O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
mgondas
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2011 12:56

Hardkorowy koksu czyli Robert Burneika

Postautor: mgondas » 21 cze 2011 13:04

spodobaly mi sie klipyy tego kolesia :) mimo ze jest paskudnym koksem to ma dobre poczucie humoru i dobre texty :)
To zrobilem koszulki z tym klientem :)

http://cgi.ebay.co.uk/Hardkorowy-koksu-NIE-MA-OPIERDALANIA-FUNNY-T-SHIRT-OP-/320717629902?pt=UK_Men_s_T_Shirts&var=&hash=item76c05dfa32

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320717632851

pozdro :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 cze 2011 13:25

niepotrzebnie sie sprzedajesz z pomyslem na tym forum :roll: klientow ci nie dolozy a konkurencje owszem

chinaski82
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 25 sie 2010 14:46

Postautor: chinaski82 » 21 cze 2011 14:53

rozumiem ze masz licencje na te koszulki?
email do Roberta wyslany.

pozdrawiam :lol:

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 21 cze 2011 16:45

Reklama inwalidy fizycznego... facet rusza się jak inwalida i mówi jak dziadki z kresów przed wojną. Na siłowni to on jeszcze wygląda pośród tego żelastwa ale na plaży,ulicy czy w klubie to tragedia. Inwalida!

chinaski82
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 25 sie 2010 14:46

Postautor: chinaski82 » 21 cze 2011 17:10

Stirlitz pisze:Reklama inwalidy fizycznego... facet rusza się jak inwalida i mówi jak dziadki z kresów przed wojną. Na siłowni to on jeszcze wygląda pośród tego żelastwa ale na plaży,ulicy czy w klubie to tragedia. Inwalida!


jesli chodzi o jego wymowe, to on jest Litwinem... wiec wydaje mi sie, ze calkiem niezle mowi po polsku. chyba lepiej niz Ty po litewsku :lol:

polskiego nauczyl sie ze wzgledu na zone..

dla mnie tez bycie tak duzym to nie jest nic imponujacego, ale to jego sposob na zycie. i widac, ze gosc ma dystans do samego siebie i swietne poczucie humoru.

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 21 cze 2011 19:03

Masz rację - ma dystans do siebie... ale te jego porady wielu ludzi weźmie za dobry omen i pójdą dokładnie w jego ślady. To jest tragiczne ,bo to jest dietetyczna farsa nastawiona dokładnie na tłucz jak ze świnkami czy kogucikami. Zdaję sobie sprawę ,że wszystkim zainteresowanym o taki efekt (przyrost masy) właśnie chodzi ale organizm jak już kiedyś ktoś pięknie zaśpiewał to nie San Francisco. Styl Twojej odpowiedzi wskazuje ,że jesteś po normalnej stronie mocy ,nie wszyscy jednak mają szansę zachować tyle rozsądku co Ty... Ludzie uwielbiają wierzyć w takie bzdury : siłka,blondynki,baseny,strzelanie,Las Vegas,N.Y.,knajpy,impry,przyjaciele i na końcu happyKu...aEnd?!
Nicht der Mörder, der Ermordete ist schuldig!!
Pozdrawiam.

GosiaXSL
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2011 08:27

Postautor: GosiaXSL » 24 cze 2011 15:25

No jest teraz przekonanie, że Ci mięśniacy są pustymi bezmózgowcami, ale jego teksty są cąlkiem śmieszne "nie ma lipy!" ;)
ogólnie gość jest całkiem inteligentny, bo zna pięć języków: angielski, polski, rosyjski, litewski i bułgarski o ile dobrze pamiętam ;P

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 24 cze 2011 19:03

To jaki poziom inteligencji muszą prezentować rodacy, którzy po kilku latach w uk ni w ząb eng. ;-)

Oczywiście żart, gdyż znajomość języków to raczej nie jest oznaką ynteligencji.
Chociaż, w sumie, ja znam 3 a inreligentny jestem, hmm może i masz rację.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości

cron