O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 26 lip 2011 14:18

jezeli mi kiedys taki pomysl do glowy przyjdzie to znaczy ze czas umierac :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 lip 2011 14:27

nie baw sie w blondynka, nie nad interpretuj co autor mial na mysli

czy ja napisalem ze to ma byc zdjecie robionej tobie minety? albo minety w ogole? ja napisalem tylko zebys wkleila zdjecie ... :roll: :wink:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 26 lip 2011 14:29

moge wkleic slimaczka :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2011 09:59

juz ci Marc wielokrotnie napisal ze nie wiesz kiedy zamilknac

po raz kolejny uwiklalas sie w "dyskusje" w ktorej z gory bylas na przegranej pozycji a teraz desperacko lapiesz sie jakiegokolwiek wyjscia i rzniesz cwaniaka

brak ci honoru zeby zamilknac albo przyznac sie do bledu

zamiast tego czepiasz sie zajec dodatkowych, bledow ortograficznych, slownictwa. obrazkow i probujesz poodwracac kota ogonem

nie martw sie

weekend niebawem, temat spadnie pare pozycji nizej, ludzie o nim zapomna - juz nie bedziesz sie musiala rzucac jak ryba na wedce, nie mecz sie bo sie spocisz, a najlepiej wez pare dni "urolpu", wyjedz z jakas psiapsiolka gdzies, moze uda sie zamaskowac wstyd i zal po powyzszym

pomozesz potem wypelinic ze 3 formy, wyjasnisz jak odzyskac depozyt i bedzie git

do nastepnego razu ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2011 14:24

znowu zal jak sie czyta

ty znasz honor tylko w tym wydaniu? bog honor ojczyzna?

jesli brakuje co go anonimowo na jakims forum to co dopiero w realu?

pewnie dlatego ze go jako linka z google wkleic nie mozna?

zalosne

od glupiego przechodzimy do bardziej meskich wyzwisk? ciekawe co jeszcze wymyslisz zeby sie zblaznic

no i oczywiscie ze nie jestem od ciebie madrzejszy o ty nasza boska forumowiczko, nikt nie jest, tys najmadrzejsza ze wszystkich, ja u stop twych nie smiem lezec

i ona pisze ze to mnie popierdolilo :shock: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2011 14:43

no wlasnie

skoro brak ci nawet w tak trywialnym tamacie jak glupia klotnia na forum internetowym to w zyciu prywatnym az strach pomyslec i traktowanie czegos serio czy nie nie ma zadnego znaczenia, fakt jest faktem

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 27 lip 2011 21:11

Nie wiem czy zauważyliście ale oprócz was nikt więcej już na tym forum nie pisze. Nie będę sie rozpisywał dlaczego to nie jest dziwne dla mnie. Udzielam się (ew. staram się udzielać) na więcej niż jednym forum więc dla mnie sprawa jest jasna. Wy zapewne też wiecie, więc temat zamknięty.

Blondynek, totalnie nie przyjmujesz informacji. One do ciebie dochodzą ale napotykają ścianę i giną. Nie tracisz czasu aby je przeanalizować bo z góry zakładasz, że ty wiesz lepiej. Mam wrażenie, że uważasz sie za osobę lepszą od innych. Mądrzejszą, bardziej inteligentną, bez wad ( a nawet jak masz to chowasz je przed sobą). Brak ci pokory i nie potrafisz współżyć ze zwykłymi ludźmi (pospólstwem ;) ) Wyczuwam u ciebie dużo pogardy w stosunku do innych, lekceważenia opinii innych osób na twój temat. Nie potrafisz się 'zatrzymać' tylko pędzisz przed siebie, nieważne, że czasami kosztem innych. Bo dlaczego miało by to dla ciebie byc istotne.

banita, marc, w sumie razem bo wszystkie chłopy są podobne ;D
Macie swoje już w miarę ustabilizowane życie. Wydaje mi się, że niezłą zabawę sobie tutaj urządzacie ale powinniście się wykazać odrobiną taktu czy zrozumienia i dać sobie spokój. Dajecie się ponieść jak dzieci gdy zabierze się im lizaka (oj jaki płacz, mam to praktycznie na codzień teraz) Przecież i tak wszyscy skończymy w tym samym piasku więc nie mam pojęcia po co te napinki i darcie szmat. Przecież to tylko pogarsza wasz wizerunek. Nie wiem czy zauważacie ale to was czytając ma się wrażenie, że cofacie się, spadacie systematycznie w dół na 'tablicy notowań'. Wiem, że nic złego nie robicie ale czy to jest dla was dobre, ważne? Zastanówcie sie i proponuję coś zmienić w tym temacie.

Ewa.. to gdzie to zdjęcie? ;D

Powyższe informacje nie muszą być prawdziwe, pochodzą bowiem z obserwacji własnych. Nie było moim zamiarem nikogo urazić. Po prostu nie ma o czym pisać więc to co powyżej mi się wysypało. Zapewne jestem w błędzie ale co tam. W każdym razie robię przerwę od londynka. Jeżeli ktoś coś potrzebuje ode mnie to zapraszam na pm (email). Nie musicie mi odpowiadać gdyż już nie odpiszę tutaj. Narazie.

Żeby nie było smutno to na pożegnanie zapraszam na moje najświeższe znalezisko:
http://www.youtube.com/watch?v=9F7b4skyUy4

bye

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 27 lip 2011 22:11

jakie zdjecie??
co ja mam ku...a obowiazek jakies zdjecia wklejac?

tym samym ucinam dyskusje z Toba i reszta na temat moich zdjec!
sam sobie wklej swoje jezeli masz takie hobby.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 lip 2011 08:46

kropka :wink:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 lip 2011 10:12

blondynek pisze:maya nastepnsy psychoanalityk :roll:

'lekcewazeniem opinii innych na swoj temat' to mnie na lopatki rozlozyles :lol:


No wlasnie. Nie dociera do ciebie.


Kiedy jedna osoba ci mowi zes wariat, nie zwracaj na to uwagi.
Kiedy mowia ci to dwie osoby, zastanow sie.
Kiedy mowia trzy - nie kladz palca do ust bo go sobie ugryziesz.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 134 gości

cron