O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
talibek2
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2011 07:18

Prośba

Postautor: talibek2 » 28 cze 2011 07:26

Jeśli ktoś by mógł zaglądnąć lub rozesłać dalej była bym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam.

http://www.apsik.co.uk/artykuly/artykul ... kuly=12986

vivasummer
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2011 16:24

Postautor: vivasummer » 28 cze 2011 09:27

czy tą zbiórkę organizuje jakaś fundacja ?

talibek2
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2011 07:18

odp.

Postautor: talibek2 » 28 cze 2011 11:08

Nie,fundacje w których jestem zapisana,mają wielu podopiecznych,nie są w stanie pomóc każdemu,mi oferują leki po cenach hurtowych ale o finanse niestety muszę starać się sama.Fundacja w której można mnie znalesc to ptwm.pl w zakładce-subkonta,pod moim imieniem i nazwiskiem.


Pozdrawiam Beata.

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 28 cze 2011 22:52

Mam bardzo dobrego kolegę który też przez lata cierpiał na tę chorobę. Pewnego razu za namową już nie pamiętam kogo zmienił całkowicie dietę na wegańską.Wszystko ustąpiło i po jakimś czasie był całkowicie zdrowy i tak do dziś.Lekarze faszerowali go tylko chemią i sterydami.Gdy się wyleczył i opowiedział im w jaki sposób - wszyscy gremialnie go wyśmiali.Nikt nie chciał przyjąć do wiadomości ,że poradził sobie w tak prosty sposób.Jednakże diety przestrzegał bardzo surowo i robi to do dziś.Nie modlił się ani nie robił żadnych zaklęć - jedynie surowa dyscyplina.Dzisiaj dalej żyje i cieszy się życiem oraz rodziną.Nie wiem może ktoś uzna to za fuksa ale znam coraz więcej ludzi którzy odrzucając całkowicie jedzenie XXI wieku uratowali sobie życie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości