O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Ogloszenia....

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 13:50

Elinga pisze:Kochani, kazdy ma prawo umiescic ogloszenie, czy to o pracy, czy tez towarzyskie, ale blagam....jak juz napiszesz to ogloszenie, sprawdz ile jest w nim bledow, ile literowek i popraw to. Druga sprawa, to logiczna tresc, czasami sa takie ogloszenie, ze trzeba pomyslec, co ogloszeniodawca mial na mysli.Kaleczymy jezyk angielski, bo nie jest naszym jezykiem podstawowym, ale nie robmy tego z naszym, pieknym, jezykiem polskim.


ja to bym raczej tak to napisala :roll:


Kochani
K azdy ma prawo umiescic ogloszenie, czy to o pracy, czy tez towarzyskie. A le blagam... Jak juz napiszesz bez to ogloszenie to sprawdz ile jest w nim bledow, ile literowek i literowka to tez blad po co sie powtarzac i popraw to. Druga sprawa przecinek nie potrzebny to logiczna tresc. C zasami sa takie ogloszenia , ze trzeba pomyslec przecinek nie potrzebny co ogloszeniodawca mial na mysli. odstep Kaleczymy jezyk angielski, bo nie jest naszym jezykiem pierwszym/ojczystym (podstawowy to raczej o poziomie znajomosci), ale nie robmy tego z naszym przecinek nie potrzebny pieknym przecinek nie potrzebny jezykiem polskim.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 16:57

blondynek pisze:aina...ty i po polsku i po angielsku nagminnie byli walisz; do tego masz problemy z rozumieniem wyrazow (i tlumaczeniem chyba)
literowka to typo;
blad ortograficzny to spelling error

lepiej glosu nie zabieraj :lol:

ps w powyzszym tekscie jest literowka (zupelnie niezamierzona)



1. Ale ortografia jak i literowka jest tak samo bledem :!:
2. Glosu w ogole nie uzywam przy pisaniu.


Jak takas madra to spojrz na to powyzsze swoje zdania :lol: juz nawet nie sam sens, ktorego nie ma w tym zdaniu/ zdaniach(? ) ale jaka konstrukcja :roll:

Moral:
Glaby nie umiecie sami pisac a innych probujecie pouczac :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 17:18

blondynek pisze:i znowu sciagasz bo cie na wlasne myslenie nie stac? :lol:

widze ze moj 'moral' bardzo ci sie spodobal

aina, tobie zadne konstrukcje nie wychodza, a stylistyczne to najmniej
twoje posty (wiekszosciowo) jak sie czyta to jakby w smietniku slownym sie grzebalo
aina24 pisze:a czy ten text o nietolerancji Benito to jakas tez aluzja do mnie
nie uwazam sie za polonistke, bo pewnie moj angielski lepszy niz polski... a i wcale nie uwazam, ze moje pytanie bylo glupie, takie zyciowe poprostu facet taki troche z wyzszej polki i nie wiem jak sie za niego zabrac eh..


Obrazek



1. post tamten byl zartem.
2. bylo to ponad rok temu.
3. niektorzy stoja w miejscu, niektorzy ida do przodu. Jestem pewna, ze moj polski jest lepszy niz wiekszosci polakow. Ciebie juz nawet nie wliczam, bo to oczywiste. 8) ale tu nie o to chodzi.

daj se spokoj z tymi edukacjami itd, bo wyglupiasz sie naprawde... :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 20:58

blondynek chlopa dla ciebie mam :lol:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2011 21:08 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 04 kwie 2011 21:00

dziewczyny...dajcie sobie juz spokoj z tymi bojkami jezykowymi

Aina, nie wypowiadaj sie na temat jezyka polskiego a juz tym bardziej nie rob korekty czyjegos tekstu bo naprawde ci to nie wychodzi. Lepiej byc ekspertem w jednej dziedzinie niz udawac ze sie wie wszystko o wszystkim, uwierz mi :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 21:07

kaslawka dla ciebie tez :lol:

Obrazek

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 04 kwie 2011 21:10

Aina...moj maz nie wyjezdza ciagle w delegacje wiec i faceta szukac nie musze :lol: :lol: ale dzieki wielkie za szczere checi lol

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 04 kwie 2011 21:31

aina24 pisze:kaslawka dla ciebie tez :lol:

Obrazek


Obrazek[/quote]

Przyganial kociol garnkowi: Ciekawe, ze znasz tresc ogloszen towarzyskich - na pewno przegladasz z ciekawosci- tak jak stronki z ktorych umiescilas zdjecia. wez nie pier**l, ze facet w delegacji; spedzasz dzien i noc przy komputerze nie mowiac o weekendach i ty mowisz, ze masz faceta? chyba mu baterie wysiadly

Elinga
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwie 2011 16:49

Postautor: Elinga » 05 kwie 2011 08:12

Droga aina24. Dziekuje za krytyke mojego krotkiego teksu. Moze i bylo o jeden przecinek za duzo,ale to nie jest az tak tragiczne. Natomista TY w swoim, krytykujacym tekscie zrobilas wiele bledow. Jakich? Polecam poczytac gramatyke jezyka polskiego rozdzial pisownia " nie " z przymiotnikami. Nie ucz na drugi raz, jesli sama robisz takie byki. temat uwazam za zakonczony.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 05 kwie 2011 08:48

Elinga pisze:Moze i bylo o jeden przecinek za duzo,ale to nie jest az tak tragiczne. (...) Nie ucz na drugi raz, jesli sama robisz takie byki. temat uwazam za zakonczony.


i vice versa :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 07 kwie 2011 17:08

schock pisze:Przyganial kociol garnkowi: Ciekawe, ze znasz tresc ogloszen towarzyskich - na pewno przegladasz z ciekawosci- tak jak stronki z ktorych umiescilas zdjecia. wez nie pier**l, ze facet w delegacji; spedzasz dzien i noc przy komputerze nie mowiac o weekendach i ty mowisz, ze masz faceta? chyba mu baterie wysiadly



ja pracuje cepie na kompie wiec ciagle jestem zalogowana, a i do egzaminow sie ucze po nocach.

A wibratory mnie nie kreca bo najwazniejsza jest dla mnie w tym wszystkim osobowosc drugiej osoby cepie.
A o moim chlopie nie bede ci pisac bos nie wart nawet jego imienia slyszec cepie 8)

Takis zgoszknialy, bo pewnie juz nawet nie pamietasz jak gola baba wyglada, a co juz mowic o reszcie :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 136 gości