O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 gru 2007 12:25

zrobili z Busha kretyna


eee... to sie nie napracowali.

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 10 gru 2007 13:21

wlasnie, jakby mohery byly tolerancyjne to by nie bylo tematu, nie oburzyliby sie to nikt by sie nie oburzal na ich oburzanie


....wlasnie,to powiedzcie mi ,Wy,wszystko wiedzacy najlepiej,co mozna ludziom o odmiennych pogladach od Waszych?

...i jakim prawem nazywacie mnie mocherem?Jakim prawem mieszacie mnie z blotem?Czy tylko dlatego,ze oburzam sie na cos co,moim zdaniem, godzi w godnosc czlowieka,zmarlego czlowieka?Czy moze dlatego,ze jestem katoliczka i szanuje Papieza?


Wspolczuje Waszym bliskim....[/b]

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 gru 2007 13:43

takim samym jak WY tylko dokladnie odwrotnie

widzisz tu nie chodzi o to kto w co wierzy bo dla mnie to inni moga sobie wiezyc w fioletowy kamyczek w rozowe kropki oby im ta wiara nie przeslaniala wszystkiego. a w tym przypadku tak nie jest, czemu sie tak nie oburzasz jak sobie ludzie z zydow zartuja? albo z muzulmanow? ich bog gorszy bog i z tamtego to juz mozna sie smiac?

osobiscie uwazam ze papiez byl na tyle "cool" czlowiekiem ze usmialby sie sam z tej pocztowki.

swoja droga to cialo na pocztowce nie jest przebrane za mikolaja i nikt poza chmurka nic nie dodal!!! wy wielcy katolicy ktorzy ze lzami w oczach ogladaliscie uroczystosci pogrzebowe powinniscie miec ten obraz ciagle przed oczami i to wiedziec!!! papiez tak byl ubrany!

Obrazek

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 10 gru 2007 15:24

widzisz tu nie chodzi o to kto w co wierzy bo dla mnie to inni moga sobie wiezyc w fioletowy kamyczek w rozowe kropki oby im ta wiara nie przeslaniala wszystkiego. a w tym przypadku tak nie jest, czemu sie tak nie oburzasz jak sobie ludzie z zydow zartuja? albo z muzulmanow? ich bog gorszy bog i z tamtego to juz mozna sie smiac?

...taki pewny jestes? Zamieniles ze mna kiedykolwiek chociaz jedno slowo?
Bo katoliczka to juz wszystkich innych nienawidzi?Nie oceniaj innych swoja miara.


osobiscie uwazam ze papiez byl na tyle "cool" czlowiekiem ze usmialby sie sam z tej pocztowki.

Cool to chcialbys byc Ty,szkoda tylko,ze Ci to jakos nie wychodzi...

swoja droga to cialo na pocztowce nie jest przebrane za mikolaja i nikt poza chmurka nic nie dodal!!! wy wielcy katolicy ktorzy ze lzami w oczach ogladaliscie uroczystosci pogrzebowe powinniscie miec ten obraz ciagle przed oczami i to wiedziec!!! papiez tak byl ubrany!

Co jeszcze napiszesz,zeby udowodnic mi,ze jestem glupia?...ze tam wcale nie ma zadnej chmurki?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 gru 2007 15:41

Netka pisze:...taki pewny jestes? Zamieniles ze mna kiedykolwiek chociaz jedno slowo?
Bo katoliczka to juz wszystkich innych nienawidzi?Nie oceniaj innych swoja miara.


pewny jestem i nie pisze tylko o tobie wiec po co sie unosisz

Netka pisze:Cool to chcialbys byc Ty,szkoda tylko,ze Ci to jakos nie wychodzi...


ojej nie no wez tak nie pisz bo ranisz me serce:) a kto ci powiedzial ze ja chce byc "cool" ?? przeczytaj sobie ksiazke o papiezu to zrozumiesz...
Netka pisze:Co jeszcze napiszesz,zeby udowodnic mi,ze jestem glupia?...


... hmmm juz nic ... case closed

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 10 gru 2007 17:20

...i jakim prawem nazywacie mnie mocherem?Jakim prawem mieszacie mnie z blotem?


to jest forum wymiany opinii... wolnosc slowa i wypowiedzi... itd
to nie jest "wsiowa" koscielna owczarnia gdzie kazdy boi sie wychylic z lawki...


Czy tylko dlatego,ze oburzam sie na cos co,moim zdaniem, godzi w godnosc czlowieka,zmarlego czlowieka?


nie wiedzialem ze mr bush nie zyje? od kiedy O_O


Czy moze dlatego,ze jestem katoliczka i szanuje Papieza?


rany... masz ty chociaz ze trzy szare komorki? czy tylko czytasz posty na wyrywki?
bo to juz jest smieszne :lol:


Wspolczuje Waszym bliskim..


niby czego ? :) ja za to wspolczuje twoim znajomym. Wstydzil bym sie z toba rozmawiac o religii i wiarze.


Co jeszcze napiszesz,zeby udowodnic mi,ze jestem glupia?...ze tam wcale nie ma zadnej chmurki?


to sie "dymek" nazywa... nic nie trzeba udowodniac. sama to robisz. serio.



To wam chce sie jeszcze dyskutowac O__________O...

wyraznie przeciez widac ze gdzies brakuje trybu umozliwiajacego jakakolwiek logiczna rozmowe... nie bede wskazywal palcem.

my swoje - wy swoje...

jak zwykle. :lol:

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 10 gru 2007 17:47

dajcie juz spokój . Papierz sie w grobie przewraca. Netka, strzel se browara, moze ochloniesz kobito, a i na swiat spojrzysz inaczej...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 10 gru 2007 18:21

nie martw sie Netka tym moherem, w dzisiejszych czasach kazdy kto w cos wierzy czy tez nie lubi czarnych darmozjadow albo nie daje sobie w pupe wsadzac ma etykietke moher :D

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 10 gru 2007 19:38

problemem jest ze nie dajemy sobie przestrzeni na wlasne poglady, opinie i odczucia.....jesli kogos rani przekaz tej pocztowki....ok, jego prawo, jesli ktos ma to w d... to tez jest jego prawo, czemu od razu leca wyzwiska ("mohery" itp), owszem to jest forum do wymiany pogladow ale nie do uzywania i wyrzucania swoich frustracji na innych tylko dlatego ze mysla lub wierza inaczej...

Ludzie,tak zyjac zapelnimy szybciej angielskie szpitale psychiatryczne niz ich miejsca pracy.....luzu wiecej i szacunku do siebie :roll:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 gru 2007 20:17

Kasia, zwracam ci uwage na fakt ze to oburzeni milosnicy Wojtyly zaczeli w ogole ten temat!

Ludzie!!! Kilka faktow:

1. Kartka jest w celu osmieszenia Busha. BUSHA! Dotarlo?!!!
2. Wojtyla: Nie przebrany bynajmniej. Ciuchy smieszne, to fakt, ale pretensje o to do Watykanu.
3. Bush swoja wypowiedzia udawadnia ignorancje. Czyja? No przeciez swoja a nie Wojtyly!

Podnosi sie wrzask iz kartka obraza papieza, uczucia i cos tam jeszcze. No wiec pytam sie was, mistrze intelektu: w jaki sposob Wojtyla zostal na niej obrazony??????

Bo o to wlasnie chodzi, droga Netko, a nie o stosunek do jakiejkolwiek wiary! O to ze jestescie nieprawdopodobnie przewrazliwieni. I tu wlasnie przypominacie mi fundametalistow islamskich.

Jest taki dowcip o facecie ktoremu wszystko kojarzy sie z dupa. Facet jest sekoholikiem.
Nazwanie misia "Mohamed" niektorym kojarzy sie z obraza Mohameta. To fanatycy religijni.
Pokazanie martwego Wojtyly w sposob inny n iz na kleczkach niektorym kojarzy sie z obraza katolicyzmu. To tez fanatycy religijni, nie gorsi od tych pierwszych.

Nie wsadzacie producentow kartki do wiezienia za obraze Wojtyly? Alez to kwestia braku mozliwosci a nie checi, moi drodzy! Jeden mlotek grozil juz tu pobiciem, piszac jaki jest duzy, ogolony i chodzi na silownie :lol: Faszystowski publicysta, niejaki Ziemkiewicz grozil pobiciem mlodym ludziom w koszulce z napisem "nie plakalem po papiezu". Bo wy przeciez plakaliscie, wiec kazdy musial plakac, prawda?

Niech do was dotrze wreszcie, nieodrodne dzieci monoreligijnego spoleczenstwa, ze swiat jest multikulturowy, multirasowy i multireligijny. I ludzie maja prawo sie smiac z czego chca. Nawet gdyby innych to urazalo.

...chociaz, szczerze mowiac, dalej za cholere nie wiem co w tej kartce moze obrazic akurat Wojtyle. Busha - owszem.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 10 gru 2007 23:46

[quote="MarcFloyd"]

Niech do was dotrze wreszcie, nieodrodne dzieci monoreligijnego spoleczenstwa, ze swiat jest multikulturowy, multirasowy i multireligijny. I ludzie maja prawo sie smiac z czego chca. Nawet gdyby innych to urazalo.

Zgadzam sie z toba Marc ze maja prawo smiac sie z CZEGO chca nie z KOGO chca. A ta dyskusja w pewnym momencie zaczela schodzic na tory wyzywania sie od moherow itp...

Kazdy ma swoje odczucia i poziom wrazliwosci lub nadwrazlwosci na dane tematy. Ty np jestes nadwrazliwy jak ktos wchodzi na tematy rasizmu i musu posiadania dzieci przez kobiety:) i masz do tego swiete prawo a inni maja prawo do uczucia zranienia jak widza swojego papieza na dowcipnym obrazku, well.....

Inna zupelnie sprawa jest nietolerancja religijna katolikow dla innych wyznan ale to temat na zupelnie inna dyskusje i tez nie mozna powiedziec ze wszyscy katolicy sa tacy sami

Dewiza: Zyjmy i pozwolmy zyc innym jest madra dewiza i trzymajmy sie jej wszyscy

spokojnej nocki :lol:

blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Postautor: blekione » 11 gru 2007 00:02

banita pisze:dzieki user1939706 jakbys mial jeszcze adres Radia Maryja bo chcialbym im zyczenia swiateczne napisac :twisted: najlepiej do rak wlasnych ojca dyktatora ... ups dyrektora

Radio Maryja
ul. Zwirki i Wigory 80
87-100 Torun
Polska
http://www.radiomaryja.pl/
google rulez
kaslawka pisze:widze ze typowe polskie zachowania ciagle istnieja i nie przestaja sie rozwijac.

A ja myslalem ze typowym polskim zachowaniem jest pseudochrzescijanstwo, ktore kaze podnosic larum w takiej sprawie a jednoczesnie pozwala miec gdzies podstawowe przykazania, jak milosci blizniego czy dekalog.
kaslawka pisze:Ludzie.........czemu wy jestescie tak ironicznie nastawieni do tych dla ktorych katolicyzm to cos naprawde cennego??

Moze dlatego, ze w katolickiej Polsce kazda "innosc" (Zyd, gej, innowierca, ateista itd) jest publicznie pietnowana, ze matki pod presja spoleczenstwa chrzcza dzieci (Czy mam ochrzcić dziecko, chociaż jestem niewierząca? - polecam rowniez forum) ,ze ugrupowanie polityczne mieniace sie katolicka prawica dzieli a nie laczy itd.
kaslawka pisze:Jaka jest roznica pomiedzy wami a tymi ktorzy zareagowali na te kartke takim "swietym" oburzeniem????

Chyba podstawowa, ze ja w zyciu staram (podkreslam staram) sie kierowac zdrowym rozsadkiem a nie kultem kogos, czegos i jezeli w tej dyskusji padlby choc jeden rzeczowy argument ze strony urazonych to ja bym im przyznal racje.

kaslawka pisze:Nie podoba mi sie ta kartka, bo dla obrotu marketingowego wykorzystali ludzkie uczucia (papiez ma to juz teraz w 4 literach), zrobili z Busha kretyna ale przy okazji wykorzystali wizerunek osoby (w komicznej wersji) ktora ciagle jest wazna dla milionow. Zgadzam sie z opinia kogos ze gdyby lezala tam chociazby moja babcia w przebraniu mikolajowym ostro bym sie wkurzyla...

Ludzie gdzie wy macie oczy?! To nie jest zadne przebranie, nikt nie uzyl photoshopa. Papiez ubrany jest w purpure bo zmarl. Nie wiem dlaczego akurat w ten kolor ale to jest purpura kardynalska i na tym pogrzebie bylo znacznie wiecej "sw. Mikolajow"(a moze to byli tylko ci od pakowania prezentow? ;)). A tak poza tym to autor ma dziwne oczucie humoru, ze mu sie tak skojarzylo.
kaslawka pisze:cel wydawnictwa zostal osiagniety! w mysl zasady: nie wazne co pisza aby bylo glosno....miliony takich jak wy napedzaja te machine (zarowno ci "swieci" jak i wy potepiajacy tych swietych")

Ale to wlasnie urazeni wywolali ta afere, gdyby nie ich chora czujnosc w tropieniu takich rzeczy nikt by o tym nie uslyszal,. Zreszta sprawa ta zdaje sie nie wyszla poza polskie podworko, gdyz chcialem sprawdzic czy brytyjskie media juz podlapaly temat, ale chyba, na szczescie, jeszcze nie. Chociaz jak zajmie sie tym nasz prezydent ze swoim doradca Fotyga, piszac note protestacyjna (co nie jest niemozliwe) to kto wie? Bedzie przynajmniej powod do zalozenia nowego tematu, jak to swiat z nas sie smieje.

P.s. Poprawilem bledy cytowania.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 11 gru 2007 02:07

Cala prawda o Bushu:

Obrazek

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 11 gru 2007 07:37

:lol: czy powyzsze zdjecie tez obraza uczucia religijne? pewnie! obraza papieza ktory nigdy by tego nie powiedzial, lub pomyslal (bo to nie po papiezowsku przeciez), a KTOS WCISNAL MU TE SLOWA W USTA!!

sratata...

nie zdazylem odpisac, a jak widze na reszte odpisano juz, wiec sie nie bede wysilal...

kaslawka pisze:Ludzie.........czemu wy jestescie tak ironicznie nastawieni do tych dla ktorych katolicyzm to cos naprawde cennego??


ironicznie... a co, mamy byc smiertelnie powazni? no bez jaj...
Nie zauwazylem zeby tu chodzilo o katolicyzm, a jedynie o obraze papieza, ktorej naprawde nie bylo...
Poza tym - jezeli katolicyzm jest dla kogos cenny, to niech nie wystawia mu moherowskiej opinii.

kaslawka pisze:Jaka jest roznica pomiedzy wami a tymi ktorzy zareagowali na te kartke takim "swietym" oburzeniem????


taka roznica:

1 - czasem znamy sie na zartach.
2 - nie reagujemy ze swietym oburzeniem na motloch onetowy
3 - raczej nie wpadamy w owczy ped tak jak niektorzy na poczatku tematu, mimo nie zrozumienia "zartu" podchwycili haslo "obrazaja papieza..."

itd.


Artur79 pisze:nie martw sie Netka tym moherem, w dzisiejszych czasach kazdy kto w cos wierzy czy tez nie lubi czarnych darmozjadow albo nie daje sobie w pupe wsadzac ma etykietke moher


jak powyzej, nie przejmuj sie Netka. Aczkolwiek w tym temacie chodzilo o pewne zachowania a nie ass probing... z wiara to juz przesadziles - jak wierzyc to madrze, a nie owczy ped i bicie sie po piersi... a rasizm, lub po prostu nie lubienie kolorowych przez ich styl bycia (czy tam czegokolwiek) to juz co innego.



kaslawka pisze:problemem jest ze nie dajemy sobie przestrzeni na wlasne poglady, opinie i odczucia.....jesli kogos rani przekaz tej pocztowki....ok, jego prawo, jesli ktos ma to w d... to tez jest jego prawo, czemu od razu leca wyzwiska ("mohery" itp), owszem to jest forum do wymiany pogladow ale nie do uzywania i wyrzucania swoich frustracji na innych tylko dlatego ze mysla lub wierza inaczej...


problem przestrzeni - powiedz mi, czy religia jest ogranicznikiem czy tez czyms na odwrot? i dla kogo...
moher to nie wyzwisko, a jedynie okreslenie stanu umyslowego.
frustracji? znaczy rozumiem ze "mohery" wyrzucaja nam, bo sie nie zgadzamy... (a na dodatek mamy racje bo nie ma sie czym oburzac... owczy ped) :lol:

eeeeh :)

Netka
Emigrant
Posty: 124
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:55

Postautor: Netka » 11 gru 2007 11:45

.....no wiec tak....nie,nie bede juz wiecej nic pisala,wy i tak wszystko wiecie najlepiej.Nie pozostaje nic innrgo jak tylko pogratulowac wam wrazliwosci,poczucia humoru oraz dobrego smaku.Wesolych Swiat BOZEGO NARODZENIA.....i nie zapomnijcie postawic sobie na swiatecznym stole tej fajnej i zabawnej kartki BOZONARODZENIOWEJ, pewnie JUZ JA MACIE.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron