O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Czy natknelas sie na ta firme?

TAK i kupilam kurs I ZALUJE
1
20%
TAK i kupilam kurs ale NAWET NIE ZALUJE
0
Brak głosów
TAK ale NIE KUPILAM KURSU
2
40%
NIE ale dzieki za info
1
20%
Kupilam lub nie kupilam kursu ale potwierdzam ze to oszusci
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 07 gru 2012 14:17

Ciesze sie z toba, kup soebie za ta dyche ciderka, uwal sie i chociaz 24 godziny tu nie zagladaj... Ni ebedzie po kim co poprawiac

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 07 gru 2012 14:22

450£ szkoda wydać na szczochy, i wogóle na picie, chyba krem na zajady kupię poradż jaki :lol: :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 07 gru 2012 14:25

Pisz powoli bo bełkot wychodzi zjadasz literki chyba się klawisze przegrzały :lol: :lol:

maria32
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2012 10:52

Postautor: maria32 » 07 gru 2012 14:49

Napisałam w temacie firmy TekWorx ale jak widzę, szybko od tematu się odeszło. Nie będę się wdawać w polemike na temat moich umiejętności, bo nie na ten temat jest dyskusja. Szkoda, że zaśmieca się internet takimi przepychankami słownymi.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 07 gru 2012 14:57

Sprawa dotyczy Pani umiejętności nie ja to zaczołem sorry.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 07 gru 2012 15:05

maria32 pisze:Szkoda, że zaśmieca się internet takimi przepychankami słownymi.


No wlasnie - Daro spier...laj

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 07 gru 2012 18:28

Daro od dara wara.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 07 gru 2012 19:01

Jednak mam rację, wasza praca biurowa to pisanie podań i asysta przy ksero:)))
Wy nawet nie wiecie co to obieg dokumentów...
Lotus - wy poza edytorem tekstu i arkuszem nie znacie nic więcej, to właśnie upewnia mnie, że wasze prace biurowe są od sprzątaczek do asysty ksero, ewentualnie wysłanie maila.
Aplikacje czy systemy biurowe to nie edytory tekstów, (są składnikiem) to głównie system wymiany informacji, ale z kim ja mam o tym pisać, jak dla was lotus to edytor tekstu...

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 07 gru 2012 19:07

Ermmm doczytaj moze polglowku - nigdzie nie napisalam do czego uzywalam Lotusa, napisalam tylko ze ostatnio uzywalam w latach 90tych.

Reszte sobie dopowiedz jak to zwykle robisz... :lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 07 gru 2012 20:00

goral jak widać gardzi każdą pracą, bo sam ma taaakie doświadczenie zawodowe, taaakie umiejętności, taaakie kwalifikacje, zrobił taaaką karierię... że żyje z WTC.

Mają ludzie tupet.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 07 gru 2012 20:13

goraluk pisze:Wy nawet nie wiecie co to obieg dokumentów...


Masz racje, nie znam sie na takich podstawach - od tego mam sekretarke :D


****************

taaaaaaak zna realia taaaaaaaaaaaaak zna jezyk taaaaaaaaaaaaaak mu dobrze na prozaku

obieg dokumentow - wersja po goralsku.. goniec w firmie prawniczej

i dumnyyyyyyyyyyyyyyy bo "obieg dokumentow"

roko0
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 09 gru 2012 19:28

Postautor: roko0 » 09 gru 2012 19:58

goraluk pisze:O szkoleniach wypowiadać się nie będę bo ich nie znam.
Natomiast ja bym cię do biura nie zatrudnił, no może jako asystenta ksero.
Pracowałaś w biurze 5 lat i buta przez ciebie przemawia. A o pracy biurowej moim zdaniem wiesz bardzo mało. Może w Polsce pisanie podań szefowi czy kserowanie faktur to szczyt aktywności biura... Ale ja bym cię już jednym tematem zgasił:) Jestem nieomal pewny, że masz zerowe pojęcie o Lotusie.
A wiele biur w UK tego właśnie używa. Jak sądzę nie umiesz też prowadzić prac nad dokumentem zbiorowym, oraz używać komunikacji biurowej.
Poza wysyłaniem emaili i jak pisałem kserowaniem czy tworzeniem prostego pisma w MS Word pewnie nic innego nie umiesz, a to nie jest praca w administracji to jest pomoc biurowa:)
Samo stwierdzenie kogoś "pracuje w biurze" jest już śmieszne, bo co to znaczy praktyka w burze 5 lat?, Że co robiłaś? Kserowałaś a może tworzyłaś kampanie marketingowe na skalę europejską? Nie wiem co to za szkolenie, ale z pewnością 5 lat pracy w "biurze" i to jeszcze w Polsce to nic...
Jak więc widzisz, jest się czego uczyć...


Normalnie to nie wiem od czego zacząć.:)
Po czym wywnioskowałeś ,że koleżanka o pracy biurowej nic nie wie i w jakim biurze pracowała?Zakresem jej obowiązków to chyba też znasz lepiej niż ona sama?Prorok czy co ?
A powiedz mi jeszcze co znaczy to "i to jeszcze w Polsce"?
W Polsce biur nie ma porządnych czy jak ? Zapewniam cię ,że scena z niszczarką z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy" jest mocno przerysowana i nie do końca właściwie opisuje poziom znajomości obsługi sprzętu biurowego przez Polaków. :)
Co do systemów biurowych to niestety StaraBaba i Blondynek mają racje. Lotus ma w tej chwili około 7% udziału na rynku podobnych aplikacji i to raczej tendencja zniżkowa przynajmniej jeśli chodzi o Polskę a o ile wiem podobnie jest na terenie całego Eurolandu.Do komunikacji biurowej i prac zbiorowych używa się Microsoft Exchange w chmurze albo dedykowanych aplikacji pisanych na zamówienie - zależy na co daną firmę stać.
Wydaje mi się ,że buta to przez Ciebie przemawia ale to już moja subiektywna opinia.:)
Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości

cron