O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 lip 2011 08:55

Nie musze byc alfa i omega, droga blondynko. Wystarczy ze ty jestes skonczona idiotka, nie potrafiaca przyznac sie do bledu.

Auschwitz jest NAZWA obozu zaglady. Od samego poczatku. Nazywal sie KL Auschwitz. Twoj debilny przytyk byl podwojnym bledem, bo:

1. Napisalas ze uzywam nazwy angielskiej. Nazwa jest niemiecka, glupia babo.
2. Poprawilas iz powinienem nazwac oboz zaglady Oswiecimiem. To NIE jest nazwa obozu zaglady, glupia babo.

A, i skad ci sie wzielo ze jestem PCSO tego za cholere nie potrafie zrozumiec. Pewnie z tego samego miejsca gdzie ci wyskoczylo ze niemiecki oboz zaglady nazwany jest Oswiecimiem. Glupia babo.

Wspominalem juz ze jestes skonczona idiotka?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 22 lip 2011 10:03

do swojej dziewczyny tez tak mowisz?

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 23 lip 2011 10:22

hehe ale rozkmina :D
Marc, wygląda na to, że musisz zmienić pracę i iść na budowę piasek nosić ;D

Blondi, gdyby nie to, że sama się śmiejesz z tego co piszesz...

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 23 lip 2011 11:45

podobnie jak meska solidarnosc

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 lip 2011 09:03

Widze ze masz ochote sie osmieszac dalej? No to jedziemy:

blondynek pisze:chociaz pewnie jakbym pogrzebala to by wyszlo ze nie jestes w stanie zrozumiec co czytasz a nie ze napisalam ze 'nazwa jest angielska' )


blondynek pisze:jezyka polskiego zapomniec i po tutejszemu Oswiecim trzeba nazywac?


Domniemywujac ze nie piszesz z okolic Berlina, to "tutejszy" jest raczej angielski? Czy moze nieomylnego blondynka znowu glupi MarcFloyd nie zrozumial?

Wspominalem cos ze jestes idiotka? Domniemanie ze nie potrafie wrocic kilka stron sie chyba w tym miesci.

blondynek pisze:co nie zmienia faktu ze jesli obcinaja PCSO (ktorzy sa placeni) i czesc stanowisk policyjnych to jako special constable daleko i tak nie zajedziesz w obecnym klimacie ciec budzetowych w policji


Widze ze twoje kalectwo logiczne wznosi sie na kolejne wyzyny. W dobie ciec budzetowych w Policji WZRASTA zapotrzebowanie na Special Constables. Przyjeto ich w oststnim roku duzo wiecej niz wczesniej, wlasnie po to aby zastapic nimi regularnych policjantow.

blondynek pisze:bardziej uzteczny byc byl jakiejs charity wolontaryjnie pomagajac - moje osobiste zdanie


Niezmiernie dziekuje ze mowisz mi co mam robic ze swoim wolnym czasem, bez twoich swiatlych wskazowek bym tego nie wiedzial. Natomiast spoznilas sie z ta rada. W ramach charity work udzielam sie tutaj, prostujac twoje bledy historyczne i logiczne - to prawie tak jak praca z uposledzonym dzieckiem i nikt mi za to nie placi.

blondynek pisze:palke lubisz nosic to podejrzewam ze satysfakcje z tego


Oczywiscie, wszak to moja glowna motywacja. Wspominalem juz ze jestes idiotka?

blondynek pisze:w mojej opini do policji sie nie nadajesz


Nie chcialabyts znac mojej opiniii o jedynym zajeciu do ktorego ty sie nadajesz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lip 2011 09:34

maya pisze:Blondi, gdyby nie to, że sama się śmiejesz z tego co piszesz...


to jej wyjscie awaryjne, ostatnia deska ratunku jak juz ja ktos walecem calkiem rozjezdza, zawsze tak jest

powyzywaj mnie prosze jeszcze od idiotow i nieinteligentow a potem przedstaw swoja definicje nazwy oficjalnej vs nazwy umownej

no i nie zapomnij poprawic moich bledow toz to podstawa przy braku argumentow

nudzi mnie juz ten temat, niech bedzie po jej - ona se bedzie mowic oswiecim reszta swiata tak jak jest, jak dla mnie to moze na to nawet mowic szczecin

ps. jak ty masz duzo psiapsiolek w tej polandi blondynku, zawsze sie jakas znajdzie zeby pasowac do dyskusji, niesamowite

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lip 2011 12:49

jako polak rosjanin czy niemiec oboz bede nazywal aushwitz BO TAK SIE NAZYWA i gwono mnie obchodzi kto kiedy i dlaczego to zmienil i kto przeciw temu protestowal

tak sie nazywa i juz

tymbardziej JAKO POLAK bede nazywal oboz po niemiecku bo to byl oboz niemiecki - ty widocznie nie jestes polka skoro chcesz go nazywac tak zeby tluki ktore nie znaja histori myslaly ze jest polski

obrazkow bede sobie wklejal do woli i tak to o poziom wyzej niz ty bo ty tylko usmieszkami sie poslugujesz

nikt wiecej na tym forum widac nie ma jaj zeby zabrac glos w dyskusji (boja sie ze o mighty blondynek nie podpowie im jak sie pozbyc lokatora albo ktory wniosek o benefity wypelnic jak mu podskocza?), moze jak 10 powie ze nazywa sie jak sie nazywa to w koncu zamilkniesz - aczkolwiek smiem watpic, wymyslisz sobie jakas nowa psiapsiolke zeby cos napisac

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lip 2011 13:18

temat jest/byl/bedzie walkowany na wielu forach wystarczy wrzucic w google - trafia sie nawet na forach o zupelnie nie historycznej tematyce (jak londynek :roll: )

zawsze trafia sie oszolom jak blondynek

dyskusje wygladaja jak ta powyzej

wiekszosc nazywa jednak rzeczy po "imieniu" a nie wg umowy

temat umiera

blondynek - idac tropem twojej teori na temat naszego szanownego forum - czyli (b)londynek - wychodzi mi ze uwazasz sie za najmadrzejsza z najglupszych? - chwalisz sie tym miedzy swoiomi wyimaginowanymi psiapsiolkami aka fit for purpose

kurcze nie wiem czy nie pownienem teraz wkleic paru smiejacych sie buziek zeby udawac ze to zart byl ...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 lip 2011 14:07

banita, dajmy spokoj. Ona jest kliniczna idiotka, to naprawde nie ma sensu

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lip 2011 14:22

hahaha

ja przysrywam

nie badz zalosna

w ilosci przysran w tym temacie i innych nigdy cie nie pobije (b)londynku

z (r)zenujacym (specjalnie nie sprawdze jak sie pisze zebys miala pkt do odpowwiedzi) przysrywaniem komus ze pomaga (w) policji w czasie wolnym zamiast ogladac gole dzieci na kompie? albo wymyslanie wszystkim od poziomu (b)londynkow? ty mi bedziesz mowic ze ja tylko to potrafie

dziecinne docinki o tym jakiego (chyba to to nie chce mi sie sprawdzac) oprogramowania prince uzywa w swoich projektach bo ty jestes wielka PANI od projaktow a on maly zuczek

zalosne

(r)zenujaco zalosne

boli cie ze chlopak lopata nie macha? ze dojscie do tego poziomu zajelo mu mniej lat niz tobie staremu lisowi? po h.. sie przyper... a takie rzeczy? w poprzedniej dyskusji w ktorej nie mialas racji [piii...] sie ze od 5 lat pracuje w tej samej firmie? ty naprawde wez i idz sie leczyc albo znajdz sobie prawdziwych znajomych a nie takich w glowce bo zatracasz sie w dyskusji i robisz z siebie posmiewisko

ludzie to czytaja i mysla "o boze"

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 25 lip 2011 15:25

mnie jako "zakamuflowanemu niemcowi" nie wypada mowic inaczej niz Aushwitz :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości