O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 11:58

noooo mamy ta i wiele innych, wisza na scianie tuz obok glowy kozy, swastyk i trzech 6 :twisted:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 gru 2007 12:28

... i misia Mohameda.

Kasia: tak to bywa ze jak zaczynas sie dyskutowac na tematy religijne to budza sie upiory. Milego dnia :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 13:36

Mam gdzies kartke jak i jej bohaterow. Dziwi mnie tylko to czemu kazdy kto nie ma antykatolickich, antyrasistowskich, poprawnych politycznie, tolerancyjnych, pro-gejowskich, pro-feministycznych, pro-aborcyjnych, europejskich, wyzwolonych i otwartych na kazde dziwactwo pogladow to zaraz ma byc moherem? Ludzkie poglady nie sa czarnobiale, jest jeszcze cos pomiedzy moherem a tolerujacym wszystko, co mu nawet sra na glowe, poprawnym politycznie osobnikiem.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 13:48

pod twoja teorie pasowaloby gdybysmy byli przeciwni wysmiewaniu busha i papieza na tej pocztowce - a my nie mamy nic przeciwko wysmiewaniu glupoty busha

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 14:05

ja mowie teraz o tzw. moherach, bo kartka jest spoko.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 14:17

hmmm, dziwne ... mzoe za duzo tego pro albo cos mi gdzies ucieka :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 14:25

dla Ciebie specjalny skrot :) : czemu slowo moher robi teraz taka kariere ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 14:44

bo to najlepsze okreslenie dla scharakteryzowania polskiego spoleczenstwa, zacofanego jakby ze sredniowiecza ktorym rzadzi krol dyktator i wciskajac temu ciemnemu ludowi jakies duperele doprowadza do tego ze biedne babcie zamist kupic sobie wegiel na zime ze swojej malutkiej renty, wysylaja mu kase zeby on mogl sobie latac business klasa i popijac drinki i zeby go szofer z lotniska maybachem odbieral. ciemnota nie zna granic ...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 15:05

To co Ty opisujesz to jest pare procent spoleczenstwa, nie na dlugo zreszta bo maja juz swoje lata. Rydzyk z tego co wiem Polska nie rzadzi, chyba ze cos sie ostatnio wydarzylo o czym nie wiem. Gdyby Polska to bylo samo sredniowiecze, ciemnota i zacofanie to nie sadze zeby angielscy pracodawcy tak bardzo Nas lubili :) Nie demonizujmy az tak tej Polski i jej spoleczenstwa, tam naprawde nie jest az tak strasznie, bylem pare miesiecy tamu i nikt mnie ochrzcil na sile drugi raz ani nie musialam sie przezegnac gdy skladalem podanie o dowod, tym bardziej niczego nie zalatwialem na kolanach ;)
Mnie tam pocztowka z papiezem sie podoba, ktos tam sie burzy ze mu sie nie podoba, ma takie prawo, ja jestem jak najbardziej za wolnoscia slowa, ktora niestety Anglia coraz szybciej zatraca. Jestem za wielokulturowym spoleczenstwem ale naprawde rownym, a nie takim gdzie sa rowni i rowniejsi i na jedna wiare mozna srac do woli a na inna nie mozna powiedziec ani slowa, bo tak wyszlo ze jej wyznawcy maja rope.
Mysle ze podciaganie tych co sie burza na pocztowke pod sponsorki rydzyka to "troche" nie w ta strone.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 15:19

5mln sluchaczy to maly procent?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 15:32

Czemu odniosles sie tylko do tej czesci mojej wypowiedzi ?:)
Takich zatwardzialych moherow, ktorzy oddali by rydzykowi swoja ostatnia 75cio letnia nerke jest naprawde malo. Sporo starszych ludzi slucha radia maryja bo nie maja zadnej sensownej alternatywy, z nudow, bo lubia, bo to radio skierowane tylko do nich, czego maja sluchac RMFu ? Postaw sie na ich miejscu, oni nie pojada do Anglii do pracy, nie beda lazic po oxford street na zakupach, maja gowniana rente i to gowniane radyjko, tyle.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2007 15:47

a jak mam sie odniesc?
co ma zacofanie starszego pokolenia do pracowitosci mlodych ludzi?
ja nie mowie ze ze swiecona woda po ulicach ganiaja:) ale jakbys przypadkiem trafil na zjazd milosnikow to kto wie ... :)
tez bym chcial takie spoleczenstwo ale to raczej nie nastapi przez nast 30 lat:(

generalnie sie zgadzam tylko mnie wk... ze zawsze w tym kraju znajdzie sie jeden "madry" a reszta idzie za nim jak stado baranow na sciecie, i wpatrzona jest jak w swiety obrazek.
niedoceniasz sily tej rozglosni i jak wiele osob wyszlo by np. na ulice na jedno haslo dyktatora.

poogladaj sobie filmiki na youtubie albo pojedz gdzies na wioske z kamera z nalepka TVN'u

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 gru 2007 16:17

ale jakbys przypadkiem trafil na zjazd milosnikow to kto wie . ale nie trafie, tak samo jak na zjazd pszczelarzy czy grzybiarzy, bo mnie to nie interesuje, dopoki nikomu nie szkodza (oprocz siebie :)) to niech sobie robia te zjazdy i pieka na grillu dziennikarzy TVN.

Ta cala gromadka jest juz w odwrocie, to kwestia kilkunastu lat i nikt nie bedzie pamietal ze cos takiego jak radio maryja istnialo, oni naprawde nie stanowia realnego zagrozenia. Jesli mialbym wybierac to juz wole zeby mnie babcia w moherze przejechala woda swiecona, niz jakis kolorowy nozem :)
Coraz mniej ludzi chodzi do kosciola i za niedlugo, bedzie to wygladalo podobnie jak w calej Europie, czy to dobrze czy zle, nie wiem, z dwojga zlego wole koscioly niz meczety. Za moich czasow msza niedzielna to bylo miesce spotkan towarzyskich mlodziezy, klub dyskusyjny prawie :) tylko ciagle nam jakis ksiadz przeszkadzal wyobrazcie sobie, ale mimo wszystko milo wspominam :)

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 11 gru 2007 17:16

Netka pisze:.....no wiec tak....nie,nie bede juz wiecej nic pisala,wy i tak wszystko wiecie najlepiej.Nie pozostaje nic innrgo jak tylko pogratulowac wam wrazliwosci,poczucia humoru oraz dobrego smaku.Wesolych Swiat BOZEGO NARODZENIA.....i nie zapomnijcie postawic sobie na swiatecznym stole tej fajnej i zabawnej kartki BOZONARODZENIOWEJ, pewnie JUZ JA MACIE.


dziekujemy.

z tematu o zyczeniach:

Papieza z jakas fajna laską mi to dawać prosze za to
Netka - NIE!


naprawde jestes przewrazliwiona. tego co masz w glowie nikt ci nie zabierze pamietaj o tym. a to co robia inni.... pozostaje ci tolerowac. i kuniec.


Za moich czasow msza niedzielna to bylo miesce spotkan towarzyskich mlodziezy, klub dyskusyjny prawie tylko ciagle nam jakis ksiadz przeszkadzal wyobrazcie sobie, ale mimo wszystko milo wspominam


a potem otwarto granice... :lol: i hyc...


"Dziękuję za już i proszę o jeszcze" - usłyszą wierni w sylwestrowe popołudnie. W czasie kazania księża tradycyjnie podsumują wydatki roku minionego, przedstawią też prognozy na przyszłość: cieknie dach, potrzebne ogrzewanie, nowe szaty i kielich. Nic za darmo. Branża sakralna znów zarobi więc kilka miliardów złotych.
Wszystko kosztuje Kościół grube miliony, ale parafrazując słowa znanej reklamy: zobaczyć uśmiech na twarzach wiernych - bezcenne.


http://finanse.wp.pl/POD,17,wid,9475568 ... 391062.734

czy ten temat tez kogos obraza?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 gru 2007 21:17

jedni podazaja za kosciolkiem i ksiezami, inni za partiami politycznymi inni za czyms tam innym, kazdy ktory uznaje slusznosc tylko swojego swiatopogladu ma tzw "moherek" na oczkach, pewnie wielu z was ten moherek lezy na glowce :lol:

a co babcie chca zrobic z ich pieniedzmi na ktore ciezko pracowaly przez cale swoje zycie to jest ich sprawa,jak maja ochote byc mamione przez jednego z drugim to tez ich sprawa. To co dla nich jest wartoscia wielu z nas ma gdzies....ciekawe jak nazwa nas i nasze wartosci nasze wnuki??
Hmmm.......moze poprostu wiecej szacunku dla innych? Bo jakos ciezko mi to w tych wypowiedziach dostrzec... :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 115 gości

cron