O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
rafalituk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2011 10:58

wiecie kto moze mi pomoc jestem bezdomny

Postautor: rafalituk » 22 lis 2011 11:13

witam, jestem w angli od kilku tygodni, wszystko sie ukladalo znalazlem pokoj po kilku dniach prace i zaczalem nowe zycie. jednak w niedziele stracilem prace, pokoj mam oplacony do soboty w chwili obecnej nie mam ani funta aby cokolwiek wynajac badz oplacic pokoj na kolejny tydzien. nie stac mnie na jedzenie ani wykupienie doladowania do telefonu. nie moge wrocic do polski (nie jestem przestepca). i tak nie wiem co robic teraz z mysla ze za kilka dni wyladuje na ulicy bez grosza. moze wiecie gdzie mialbym sie udac jezeli chodzi o pomoc? jakies instytuucje. badz znacie osoby ktore moga wynajac mi darmowy pokoj wzamian za opieke nad domem lub cos takiego. mam 21 lat jestem elektronikiem i moj angielski jest bardzo slaby. pisze bo puki mam dostep do internetu chce zanotowac jakies wazne adresy jezeli chodzi o noclegownie badz jadlodajnie . nie licze na jakakolwiek pomoc mieszkaniowa lub materialna bo wiem ze polak w uk nie nalezy do bogaczy jednak jezeli wiecie co mam dalej robic gdy juz mnie wyrzuca z pokoju to bardzo prosze o jakiekolwiek rady. w chwili obecnej mam 2 funty, w sobote gdy bede opuszczac pokoj oddadza mi depozyt 50 f wiec tyle bede miec pieniedzy aby przezyc . bardzo prosze o jakiekolwiek informacje. szukalem w googlach polskich ksiezy - chcialem ich poprosic o pomoc ba sam kiedys bylem w fundacji charytatywnej i to ja pomagalem innym jednak z nikim nie udaje mi sie skontaktowac. jezeli jest osoba ktora moze zaoferowac mi prace nawet za 15f na tydzien to rowniez bylbym bardzo wdzieczny.

sylwiaQ
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 26 kwie 2011 00:11

Postautor: sylwiaQ » 22 lis 2011 12:47

a może polski kościół na Ealingu?

sliwka128
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2011 15:07

Postautor: sliwka128 » 22 lis 2011 15:19

hej,
na hammersmith jest polski klub czy cos takiego. znalazlam kilka artykulow o "barce"-pomagaja ludziom bezdomnym poczytaj prosze:
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci ... 86769.html


http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/9 ... ,id,t.html


http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... dynie.html

nie widze nigdzie namiarow ale pogrzebalabym na Twoim miejscu jeszcze na necie. slyszalam, ze sa tez osrodki dla ludzi w ciezkiej sytuacji i tam mozna sie przespac ale poszukaj" homeless in london". jak nie masz nikogo kto pomoglby z ogarnieciem angielskiego wyslij wiad prywatna pomoge wygrzebac jakies info i przetlumacze. glowa do gory zawsze jest jakies wyjscie :)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 22 lis 2011 16:19

hej,wiem ze na Acton High St, obok kosciola jest miejsce gdzie daja bezdomnym posilki..przynajmniej zawsze tak bylo

rafalituk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2011 10:58

...

Postautor: rafalituk » 22 lis 2011 18:54

jestem z okolic hunslow central, dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc, mam nadzieje ze jakos sie ulozy do tej niedzieli ...

roksana189
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2011 11:40

Postautor: roksana189 » 06 gru 2011 11:54

czesc macie moze jakis kontakt z tym chlpakiem? trzeba mu pomoc jakos przeciez jakis nr tel ale gdzie sie w koncu podzial?

roksana189
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2011 11:40

Postautor: roksana189 » 06 gru 2011 11:55

czesc macie moze jakis kontakt z tym chlopakiem? trzeba mu pomoc jakos przeciez jakis nr tel ale gdzie sie w koncu podzial?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 06 gru 2011 15:34

nie widzialam tego postu wczesniej, bo nie zagladalam tu od dluzszego czasu, no wlasnie gdzie on jest? :( szkoda, ze nr tel nie podal...

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 06 gru 2011 18:50

Na Hounslow East (niedaleko Mleczka) jest Homeless Persons Unit, dają tam darmowe posiłki bezdomnym.

Alkoholik
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 07 gru 2011 12:03

Postautor: Alkoholik » 07 gru 2011 12:08

aina24 pisze:nie widzialam tego postu wczesniej, bo nie zagladalam tu od dluzszego czasu, no wlasnie gdzie on jest? :( szkoda, ze nr tel nie podal...

:D no chyba nie doczytalas o czym pisal...
nr telefonu!!!??? :shock:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 141 gości