.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 16 gru 2011 09:26

Czy zarejestrowałeś się na anielskim paypal-u czy na polskim ?
Nie dodajesz karty tylko konto bankowe, które później weryfikujesz.
Coś robisz nie tak.

darku2007
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2011 08:53

Postautor: darku2007 » 04 sty 2012 14:35

Najlepiej skontaktuj się z działem pomocy PayPal i wyjaśnij problem

ON198600
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2012 19:13

Postautor: ON198600 » 05 sty 2012 19:28

Pay pal dziala i na angielskiej wersji i na polskiej (mozesz tez placic w uzbeckich jenach jak chesz po to jest pay pal by nie latac do kantora ja kupowalem okulary do plywania w syndey :P) btw do wpisani trzeba miec karte ktora mozesz placic w sklepie (czyli ta z kodem zabezpieczajcym z tylu )
Btw jezeli zalogujesz sie z innego ip niz te co tworzyles konto , konto automatycznie sie blokuje co potem musisz zrobic zadzwonic do nich potwierdzic e-mialem i wystalc im potwierdzenia adresu o sciagneicu zabezpieczenia .
Jezeli masz karte z numerem expire date nazwiskiem na siebie i na twoj adres ktory musi byc taki sam jak na ebay-u to wpisujesz kod .przed uzyciem kasujesz wszystko co moze przesylac dane twojej karty do innych serwerow (ja tam formatuje kompa co 2 tygodnei neima problemu z tym :D) w programie temp i allcokies blokujez antywirusy ,wlanczas firewal (co powinno byc caly czas wlaczone ) i placisz przez paypal nie ustawiac hasel na pay palu typu 1234 lub takie inne najlepiej modulwoane cyfry telfonow swoich znajomych co znacie numer na pamiec (lacozne numery ) wtedy niema problemu.
A btw karta musi byc oplacana 5 funotw meisiecznei jezeli nie placisz niemasz funkcji placenia przez interent (niema cudow :D).
najwzniejsze informacja dla ludzi dzieci (dzieci NEO co mysla ze sie znaja a g.. wiedza ).
NIE PODAWAC NIKOMU DANYCH Z KARTY KREDYTOWEJ
(NAWET ZONIE :D I ZLODZIEJOWI LUB LASCE PRZEZ INTERNET :p tak samo nie wiezcie w roznego typu weryfikacje tozsamosci i tego innego typu brednie bo potem wysluchuje glupot od znajomych "ze on mowil ze on kazal" nikt nawet twoj pracodawca nie moze znac tych danych NIKT jemu potrzeba sort code i account number :D)
PS .radze uzywac gotowki mniejsze prawdopodobienstwo tego ze ci karte skopiuja przez czytnik rds rst :P (ja uzywam only cash :P)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 169 gości