O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Elinga
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwie 2011 16:49

Dlaczego jesteście tacy niemili?

Postautor: Elinga » 20 paź 2011 08:54

Zawsze wydawalo mi sie, ze forum to miejsce ,gdzie mozna o cos spytac, dowiedziec sie albo poradzic innym. Gdzie mozna podyskutowac o problemach jakie mamy, bo moze ktos podzieli sie z nami rada, jak ich sie pozbyc. Ale czytajac to forum, jednego z najbardziej popularnych portali w UK, dochodze do wniosku, ze to gniazdo wezy i zmij. Stali bywalcy jak nie poniza, to sprowadza usera do parteru i taki czlowieczek juz wiecej tu nie wejdzie. A najzabawniejsze jest w tym wszystkim to, ze sami przyjechali do UK gowno wiedzac, troszke jezyka znali, podszkolili sie, a teraz wyzywaja sie na innych Polakach. Napiszecie, ze bzdury plote. Ok Poczytajcie komentarze banity, blondynka, starej baby czy MarcFloyda i ocencie sami. Ziona jadem, jakby tu zeszmacic biednego czlowieczka, ktory wszedl tu po pomoc i rade. I nie jest to tylko moja opinia, ale i wielu znajomych, ktorzy przestali juz tu bywac.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 paź 2011 09:10

POczytaj forum minimu rok i WTEDY snuj wnioski.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 paź 2011 09:14

To kogo ja tu szmace, eh? :shock: Przyklady prosze.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 paź 2011 10:06

zieeeew, ale typowe, nie tylko problem ale i odpowiedzi :roll: :lol: zebym ja w totka byl taki pewnien numerow jak tego co kazde z was odpisze :lol: :lol:

MF niewinny - no bo tak pisowcy, faszysci, homofoby blondynek itd sie nie licza :wink: :lol:
babcia jak zwykle - idz dziecko do szkoly, zmadrzej wroc, moze pogadamy :roll:
blondi - typowo wyzsza polka niz zwykli smiertelnicy :roll:

dobra zatem, biere cale wine na siebie, niech strace :lol: :lol: zmienta tytul watku i miejmy juz to za soba :roll:

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 20 paź 2011 10:46

Mnie nie ma na liście wymienionych żmij jadowitych. Hmm niedobrze. Muszę się bardziej postarać.

Ok do rzeczy. Jeżeli szukasz forum, na którym każdy każdemu liże dupę i cukruje non stop, proszę, dziękuję, przepraszam to poszukaj sobie inne miejsce.
My tutaj konkrety a nie o dupie maryni (aczkolwiek nie zawsze ;D )
Czasami kogoś poniesie ale żeby jadem ? gady ? proszę cie...

Jeżeli ktoś dostaje baty za gównianą sprawę to raczej tylko dlatego, że nie używa szukajki, nie poczyta, nie włoży odrobiny wysiłku. Nie pamiętam postu gdzie ktoś napisał: szukałem i mam to i to ale nie do końca rozumiem..

Oj tam...

:P

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 paź 2011 10:58

banita pisze:MF niewinny - no bo tak pisowcy, faszysci, homofoby blondynek itd sie nie licza :wink: :lol:


Ok, przyznaje sie do szmacenia nazistowsko-faszystowsko-homofobicznego barachla, :lol:
Ale jej zdaje sie nie o to chodzilo a o swiezo przyjezdnych, wiec...?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 paź 2011 11:07

hehe

panowie pokazali jaja i przyznali sie bez bicia

a co zrobia "nasze" panie :?: :wink: :lol:

Elinga
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwie 2011 16:49

Postautor: Elinga » 20 paź 2011 12:09

Hahaha, uderz w stol a nozyce sie odezwa. Stare, ale madre powiedzenie. Moze powinniscie, zamiast brylowac na forum, poswiecic jeden wieczor na poczytanie siebie?Bedzie to bardzo wskazane, a pozniej bedziemy dalej dyskutowac. O ile wiecie, jak jest roznica miedzy dyskusja a ublizaniem. Powodzenia w czytaniu siebie.

Elinga
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwie 2011 16:49

Postautor: Elinga » 20 paź 2011 12:11

Do starej baby, hm....za dlugo czytam juz :D

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 paź 2011 12:13

Elinga nie bredz bo gdyby nie oni to by tego forum w ogole nie bylo...
poza tym to jest Hyde Park a nie jakies pie... "poczytaj mi mamo"
wiec kazdy moze pisac co chce

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 paź 2011 12:26

a co Elinga myslalas ze jak udezysz w stol to co? noga peknie? blat zlamiesz? ninja?

wywolalas do tablicy to sie odezwalismy

a teraz zmienmy nawyki na tym forum, zacznijmy sie wszyscy klepac do pupkach (babcia pierwsza? :lol: ), napiszmy instrukcje jak wiecej krasc, oszukiwac, zyc na koszt panstwa, podajmy instrukcje jak zbudowac bombe zeby jakis jeden rasista z drugim mogli sie pozbyc smierdzacych sasiadow itd itd ... wtedy nie bedziemy niemili, bedzie taaaaak cukierkowo

nikt nigdy kto przyszedl tu z konkretnym problemem i dostal konkretne odpowiedzi nie nazekal jacy to my zli jestesmy jesli te odpowiedzi nie psuly mu planow jakiegos przekretu albo wydymania systemu

pyt: czy naleza mi sie benefity
odp: nie
reakcja: chamy

pyt: czy znajde prace bez jezyka
odpowiedz: nie
reakcja: chamy

pyt: czy interes z ciucholandem wypali
odp: nie
reakcja: chamy

q ale to juz jest nudne


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 114 gości