O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
dyrooo
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2007 20:29

Oszukany - proszę o pomoc.

Postautor: dyrooo » 22 lis 2007 20:38

Witam serdecznie.

Proszę o pomoc osoby które znają j.angielski w przetłumaczeniu poniższych 2 zdań. Zostałem oszukany na serwisie aukcyjnym ebay i muszę napisać do sprzedającego.A moja znajomość angielskiego jest niewystarczająca a pisanego bardzo słaba.
Jeżeli macie jakieś sugestie do zmiany treści to proszę:

Oto list do przetłumaczenia:
"Witam,

Dzisiaj odebrałem zakupiony telefon Nokia aukcja ............ Miał być produktem oryginalnym a jest Chińską kopią oryginalnego telefonu. Proszę o zwrot pieniędzy i przesłanie adresu na jaki mogę odesłać telefon. W przypadku braku odpowiedzi powiadomię policję i serwis ebay."


Dziękuję za pomoc.
Adam

efektmotyla
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lis 2007 22:54

Postautor: efektmotyla » 22 lis 2007 22:38

Czesc Adam,

Z tym moim angielskim to tak troche ‘pi razy drzwi’ ale jak widze nie ma chetnych na male tlumaczonko :). Troszeczke zmienilam Twoja wersje I dodalam, cos na zasadzie, iz przesylka, ktora okazala sie niczym innym tylko chinska kopia, bardzo Cie rozczarowala. W tej sytuacji nalegasz o zwrot kasy I jezeli nie otrzymasz odpowiedzi to powiadomisz…

Pozdrawiam,
Xxx


Hello,

Today I have received Nokia mobile phone which I purchased at auction……..It was supposed to be an original product but disappointingly it appeared to be nothing else than a copy of original Nokia made in China. In this case I insist on paying me back and sending me your address so I could send you the mobile phone back. If I do not receive your answer I will apprise the police and ebay service of the whole situation.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 lis 2007 08:09

a moglbys wkleic link z tej aukcji albo innej tego uzytkownika?

dyrooo
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2007 20:29

Postautor: dyrooo » 24 lis 2007 23:24

Dziekuje za pomoc przy przetlumaczeniu wiadomosci. Otrzymalem odpowiedz zeby odeslac telefon i dostane zwrot pieniedzy. Nokia juz wyslana teraz tylko czekac na zwrot. Sprzedajacy wydawal sie bardzo rzetelnym sprzedawca ok. 1500 komentarzy 98% pozytywnych. A tutaj taki zonk.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości