O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Jacek88
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2011 19:21

siatkówka w Londynie

Postautor: Jacek88 » 18 lip 2011 19:25

Witam,
Wie ktoś czy w Londynie można pograć amatorsko w siatkówkę?? Mam 23 lata i grałem kiedyś w reprezentacji uczelni w Polsce, ale miałem trochę przerwy także z przyjęciem pewnie krucho. No ale chetnie bym się poruszał;)

Mate25
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2011 17:15

Postautor: Mate25 » 28 lip 2011 17:25

Czesc jak tak jak Ty tez mam duza ochote na gre, mam 25 lat a w polsce byłem srodkowym, ale mam tez dobre przyjecie bo duzo grałem na plazy. Jesli miałbys jakies odpowiedzi w sprawie tematu to daj cynk (zamianazon1@wp.pl). Jesli ja cos znajde to tez na pewno dam Ci znac. Pozdrawiam

foyerman
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2011 16:07

Postautor: foyerman » 28 lip 2011 17:44

czesc
Kiedys chlopaki wiem ze byla jaks liga, musicie poczytac Culture.
Jak bycie sie zebrali moze bym przyszedl za rezerwowego :-), narzie szukam bramkarza do pilki jak bysie kogo znali dajcie znac.
powodzenia

Mate25
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2011 17:15

Odpowiedź jaka kazdy chcialby usłyszec

Postautor: Mate25 » 01 sie 2011 20:08

Czesc Jacek88 widze ze ciezko Ci ida poszukiwania. Jesli masz ochote to jutro od 20-22 w Harris Girls Academy na homestall rd (peckham) jest trening. Jade tam pierwszy raz, ze stacji metra elephant&castle masz autobus 343 na New cross/jerningham road. Przystanek na ktorym trzeba wysiasc to Rye park Hill lub stuart road jak kto woli (sama hale chyba nie musze Ci tlumaczyc jak znalezc )). Jesli chcesz sie jakos ustawic zeby we 2 tam wbic pisz na zamianazon1@wp.pl. Pozdrawiam

Mate25
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2011 17:15

Odpowiedź jaka kazdy chcialby usłyszec

Postautor: Mate25 » 01 sie 2011 20:08

Czesc Jacek88 widze ze ciezko Ci ida poszukiwania. Jesli masz ochote to jutro od 20-22 w Harris Girls Academy na homestall rd (peckham) jest trening. Jade tam pierwszy raz, ze stacji metra elephant&castle masz autobus 343 na New cross/jerningham road. Przystanek na ktorym trzeba wysiasc to Rye park Hill lub stuart road jak kto woli (sama hale chyba nie musze Ci tlumaczyc jak znalezc )). Jesli chcesz sie jakos ustawic zeby we 2 tam wbic pisz na zamianazon1@wp.pl. Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości

cron