O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 18 mar 2011 03:46

juzekbrona pisze:
blondynek pisze:oj, i to jeszcze jak! :lol:


a tak swoja droga - zainspirowana juzkowym 'blondi uzyk glowki popatrz w jakich tematach sie wypowiadalem' itd z innego jego postu, wlazlam na profil juzka bo pamietam ze 'milosc' rodzila sie w bolach

no i znalazlam :lol:
jeden z pierwszych postow juzka do mnie:
Blondynek- czy Ty masz jakieś problemy z burakami, polem czy rolnictwem w ogólnie pojętym tego słowa znaczeniu? [...] Zauważ moja Pani, że nikt w stosunku do Ciebie nie uzył żadnego obraźliwego słowa. Ja rozumiem, że posiadając zasób 200 słów trzeba sobie jakoś z tym radzic w życiu ale to nie oznacza automatycznego przyzwolenia na pospolite chamstwo.[...]Proponuje, żebyś je poskładała do kupy i jakoś to wyartykułowała w zrozumiały i kompetentny sposób. Jeżeli Cię to przerasta to po prostu daj sobie spokój.


a tu do Babci z wyrazami milosci:
Babcia Jadzia - tak proszę Pani. Granice należy zamknąć. Zaraz po deportacji wszystkich Babć Jadź. Babcie Jadzie nie służą zdrowiu innym. Ani swoimi złotymi myślami, ani komentarzami ani opisami wizyt fachowców. Nudne i - jak to Babcia Jadzia ekspresyjnie przedstawia - eeeeaaaauuuupaw. Czy jakoś tak.

:lol: :lol:

Aleś Staśka dowaliła!!!

Kula w płot!

:D


2 dni nic nie piszę bo się odchamiam.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 18 mar 2011 04:02

banita pisze:Juziu musze cie zmartwic bo ani nie pijam cider (cydra sajdra czy jak sie sie tam odmienia), ani nie pale siana (pod zadna postacia) a clubbing ... taaaaaaaaa ... not in this life :roll:


Banita, ja też nie pale świnstwa. Wstrzykuje. Strzykawki mam darmowe z parkingu przy Wickesie i z koszy przy West Middlesesx Hospital. Wyglądają na czyste (szkieło jest przezroczyste i igła nie zardzewiała).

............................................................................................................

A z sajdra to piję tylko Chivas Regal, Famous Grouse, Russian Standard, ew. Smirnoff.

...........................................................................................................

Palę albo Camele albo Richmondy.


Oraz piję sajdra. I palę skręty lub peciki z chodnika.

Ale to tylko w domu.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 162 gości