O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 08 gru 2007 07:34

user1828738 pisze:Piszesz ze jestem moherem czy kims takim a nawet mnie nie znasz.


nie musze nikogo "znac" zeby powiedziec o kims "moher". wystarczy spojrzec na to co piszesz i twoje swiete oburzenie wynikajace najwyrazniej z niezrozumienia "zartu".

Nigdy bys mi tego w oczy nie powiedzial dlatego tylko ze musial bys stanac na drabinie i miec jaja(jestem bardzo wysokim chlopcem z wygolona glowa i codzienna silownia-typowy Polak w UK).


a to juz jest zalosne, i to bardzo... teraz to dla mnie jestes moher z rydzykowych oddzialow specjalnych :lol: powiedzialbym ci wiele innych rzeczy, nawet takie ze masz zgrabna mieciutka pupe misiu.

Gdybys umial czytac i kojarzyl troszke fakty to zalapal bys ze nie jestem typem szalonego nawiedzenca. Nie uprawiam rowniez kultu Jana Pawla 2giego ale szanuje go chlopaku. Szanuje go bardzo i widzialem setki tysiecy rodakow jak nie miliony ktore szanuja go rownie mocno jak ja.
Skoczylo mi cisnienie wiec juz wiecej Ci nie napisze bo bylo by nie po Bozemu:)


to szanuj go dalej - nikt ci nie broni. ale rob to w taki sposob zeby reszta twoich ziomkow, ktorzy nie musza byc w temacie, nie musiala sie za ciebie wstydzic.


Do wszystkich nowoczesnych co to przez swoja nienawisc do polskich katolikow(a swoich rodakow) zagubili gdzies zdrowy rozsadek:
czy Wy nie widzicie,ze kartka ta przedstawia cialo zmarlej osoby,nieboszczyka?To nie jest wizerunek zyjacego papieza,krola czy krolowej.To jest zdjecie zmarlego czlowieka,ktorego ktos w bestialski sposob '' przebral" w stroj Sw.Mikolaja!
Czy gdyby ktos zrobil zdjecie Waszej zmarlej babci,dziadkowi,siostrze,bratu matce czy ojcu a potem wykorzystal zdjecie i "ubral" zmarlego w stroj kaczora Donalda czy myszki Miki,czy wtedy tez by Wam bylo tak wesolo?
Opamietajcie sie!


prosze was... dolaczcie moze do kolorowego korowodu protestujacego przed przyjazdem me(a)rlyn mansona do polski...

Broncie swojej wiary, ale ze zrozumieniem! Mozna sie "oburzyc" gdyby ktos CELOWO nasmiewal sie z papieza... ALE TO????

Rece opadaja.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 gru 2007 10:07

Opadaja. Nie potrfia zrozumiec ze nie kazdy musi wielbic ICH papieza. Powiem wiecej, niektorzy moga nawet nie szanowac! :lol:

Ale fundametalizm co niektorych mnie wlasnie sprowokowal, wiec zapytam: czy ktos wie gdzie mozna kupic ta kartke? Wysle znajomym :D

Teraz mozecie juz zaczac pikietowac okolice Stoke-On-Trent, wy "Prawdziwi Polacy-Katolicy" (wszystko duza litera!).

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 08 gru 2007 10:20

...no rzeczywiscie rece opadaja....

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 08 gru 2007 10:28

Broncie swojej wiary, ale ze zrozumieniem! Mozna sie "oburzyc" gdyby ktos CELOWO nasmiewal sie z papieza... ALE TO????
.

....a co to jest jak nie celowe nasmiewanie sie ze zmarlego czlowieka,Papieza?

user1828738
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2007 17:44

Postautor: user1828738 » 08 gru 2007 13:06

W tym momencie skonczylem z Wami rozmowe.
Nie szanujac Jana Pawla 2giego nie szanujecie 80-90% POLAKOW.
Jesli wiec tak to przestancie mowic w polskim jezyku i raz na zawsze odetnijcie sie od polskich korzeni.
Zal mi Was i jeszcze zaplaczecie nie raz za ta oplowana POLSKA.
Koniec z mojej strony.Nie warto.

Po katolicku Was pozdrawiam tak czy tak.

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 08 gru 2007 14:39

user1828738 pisze:W tym momencie skonczylem z Wami rozmowe.
Nie szanujac Jana Pawla 2giego nie szanujecie 80-90% POLAKOW.
Jesli wiec tak to przestancie mowic w polskim jezyku i raz na zawsze odetnijcie sie od polskich korzeni.
Zal mi Was i jeszcze zaplaczecie nie raz za ta oplowana POLSKA.
Koniec z mojej strony.Nie warto.

Po katolicku Was pozdrawiam tak czy tak.
Zgadzam się w całości , czytając posty na "londynku" , już dawno doszedłem do tego wniosku, ale człowiek ma nadzieję ,że może głupi, młody lud zmądrzeje , ale widzę , że nadzieje próżne ,nie ma co języka strzępić

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 08 gru 2007 17:23

Netka pisze:Broncie swojej wiary, ale ze zrozumieniem! Mozna sie "oburzyc" gdyby ktos CELOWO nasmiewal sie z papieza... ALE TO????

....a co to jest jak nie celowe nasmiewanie sie ze zmarlego czlowieka,Papieza?


:lol: :lol: :lol: :lol:

nie gadaj juz ze mna blond dziewcze sliczne bo naprawde... ja juz nie moge... :lol:

W tym momencie skonczylem z Wami rozmowe.
Nie szanujac Jana Pawla 2giego nie szanujecie 80-90% POLAKOW.
Jesli wiec tak to przestancie mowic w polskim jezyku i raz na zawsze odetnijcie sie od polskich korzeni.
Zal mi Was i jeszcze zaplaczecie nie raz za ta oplowana POLSKA.
Koniec z mojej strony.Nie warto.



Zgadzam się w całości , czytając posty na "londynku" , już dawno doszedłem do tego wniosku, ale człowiek ma nadzieję ,że może głupi, młody lud zmądrzeje , ale widzę , że nadzieje próżne ,nie ma co języka strzępić



zalosne mohery... macie racje!!! nie gadajcie z NIEWIERNYMI!! :lol:

wytlumaczcie mi przy okazji, co ma wasza wiara do polskosci... ??? i ze co, jak nie jestem w waszej sekcie to od razu polska nie dla mnie O_o

AAaaaaa polewam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 gru 2007 19:58

To ty nie wiesz ze Polak=katolik? To akurat jest proste: nie lubisz Wojtyly to znaczy ze nie jestes Polakiem i masz natychmiast przestac mowic po polsku :lol: :lol: :lol:

Nastepnym posunieciem bedzie sciagniecie cio spodni. Trzba sprawdzic czy czasem nie jestes obrzezany :P

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 09 gru 2007 07:07

tak myslalem...

bycie polakiem to automatyczne bycie "katolikiem"
bycie arabem to automatyczne bycie terrorysta
bycia amerykaninem to automatycznie bycie idiota

... ta.

Nasz polski papiez to byl spoko dziadek, nie mam nic przeciwko niemu, tylko czasem zal mi bylo patrzec jak on sie sypie... a mimo tego dalej idzie przed siebie. Wrecz sie ciesze ze odszedl, ma w koncu spokoj... Jak bym mial mozliwosc to bym chetnie go odmlodzil i dal 2 zycie, pytanie tylko, czy ponownie by wybral religie... ot takie tam przemyslenia.

Wracajac do tematu: drogie mohery - czy mozecie mi wytlumaczyc... dlaczego reaguje najnizsze pietro religinej piramidy, jakim jestescie wlasnie wy? dlaczego nie ma odezwu ksiezy, swietego oburzenia watykanu itd... ? a reagujecie tylko i wylacznie wy? oh pewnie jak beda naciski z waszej strony to dojdzie do jakiejs reakcji, np do wystosowania oficjalnego listu, aczkolwiek w to watpie. Mysle ze osoby siedzace gdzies wyzej niz wy w tej hierarchii, maja troche szersze spojrzenie na swiat...

Czy macie pojecie ze wlasnie dzieki takim jak wy, zawdzieczane sa wojny na podstawie religinej, wlasnie dzieki takiemu motlochowi, ktory nie potrafi zrozumiec pewnych rzeczy i wyjrzec troche dalej za swoj moherowy beret/turban? bo latwiej jest podchwycic haslo tlumu niz samemu pomyslec...

Zauwazcie rowniez moje drogie moherowe misie, ze w zadnym moim poscie nie obrazam ZADNEJ religii/wiary. Wysmiewam jedynie pewne ludzkie zachowania...

blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Postautor: blekione » 09 gru 2007 22:47

Dla wszystkich chetnych:
What happend to Santa?
Zostalo jeszcze troche czasu do swiat wiec moze ktos zdazy wyslac :P
Cena od 10.95 USD

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 gru 2007 08:54

dzieki user1939706 jakbys mial jeszcze adres Radia Maryja bo chcialbym im zyczenia swiateczne napisac :twisted: najlepiej do rak wlasnych ojca dyktatora ... ups dyrektora

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 10 gru 2007 09:43

widze ze typowe polskie zachowania ciagle istnieja i nie przestaja sie rozwijac.
Ludzie.........czemu wy jestescie tak ironicznie nastawieni do tych dla ktorych katolicyzm to cos naprawde cennego?? Jaka jest roznica pomiedzy wami a tymi ktorzy zareagowali na te kartke takim "swietym" oburzeniem????
Nie jestem katoliczka, nie uwazam papieza za kogos lepszego od innych, nie szanowalam go za jego katolicyzm ale za jego czlowieczenstwo, ale wam kurde do takiego szacunku to jeszcze wiele brakuje......

Nie podoba mi sie ta kartka, bo dla obrotu marketingowego wykorzystali ludzkie uczucia (papiez ma to juz teraz w 4 literach), zrobili z Busha kretyna ale przy okazji wykorzystali wizerunek osoby (w komicznej wersji) ktora ciagle jest wazna dla milionow. Zgadzam sie z opinia kogos ze gdyby lezala tam chociazby moja babcia w przebraniu mikolajowym ostro bym sie wkurzyla...

cel wydawnictwa zostal osiagniety! w mysl zasady: nie wazne co pisza aby bylo glosno....miliony takich jak wy napedzaja te machine (zarowno ci "swieci" jak i wy potepiajacy tych swietych"), niewielka roznica pomiedzy wami.
Wspanialy polski tolerancyjny narod tylko tolerancja sie ogranicza od czasu do czasu.........

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 gru 2007 09:51

kaslawka pisze:Wspanialy polski tolerancyjny narod tylko tolerancja sie ogranicza od czasu do czasu.........


wlasnie, jakby mohery byly tolerancyjne to by nie bylo tematu, nie oburzyliby sie to nikt by sie nie oburzal na ich oburzanie :)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 10 gru 2007 09:57

i koleczko moj drogi Banito sie kreci....a wydawnictwo sie smieje i zaciera raczki bo funciki leca..... :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 gru 2007 10:17

tak jest z wiekszoscia rzeczy, nic dziwnego


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 144 gości