O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
londyn25
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 22 mar 2009 15:30

Postautor: londyn25 » 13 cze 2011 09:08

nie jest to zaden prank ani tymbardziej prowokacja dziennikarska - po prostu chce tak zrobic, mam taka potrzebe, jesli sie ktos znajdzie to ok jesli nie to trudno ;) pozdrawiam

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 13 cze 2011 21:36

londyn25 pisze:po prostu chce tak zrobic, mam taka potrzebe,


Więc zrób to w końcu TU i TERAZ i do tego za darmo!
Wstaw tu poprostu swoją "fotke sytuacji" tzn. kiedy "TO" robisz....
Gwarantuje Ci, że bardzo dużo ludzi będzie sie śmiać
:D

Albo jeszcze lepiej wyślij ją odrazu do FACETA(?), który powinien opiekować sie najważniejszym miejscem w sieci dla Polonii w Londynie.
Szkoda że tego nie robi.

MarioCempes
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2011 23:50

Postautor: MarioCempes » 17 cze 2011 17:51

Teeee Trzepiekonski bez kitu takie cos Cie podnieca??!! Onanizowac sie publicznie??!! Nosz ja [piii...]... co za bydleee!!

londyn25
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 22 mar 2009 15:30

Postautor: londyn25 » 09 lip 2011 16:13

MarioCempes pisze:Teeee Trzepiekonski bez kitu takie cos Cie podnieca??!! Onanizowac sie publicznie??!! Nosz ja [piii...]... co za bydleee!!


tak tak chcialbym to zrobic, nikomu nie robie krzywdy itp wiec po prostu licze na to ze ktos sie zglosi by popatrzec ,posmiac sie jak chce itp

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Re: to juz bylo ale przypomne - Do chlopakow hetero

Postautor: juzekbrona » 10 lip 2011 08:00

londyn25 pisze:wiem ze zaraz mnie zjedziecie za tego posta, chcialem tylko przypomniec - jest to na serio co najwazniejsze.

Chcialbym sie onanizowac w obecnosci kilku chlopakow hetero tzn oni by tlko patrzyli, komentowali, posmiali sie itp - najlepiej jakby to byla grupa kumpli - nic wiecej mnie nie interesuje, zadne akcje typu dotykanie, wspolna masturbacja i takie tam. ja tylko wale konia a kolesie patrza i maja ubaw.

Ja stawiam alkohol jesli chcecie, moge tez za to zaplacic jesli pasuje - do uzgodnienia. Jest to na powaznie - piszcie na kemot97@gazeta.pl


Płacę 50GBP za patrzenie, jak sie iskam a 70 za patrzenie jak sobie obgryzam paznokcie. Plus 45 za patrzenie, jak sobię dłubie w nosie.

Kulki z nosa jako bunus.

Piszcie na esteta123@yahoo.co.uk

londyn25
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 22 mar 2009 15:30

Re: to juz bylo ale przypomne - Do chlopakow hetero

Postautor: londyn25 » 20 sie 2011 11:04

juzekbrona pisze:
londyn25 pisze:wiem ze zaraz mnie zjedziecie za tego posta, chcialem tylko przypomniec - jest to na serio co najwazniejsze.

Chcialbym sie onanizowac w obecnosci kilku chlopakow hetero tzn oni by tlko patrzyli, komentowali, posmiali sie itp - najlepiej jakby to byla grupa kumpli - nic wiecej mnie nie interesuje, zadne akcje typu dotykanie, wspolna masturbacja i takie tam. ja tylko wale konia a kolesie patrza i maja ubaw.

Ja stawiam alkohol jesli chcecie, moge tez za to zaplacic jesli pasuje - do uzgodnienia. Jest to na powaznie - piszcie na kemot97@gazeta.pl


Płacę 50GBP za patrzenie, jak sie iskam a 70 za patrzenie jak sobie obgryzam paznokcie. Plus 45 za patrzenie, jak sobię dłubie w nosie.

Kulki z nosa jako bunus.

Piszcie na esteta123@yahoo.co.uk




i co masz chetnych - do mnie zglosil sie jeden ale chcial 150 funtow od razu za 15 minut, wiec troche sie przeliczyl... eh ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 157 gości