O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
poki22
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2007 14:45

paczka z najlpszymi wedlinami z polski :))

Postautor: poki22 » 06 gru 2007 14:51

placisz za 10 kg lub 20 kg lub 30 kg 10 euro 20 euro itp robisz zakupy w sklepie internetowych po polskich apotem masz ta paczke mozecie mi powiedzec jakies sa ceny w londynie za bre wedlinki i szyneczki w poslkim sklepie z gornej polki ? dzieki pozdro

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 gru 2007 14:59

a moglbys poprawic swoje pytanie zeby mialo jakies znaki interpunkcyjne i litery odpowiednio w wyrazach? :twisted:

poki22
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2007 14:45

Postautor: poki22 » 06 gru 2007 15:21

nie che mi za bardzo :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 gru 2007 15:32

widac :lol:

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 06 gru 2007 16:36

hm dobre polskie wedlinki nie leżą na górnej półce tylko w lodówce, kosztują tryle samo co inne wędliny, a że dobre... no cóż Polacy fakt mają dobre wędliny choć ostatnio kupiłem parówki renomowanej firmy niby luxusowe, zazwyczaj zjadam nawet 10, tych zjadłem z trudem 2 a pozostałe to pies nie chciał tego jeść. poleciały do kosza, opakowanie na wagę w kolorze brązowym.

Czasami wkurzam się bo wiadomo że przebitka jest dość znaczna, natomiast mam wrażenie że ich polityka jest taka wysłać gdzieś tam w kosmos i po sprawie, a przecież jak tych naciętych pojawi się znaczna ilość to w końcu tych wysyłek "w kosmos" nie będzie i skończy się spory dochód lub drastycznie się ograniczy, gdybym to ja prowadził firmę wędliniarską zaryzykowałbym linie produkcyjna na eksport, najwyższa jakość z najlepszych półproduktów.
producenci i dystrybutorzy, pomyślcie o tym że samo hasło polska jeszcze nic nie znaczy, a polscy klienci nie tylko kupują z przyzwyczajenia, ale też chcą za swoje ciężko zarobione pieniądze odpowiednią jakość, ceny porównywalne z wędlinami francuskimi czy włoskimi więc ... jest wybór, dajcie powód bym mógł namawiać kolejnych znajomych angielskich i nie tylko do kupowania polskich produktów i bym nie musiał się wstydzić.

Chce pochwalić nieznanego producenta wędzonego, na prawede wędzonego boczku, COŚ WSPANIAŁEGO zupełnie jak te które sam kiedyś dawno sobie robiłem wędząc przy domowym ogrodzie w wędzarce do ryb i mięsa :)
Szkoda że tylko raz na to trafiłem!

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

Postautor: anmi » 06 gru 2007 23:14

w poslkim sklepie z gornej polki ? dzieki pozdro



a jaki to jest sklep z gornej polki? pozdro dzieki

Access
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 lis 2007 18:09

Postautor: Access » 09 gru 2007 12:47

juz wczesniej dostarczany byl towar z kończoncym sie terminem przydatnosci. Przy dzisiajszym kursie funta do złotówki nie licze na poprawę jakości dostarczanego papu, a wręcz przeciwnie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 177 gości

cron