O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 09 lut 2011 17:17

jestescie obrzydliwie monotematyczni :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 lut 2011 17:27

daj inny temat moze czesc psow sie rzuci

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 09 lut 2011 17:52

:):):)

Jeszcze pare zamachow PO zorganizuje na czlonkow PiS i FSB odstrzeli paru (niekoniecznie Polaków) i spoleczenstwo sie przekona i zdrajcom powie nie towarzyszu Banito :)
haha

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: Coraz wieksze prawdopodobienstwo zamachu.

Postautor: maya » 09 lut 2011 20:17

nawigator pisze:...
Poszukuje powaznych dowodow i merytorycznych argumentow na odparcie teorii ze to byl zamach. :idea:
na tym filmiku widac linki:
...


Ja mam terię taką:
-Ruscy piłowali ziemię na dwie części. Chcieli w końcu oderwać się od zachodu. Używali do tego włosów mumi wędrownej Babiuhon, która żyła 250 tyś lat temu i po śmierci (zamarzła) włosy te ciągle rosły. Zaczepili rozciągnięte włosy do dwóch statków kosmicznych i lecąc tam i nazat piłowali ziemię. (Tak więc to nie linki tylko włosy tej mumi) Niespodziwanie napatoczył się samolot z Polski i zahaczył skrzydłem, niechcący, chociaż Ruscy kazali im lecieć gdzie indziej ale ci nie słuchali. Tak więc piłowanie zostało przerwane. Włosy zaczęły się urywać (stąd te strzały) Statki odleciały do kolejnej roboty - na opryski kukurydzy na Sachalinie. Cięcie ziemi odroczyli do czasu zakończenia oprysków. Mają w zapasie trochę tych włosów więc jet git. Poczekają.

I weź mi udowodnij i wytłumacz, że to tak nie było. Tylko poważnie i merytorycznie poproszę. Czekam.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 09 lut 2011 20:51

tak słyszałem o tym co pisze maya , to naukowo udowodnione , była nawet o tym audycja w Radiu Erewań

bankierka
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 26 paź 2008 09:13

Postautor: bankierka » 09 lut 2011 21:41

tu chyba najlepiej o tym piszą

http://www.e-kiosk.pl/numer,11389,gazeta_polska

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 lut 2011 08:25

tu chyba najlepiej o tym piszą

http://www.e-kiosk.pl/numer,11389,gazeta_polska


Tak, tak w Gazecie Po-Tworskiej to maja opanowane ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 lut 2011 08:27

nawigator pisze:Polska jest pod okupacja sluzb specjalnych i ludzi pokroju forumowiczow takich jak Banita


Awansowales, Banita :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lut 2011 09:19

te Marc ty sie nie smiej bo i ciebie zalatwie :lol:
wiesz skad orginalnie jestem - macki mej osmiornicy sigaja najwyzszych szczytow i nie ma przed nimi ucieczki

masz racje nawigatorku - wkrotce spoleczenstow sie przekona i putin osiagnie swoj cel - "komuchy" wroca w polsce do wladzy bo historia musi zatoczyc kolo, po kolejnych 5 latach wroci pis ale juz w bardziej ludzkiej formie bo prezesa [piii...] juz nie bedzie, potem po kolejnych 5 jakis twor ze szczatkow po, pisu, plsu i pjn itd itd itd itd

doprawdy nie wiem z czego ty sie tak cieszysz, nikt nie jest u wladzy wystarczajaco dlugo zeby cos zmienic na lepsze (musza sie nachapac bo wiedza ze tylko 5 lat i won) a glupi narod w kolko wybiera innych i nazeka ze dupa

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 10 lut 2011 15:52

Ciesz sie z gtego ze ludzie jednak zaczynaja reagowac na to co PO robi/nierobi

"Marcin Meller, dziennikarz i prezenter TV, redaktor naczelny "Playboya", opublikował na Facebooku wpis "Do Platformy Obywatelskiej", w którym poddaje miażdżącej krytyce działaczy tej partii. Dodajmy, że jeszcze kilka lat temu Meller publicznie udzielał poparcia PO.

Oto treść wpisu:

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii,

jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo -
Wasz były wyborca - Marcin Meller"


http://niezalezna.pl/5616-marcin-meller-wyrzeka-sie-po

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lut 2011 16:00

i slupeczek sld rosnie

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 10 lut 2011 16:02

banita pisze:i slupeczek sld rosnie




a mi dupa w szerz rosnie...
ale coz pada nigdzie nie chodze to i zrzucic kalorie ciezko... :x

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 10 lut 2011 18:19

no sld rosnie, ale ile ludzi w Polsce moze zaglosowac na gejow, powszechna aborcje, spadkobiercow PRL-u ludzi Rosji? Mysle ze nieduzo. Chyba ze sie przegrupuja, przetasuja, zmiennia nazwe i utworza cos nowego, cos nowoczesnego...

copy + paste

"Głodny"sukcesów Tusk daje UE to, czego nie dał Prezydent Lech Kaczyński.

Tusk oraz PO postanowili wykorzystać grudniowy szczyt dla ogłoszenia kolejnego"sukcesu". Przywódcy UE, w tym Prezydent Sarkozy oraz Kanclerz A. Merkel znali dokładnie profil psychologiczny Tuska, jego kompleksy i jego niekompetencję w sprawach gospodarczych, prawnych oraz dyplomatycznych, co postanowili wykorzystać. Wymyślili więc"sukces" dla Tuska, okres przejściowy, czyli rozpoczęcie płacenia obniżonych stawek za CO2, poczynając od 2013r., aż do osiągnięcia ich pełnej wysokości dopiero w 2020r. Z profilu psychologicznego Tuska wiedzieli, że najwyższym szczęściem dla niego będzie poklepanie go przez samego Prezydenta Francji po plecach, więc Sarkozy"poświęcił" się i poklepał go po plecach. Rozanielony Tusk ochoczo podpisał w błysku fleszy zobowiązanie Polski do płacenia UE za emisję CO2. Następnie Tusk ogłosił wielki"sukces", bo pełne płatności będą nie w 2013r., ale stopniowo będą rosły i w 2020r. osiągną ich pełną wysokość (http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...opy.html). Reżymowe media Tuskanii jeszcze długo wychwalały Tuska, który załatwił dla Polski"doskonały" interes. Problem w tym, że Polska przed podpisem Tuska, zgodnie z prawem międzynarodowym, jak i z prawem UE nie musiała nikomu nic płacić. W latach 2013-2020"bogata" Polska zapłaci UE ok. 60 mld. zł. Tusk już na te konto zabrał"bogatym" Polakom,"burżujom" ich pieniądze z OFE, by wspomóc"biedną" UE, w tym"biednych" Niemców.

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 10 lut 2011 19:31

nawigator pisze:no sld rosnie, ale ile ludzi w Polsce moze zaglosowac na gejow, powszechna aborcje, spadkobiercow PRL-u ludzi Rosji? Mysle ze nieduzo.

Zdziwilbys sie. Stracic by nie stracili-tacy jak Ty i tak by nie zaglosowali, Wystarczy, zeby obiecali, ze zalegalizuja marihuane, zwiazki partnerskie(sluby) i inne malo popularne rzeczy wsrod "katolikow" a zyskali by mase wyborcow,

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 lut 2011 08:35

milicjant i owszem, tylko problemem SLD jest to ze jest odwazny PRZED wyborami a po jakos nigdy nie chce draznic panow w czarnych sukienkach :) Mialem nadzieje ze Palikot wsadzi kij w to towarzystwo wzajemnej adoracji (tzn polska polityke) ale jakos nie baldzo mu wyszlo.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 166 gości