O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 lut 2011 08:56

ten problem to ma raczej kazda partia nie tylko sld

mnie moja kochana malzonka niechcacy uswiadomila podczas wyborow prezydenckich ze PO jest jednak za malo liberalna jak na moje poglady wiec jak mi sie zechce d.. ruszyc to pojde i zaglosuje na sld - a co niech se "komuchy" kiesy nabija :twisted:

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 11 lut 2011 13:45

ja sie jeszcze zastanowie ale bede wybieral miedzy JKM a LPR, zobaczymy kto bedzie mial radykalniejsze propozycje :) W II turze pewnie PiS. Gdybym mial wybierac miedzy PO a SLD wogole bym nie poszedl.

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 11 lut 2011 13:52

nawigator pisze:ja sie jeszcze zastanowie ale bede wybieral miedzy JKM a LPR


Szczegolnie LPR moze Tobie pomoc http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnicze_P ... _Ratunkowe :lol: :lol: :lol:

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 11 lut 2011 21:01

koles dobrze gada, daje mu symboliczna pochwale za ten video post

http://www.youtube.com/watch?v=km2Xh6On ... ded#at=248

oraz takie info:

W najmłodszej grupie wiekowej uprawnionych do głosowania największym poparciem cieszy się Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu TNS OBOP. 34 proc. wyborców między 18 a 24 rokiem życia zamierza oddać swój głos na partię Jarosława Kaczyńskiego. To o 5 pkt. proc. więcej od PO, która w tej grupie otrzymała wynik 29 proc.

Ponadto na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 37 proc. osób z grupy badanych, którzy zadeklarowali, że „jeszcze się uczą”, podczas gdy PO popiera w tej grupie tylko 29 proc. ankietowanych.

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 12 lut 2011 14:40

blondynek pisze:
nawigator pisze:
29 proc.


dane - jak kazde, czy PiS czy PO sa/moga byc naciagane i manipulowane


To sie zgadza, zawsze JKM i PiS maja wieksze poparcie niz sondaze przewiduja, a ostanio w wyborach prezydenckich pomylili sie o 12% bo o tyle wiecej dawaly Gafie-Komorowskiemu (ostatni przedwyborczy sondaz dla GW)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 152 gości