O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 cze 2011 14:57

i co mam sie teraz rozplakac czy sie pociac bo cie wku...lem?

jakbys napisal post po ludzku nie bylo by z czego zartowac a ze chciales byc taaaakiii coooollll i zapodac fajna gadke ... coz ... nie wyszlo

i nie pie..... mi tu o jakiejs anonimowosci albo checi popisania sie bo po tylu postach na tym forum ani nie jestem anonimnowy ani nie musze sie przed nikim popisywac - za stary jestem na teksty o weszeniu grubszego hajsu

a teraz ulatwie ci decyzje - w anglii juz cie wkurw... wiec moze lepiej wybierz holandie? tam po wciagnieciu albo zjaraniu sie wszyscy beda tacy cool jak ty

funkyfreshzorro
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2011 20:32

Postautor: funkyfreshzorro » 22 maja 2012 13:31

Dylematów już nie mam-czy Anglia czy Holandia...?Za tydzień śmigam do Amsterdamu. Przekonam się na \"własnej skórze\" jak jest w Holandii. Troszkę przypadek zdecydował o moim losie. Ale co tam, ważne że opuszczam swoją malutką mieścine, w której nic sie praktycznie nie dzieje. Jeśli ktoś chce się dalej podzielić informacjami na temat Anglii lub Holandii, to zachęcam do dalej komentowania;] Niektórzy, niestety na tym forum odbiegli od tematu, ale cóż zdarza sie;]

pikado1980
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 11 maja 2012 09:04

Postautor: pikado1980 » 22 maja 2012 19:11

Cześć :)

Słuchaj Anglia jest swietna. Masz tu duzo mozliwosci na rozwoj. W centrum Londynu jest pieknie. Piekne są również angielskie parki, duze, mocno zielone i wszystkie idealnie zaplanowane. Anglia wymiata. Super sa rowniez angielskie puby. Prawie na kazdym rogu ulicy masz pub.
-----------------------------------------------------------------------------------------
naprawa komputerow, projektowanie stron, cctv
link prowadzi do servis komputerowy londyn spam
anchor

funkyfreshzorro
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2011 20:32

Postautor: funkyfreshzorro » 22 maja 2012 20:34

Dzięki Pikado za komentarz.
Prędzej czy później i tak odwiedzę Londyn. Może któregoś dnia tam się przeprowadze z NL, albo chociaż turystycznie obadam:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 110 gości