O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
desperados
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2011 21:48

BUS_KOTWICA_Stalowa Wola

Postautor: desperados » 08 cze 2011 23:04

__BUS-KOTWICA-to nie Firma !!! chcesz wysłać rzeczy -zapakuj, napisz adres i wystaw na ulice. Dojdzie ?? albo NIE !!!!!!! w moim przypadku zamoast na ulicę -powierzyłam " KOTWICY !!! i nie doszła od XII-2010 do VI-2011. Na pisemne reklamacje nie odpowiadają, zwracać wartości rzeczy -nie ma odpowiedzi ,telefonicznie-to nie jego sprawa proszę dzwonić i następny numer telefonu.......można długo !!!! NA PISEMNE-NIE ODPOWIADAJĄ .wysyłane były rzeczy już nie raz i dochodziły-uszkodzone ,uszczuplone -A TERAZ NIE !!!!!najgorsze w tym że firma "PRZEWOZOWA " nie bierze na siebie odpowiedzialności za powierzone mienie i nie odpowiada !!!! KPIĄ SOBIE Z LUDZI- NIETYKALNI ?

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 09 cze 2011 09:56

Jaki jest sens drugiego takiego samego postu ? Nie mówiąc o nowym temacie ?

zagnieszka84
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2011 18:19

Postautor: zagnieszka84 » 23 cze 2011 18:21

ja przez nich podawalam nie raz i nigdy problemu nie bylo....moze to kwestia szczescia;)Moj brat jest we Francji i tez czesto podaje przez nich paczki, nigdy nie bylo problemu!!!

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 23 cze 2011 23:30

A ja przez nich nigdy nie podawałem i też nie miałem kłopotu.Jak podaję to tylko przez Royal Mail i raczej wszystko dochodzi... :mrgreen:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 75 gości

cron