O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

TOP UP gaz i prąd

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 17:23

witam,szukam "specjalistow" od doladowywania top-up gazu i pradu za pomoca "magicznych" kart i kluczy:)
tylko powazne informacje.
ps.mądralom tego forum ktorzy brzydza sie cwaniactwem za komentarze z góry dziekuje... jestescie najlepsi!

tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

Re: TOP UP gaz i prąd

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 18:30

blondynek pisze:
tonyhalik pisze:witam,szukam "specjalistow" od doladowywania top-up gazu i pradu za pomoca "magicznych" kart i kluczy:)
tylko powazne informacje.
ps.mądralom tego forum ktorzy brzydza sie cwaniactwem za komentarze z góry dziekuje... jestescie najlepsi!


ja jestem madrala tego forum a twoj post - tzn komentarz nt madrali jest glupi

zabierasz klucz - karte do pierwszego lepszego sklepu ktory ma PayPoint (PP) znak
dajesz klucz, mowisz ile chcesz kasy doladowac i tyle

ewentualnie rejestrujesz sie ze swoim dostawca online na 'top up online' serwis - i ladujesz wtedy online

przyklad od jednego z dostawcow:
http://www.southern-electric.co.uk/GasA ... YouGo/Gas/

http://www.britishgas.co.uk/topup



dzieki,kurcze jestem dwa dni w UK i nie wiem co to PP.faktycznie mądrala z ciebie.wolalbym jednak ludzi ktorzy wiedza o co biega.
a takim jak ty podziekowalem na wstepie.bez odbioru

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 08 lip 2011 19:50

no i o co pytasz ? jak doladowac masz powyzej , po pierwsze jestes aktualnie rzniety na kase bo na liczniki typu top up wszystko jest drozsze 8) a jak wsadzic karte do licznika i ja odczytac to chyba wiesz ?

tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

Re: TOP UP gaz i prąd

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 19:51

blondynek pisze:
tonyhalik pisze:dzieki,kurcze jestem dwa dni w UK i nie wiem co to PP.faktycznie mądrala z ciebie.wolalbym jednak ludzi ktorzy wiedza o co biega.
a takim jak ty podziekowalem na wstepie.bez odbioru

nie rozumiem co jest niezrozumiale w mojej odpowiedzi? :lol:


niescislosci są w twoim toku myslenia.gdybym chcial placic w PP to bym poszedl i kupil.nie zakladalbym topicu i zawracal głowe ludziom.tyle.
jesli masz udzielac takich porad proponuje zaloz biuro.od klientów sie nie opędzisz:)

tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 19:54

nazirus pisze:no i o co pytasz ? jak doladowac masz powyzej , po pierwsze jestes aktualnie rzniety na kase bo na liczniki typu top up wszystko jest drozsze 8) a jak wsadzic karte do licznika i ja odczytac to chyba wiesz ?


hehe,dobre.no jesli moj post odczytales jako prosbe o porade w zaladowaniu top up to gratuluje.głupoty

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: TOP UP gaz i prąd

Postautor: Starababa » 08 lip 2011 20:39

tonyhalik pisze:witam,szukam "specjalistow" od doladowywania top-up gazu i pradu za pomoca "magicznych" kart i kluczy:)
tylko powazne informacje.
ps.mądralom tego forum ktorzy brzydza sie cwaniactwem za komentarze z góry dziekuje... jestescie najlepsi!

Oj Blondynek - przeciez ten PALANT wyraznie szuka kogos kto mu na lewo prad/gaz dobije bez placenia.


Te, palant - sp...ier...da...laj w pisssssssssssssssssssssssssssdu stad. Obore normalnym ludziom robic. Kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwa mac, przez bramki metra tez przeskakujesz, nie?

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 08 lip 2011 21:09

tonyhalik pisze:
nazirus pisze:no i o co pytasz ? jak doladowac masz powyzej , po pierwsze jestes aktualnie rzniety na kase bo na liczniki typu top up wszystko jest drozsze 8) a jak wsadzic karte do licznika i ja odczytac to chyba wiesz ?


hehe,dobre.no jesli moj post odczytales jako prosbe o porade w zaladowaniu top up to gratuluje.głupoty


Litosci ... z licznikiem to wiem jakie sa problemy bo sam zablokowalem gaz a ekipa przyjechala za 2 dni , moze kolega sie pyta tylko o uzywanie ( mam nadzieje ) . Moze nie wszyscy polacy sa zlodziejami itd ............
Po za tym to ja mam uprawnienia na gaz i prad w UK , czyli wiem jak i co zrobic , tylko mi jeszcze nie wpadlo do mojego gupiego lba zeby jakims leszcza podpiac prad na lewo :wink: to ponizej mojej godnosci :evil:

tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 21:43

nazirus pisze:
tonyhalik pisze:
nazirus pisze:no i o co pytasz ? jak doladowac masz powyzej , po pierwsze jestes aktualnie rzniety na kase bo na liczniki typu top up wszystko jest drozsze 8) a jak wsadzic karte do licznika i ja odczytac to chyba wiesz ?


hehe,dobre.no jesli moj post odczytales jako prosbe o porade w zaladowaniu top up to gratuluje.głupoty


Litosci ... z licznikiem to wiem jakie sa problemy bo sam zablokowalem gaz a ekipa przyjechala za 2 dni , moze kolega sie pyta tylko o uzywanie ( mam nadzieje ) . Moze nie wszyscy polacy sa zlodziejami itd ............
Po za tym to ja mam uprawnienia na gaz i prad w UK , czyli wiem jak i co zrobic , tylko mi jeszcze nie wpadlo do mojego gupiego lba zeby jakims leszcza podpiac prad na lewo :wink: to ponizej mojej godnosci :evil:


hehe.dalej nic nie kumasz.jesli robisz przy pradzie to wiesz ze sa magicy co maja master karty i nabijaja np za stowke w licznik a dajesz im 50.proste.zadne podpinanie na lewo nie wchodzi w gre.w cholere naszych Rodakow tak robi.

tonyhalik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2011 17:22

Re: TOP UP gaz i prąd

Postautor: tonyhalik » 08 lip 2011 21:47

StaraBaba pisze:
tonyhalik pisze:witam,szukam "specjalistow" od doladowywania top-up gazu i pradu za pomoca "magicznych" kart i kluczy:)
tylko powazne informacje.
ps.mądralom tego forum ktorzy brzydza sie cwaniactwem za komentarze z góry dziekuje... jestescie najlepsi!

Oj Blondynek - przeciez ten PALANT wyraznie szuka kogos kto mu na lewo prad/gaz dobije bez placenia.


Te, palant - sp...ier...da...laj w pisssssssssssssssssssssssssssdu stad. Obore normalnym ludziom robic. Kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwa mac, przez bramki metra tez przeskakujesz, nie?


obore to ty robisz.czytam twoje wpisy jakis czas i widze nieskazitelną wzorowa osobe wrecz z boskimi cechami.zyjesz w jakims odrealionym swiecie.moze odejdz od kompa i wyjdz na ulice zobaczysz rzeczywistosc a nie pouczasz wszystkich dookola.wlozylem ten topic bo kazdy moze zyskac.a ze british gas straci to nie moja sprawa.nie ja daje ich pracownikom master karty ktore uzywaja na lewo.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: TOP UP gaz i prąd

Postautor: kordian » 09 lip 2011 00:12

tonyhalik pisze:niescislosci są w twoim toku myslenia.


Dobrre :)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 09 lip 2011 00:27

Piszesz, ze w cholere naszych rodakow tak robi?
Jakos nie spotkalem sie z czyms takim jeszcze..
Aaa a moze dlatego ze w kansilu nie mieszkam i nie mam kolegow polakow?

Druga rzecz.. Co wam sie z glowami porobilo ?? Co niektorym osobom jakis urlop by sie przydal. Przemeczacie sie z deka i efekty tego widoczne na forum.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron