O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Aparat tlenowy :(

Postautor: veda » 09 mar 2011 21:19

czy ktos sie orientuje jak i gdzie mozna najszybciej zalatwic/kupic aparat tlenowy ??

nie mam zielonego pojecia o medycznych sprawach a sprawa jest bardzo pilna:((

w Polsce sa jakies zapisy i trwa to strasznie dlugo...a nie ma zbyt wiele czasu:((

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 09 mar 2011 23:10

Możesz przybliżyć co to jest ten aparat tlenowy? Do czego? Firma? Screen? Itp.

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 10 mar 2011 13:13

wielkie dzieki Blond...
Polskie realia dodzwonienia sie do szpitala zeby uzyskac prosta odpowiedz jaki do cholery aparat tlenowy jest potrzebny zeby pacjent mogl spokojnie byc w domu, sa wrecz powalajace.

przelaczono mnie 5 razy do innego pokoju!
a jakby sie okazalo to pewnie te piec pokoi obok siebie.

dramat. ale ok nerwy mnie pewnie ponosza. do chwili gdy lekarz mi mowi, ze nie moze mi podac nazwy sprzetu bo to bedzie reklama a za to mu nikt nie placi!!


brak mi pomalu sil jak slowo daje..... :(

Agnieszka1975
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Postautor: Agnieszka1975 » 10 mar 2011 13:50

veda pisze:wielkie dzieki Blond...
Polskie realia dodzwonienia sie do szpitala zeby uzyskac prosta odpowiedz jaki do cholery aparat tlenowy jest potrzebny zeby pacjent mogl spokojnie byc w domu, sa wrecz powalajace.

przelaczono mnie 5 razy do innego pokoju!
a jakby sie okazalo to pewnie te piec pokoi obok siebie.

dramat. ale ok nerwy mnie pewnie ponosza. do chwili gdy lekarz mi mowi, ze nie moze mi podac nazwy sprzetu bo to bedzie reklama a za to mu nikt nie placi!!


brak mi pomalu sil jak slowo daje..... :(



Słuchaj a zapisany jestes w GP? moze Twój lekarz pomoze. ja bym radziła zadzwonic do polskiej kliniki sa takie w londynie , moze oni coś poradza. Mozę zostań jej pacjentem i oni załatwia aparat. Trudno cos wymyslic. Zawsze mozęsz poprostu zapytac w aptece- zobaczyc co powiedza. Nie denerwuj sie tylko zbierz w sobie i podzwoń, od tego nic sie nie stanie a moze czegos sie dowiesz. Jesli chodzi o ciebie to bedac pacjentem napewno to dostaniesz, a jeśli nie to moze polski lekarz ci powie jak to załtwic. poszukaj też medical shops koło ciebie , moze tm sie dowiesz jak dostac aparat.

Agnieszka1975
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Postautor: Agnieszka1975 » 10 mar 2011 13:57

Agnieszka1975 pisze:
veda pisze:wielkie dzieki Blond...
Polskie realia dodzwonienia sie do szpitala zeby uzyskac prosta odpowiedz jaki do cholery aparat tlenowy jest potrzebny zeby pacjent mogl spokojnie byc w domu, sa wrecz powalajace.

przelaczono mnie 5 razy do innego pokoju!
a jakby sie okazalo to pewnie te piec pokoi obok siebie.

dramat. ale ok nerwy mnie pewnie ponosza. do chwili gdy lekarz mi mowi, ze nie moze mi podac nazwy sprzetu bo to bedzie reklama a za to mu nikt nie placi!!


brak mi pomalu sil jak slowo daje..... :(



Słuchaj a zapisany jestes w GP? moze Twój lekarz pomoze. ja bym radziła zadzwonic do polskiej kliniki sa takie w londynie , moze oni coś poradza. Mozę zostań jej pacjentem i oni załatwia aparat. Trudno cos wymyslic. Zawsze mozęsz poprostu zapytac w aptece- zobaczyc co powiedza. Nie denerwuj sie tylko zbierz w sobie i podzwoń, od tego nic sie nie stanie a moze czegos sie dowiesz. Jesli chodzi o ciebie to bedac pacjentem napewno to dostaniesz, a jeśli nie to moze polski lekarz ci powie jak to załtwic. poszukaj też medical shops koło ciebie , moze tm sie dowiesz jak dostac aparat.


http://www.aparatytlenowe.pl/ tu sa aparaty tlenowe . ale w polsce. Tam jest też czat z konsultantem mozę on coś podpowie. pozdrawiam

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 10 mar 2011 14:33

agnieszko dziekuje Ci bardzo! aparat jest potrzebny dla bardzo bliskiej mi osoby w Polsce.Nie mialam nigdy stycznosci z takimi sprawami ani nikt z mojej rodziny....az do tej pory.
w Polsce zalatwienie czegokolwiek w szpitalach graniczy z cudem i wymaga wiele czasu, a tego nie wiadomo ile mamy.

czy ktos wie jak przygotowac sie na najgorsze? jestem dorosla kobieta a na sama mysl becze jak oszalala.

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 10 mar 2011 14:37

agnieszko dziekuje Ci bardzo! aparat jest potrzebny dla bardzo bliskiej mi osoby w Polsce.Nie mialam nigdy stycznosci z takimi sprawami ani nikt z mojej rodziny....az do tej pory.
w Polsce zalatwienie czegokolwiek w szpitalach graniczy z cudem i wymaga wiele czasu, a tego nie wiadomo ile mamy.

czy ktos wie jak przygotowac sie na najgorsze? jestem dorosla kobieta a na sama mysl becze jak oszalala.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 10 mar 2011 15:04

uzywany mozna kupic.. moze aj ogloszenia w roznych miejscach itd.. lepszy uzywany niz wcale... o tu np ktos chce sprzedac:

http://jaworzno.olx.pl/aparat-tlenowy-u ... id-8052032


takich ogloszen jest pelno, wiec glowa do gory, sama tez daj ogloszenie, by bylo szybciej..

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 11 mar 2011 06:23

hmmm ktoś skasował mój post, a czemu?

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 11 mar 2011 19:25

aparat w drodze, dziekuje..

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 11 mar 2011 22:52

veda pisze:aparat w drodze, dziekuje..



wszystkiego najlepszego zycze.. :wink:

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 22 sie 2014 13:19

Temat stary, ale jeśli ktoś szuka to można je kupić nawet przez neta: http://www.koncentratorytlenu.pl/. Niestety ostatnio też musiałam zakupić, wiec jestem w temacie. Ta firma ma serwis na bardzo wysokim poziomie, co dla mnie było kluczowym argumentem przy podejmowaniu decyzji.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 76 gości