O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Nowa afera - zamach na zycie Roberta Kubicy

Postautor: banita » 07 lut 2011 12:40

Cos dla naszych kochanych forumowych oszolomow:

Moze to Ferrari wiedziac ze Robert bedzie mocny w tym sezonie zaplanowalo ten perfidny zamach?
Moze z pomoca Premiera Tuska nadpilowali bariere ochronna a Putin miniaturowa bomba termowodorowa spowodowal wybrzuszenie w asfalcie przez ktore Robert stracil przyczepnosc?

Jako narod musimy natychmiast zarzadac zwolania miedzynarodowej komisji sledczej aby zbadala ta sprawe. Wnioskuje aby przewodnictwo objol wszechtropiacy i niczego nie knujacy Pan Macierewicz.

Nie dajmy sie Wlochom !!! Prawda musi ujrzec swiatlo dzienne !!!

PS. Historie ta dedykuje mojemu najwiekszemu fanowi (nie dareczku nie tobie) markowizleyton za inspiracje jaka dala mi jego opowiesc smolenska.

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 07 lut 2011 14:56

o żesz ty w morde to i na Senne był zamach i na Colina Mc Rea
1 wielka parodia

POLSKE POWINNI ZAORAĆ! i nasiać zioła

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 07 lut 2011 18:05

no, zamach na Kubice zeby odwrocic uwage od smolenska... :roll:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 07 lut 2011 22:46

...moze nie uwiezysz - banitko - ale czekalem az zalapiesz temat z Kubica, az sie prosilo... proste koneksje, (choc nie zalapales - dziwne!) : Putinowski macza soje KGBowsie paluszki w popychaniu Nr 2 -Pietrowaa - w teame by stal sie Nr 1... przeciez kazdy to widzi... n!o nie kazdy , nie banitka...
...spisek, zamach...? oczywiscie!..
glosuje ZA
ryncoma i nugamy
przeciez "grupa trzymajaca wladze" musi miec zer

btw

masz tu odpowiedz odnosnie mojej teorii kto ma pierwszenstwo na drodze... ale coz , pampersy mysla ze mysla...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 lut 2011 09:14

wow oszolomy zapedzaj sie jeszcze bardziej w spisek :lol: ale moglbys juz jednak zmienic plyte bo ciagle pleciesz to samo

i teraz znowu mozesz napisac (bo chyba zamiast kropek zaczoles tego uzywac) ze mysle ze mysle i zaczac do mnie pisac w formie zenskiej - jakiez to gornolotne jest - nie mam cie jak obrazic ani nic wiecej do powiedzenia to nazwe cie kobieta - LOL LOL LOL LOL pie...... no zawal bo jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zniewazyl

w nastepnym stadium przejdziesz na rodziaj nijaki? a moze zapodaj wolaczem?

probujac mnie osmieszyc robisz z siebie jeszcz wiekszego idiote niz niektorzy uwazali ze jestes - continue pls

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 08 lut 2011 11:12

a ja myślę że ten zamach to próba odwrócenia uwagi od premiera Berlusconiego i jego kontaktów z dziewczynkami

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 08 lut 2011 11:41

darekzlondku pisze:Putinowski macza soje KGBowsie paluszki w popychaniu Nr 2 -Pietrowaa - w teame by stal sie Nr 1..


Pietrow nie bedzie kierowca nr1 dopuki nie zacznie wygrywac i nawet Putin tu nie pomoze. Jezeli Robert nie bedzie w stanie jezdzic to zalatwia sobie inny Nr1. Pietrow jezdzi w F1 tylko dlatego, ze przyciaga sponsorow ale dla teamu wazne sa przede wszystkim wygrane

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 lut 2011 11:51

ciekawe jak putinowi starcza czasu zeby to wszystko obmacac swoimi mackami, od prezydentow inych krajow na jakims kierowcy konczac - on pewnie i na czasoprzesten ma wplyw

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Re: Nowa afera - zamach na zycie Roberta Kubicy

Postautor: user1831635 » 08 lut 2011 22:39

banita pisze:Cos dla naszych kochanych forumowych oszolomow:

Moze to Ferrari wiedziac ze Robert bedzie mocny w tym sezonie zaplanowalo ten perfidny zamach?
Moze z pomoca Premiera Tuska nadpilowali bariere ochronna a Putin miniaturowa bomba termowodorowa spowodowal wybrzuszenie w asfalcie przez ktore Robert stracil przyczepnosc?

Jako narod musimy natychmiast zarzadac zwolania miedzynarodowej komisji sledczej aby zbadala ta sprawe. Wnioskuje aby przewodnictwo objol wszechtropiacy i niczego nie knujacy Pan Macierewicz.

Nie dajmy sie Wlochom !!! Prawda musi ujrzec swiatlo dzienne !!!

PS. Historie ta dedykuje mojemu najwiekszemu fanowi (nie dareczku nie tobie) markowizleyton za inspiracje jaka dala mi jego opowiesc smolenska.



Dokładnie o tym samym pomyslałam - powinni powołac komisję śledczą do zbadania przyczyn wypadku Kubicy - aż się prosi powiedzenie trzeciego Katynia (chyba sie trochę zagalopowałam). Maciarewicz Z Fotygą powinni znowu udać się do USA po pomoc i wsparcie (dobrym słowem i poklepaniem po ramieniu. 8)

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 08 lut 2011 22:42

justa81 pisze:a ja myślę że ten zamach to próba odwrócenia uwagi od premiera Berlusconiego i jego kontaktów z dziewczynkami


no brawo - nie wpadłam na to - to się chłop postarał :lol:

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 08 lut 2011 22:44

banita pisze:ciekawe jak putinowi starcza czasu zeby to wszystko obmacac swoimi mackami, od prezydentow inych krajow na jakims kierowcy konczac - on pewnie i na czasoprzesten ma wplyw


pobierał lekcje od Copperfielda - uczeń przerósł mistrza

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 09 lut 2011 06:16

prawie zadna roznica...
prawie
jednak u Copperfielda ludzie znikali tylko na chwile
u Putina... na zawsze, i w cale nie mam tu na mysli "smolenska"

ale coz, dopoki to nie chodzi o twoje zabawki, twoja piaskownice to wolisz rznazc glupa, ze jest OK...

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 09 lut 2011 12:58

Czesc to ja wasz stary/nowy znajomy.

Widze ze przegrywacie w dyskusji o przyczynach tragedii smolenskiej, bo uciekacie sie tylko do kpiny i sarkazmu co znaczy ze brak wam merytorycznych argumentow a powazniejsza dyskusja was drazni z powodu braku mozliwosci poparcia dowodami swoich teorii jako ze by to byl zwykly wypadek..

Daliscie sie wyprowadzic na manowce TVNowi, gazetce wyborczej etc.
Zagubiliscie sie w swojej nienawisci i prawda jest dla was niedostepna ze wzgledu na 100 ton materialu propagandowego wtloczonemu wam do mozgow za pomoca telewizora. propounje material, ktory pewnie od razu wysmiejecie i przyznacie zgodnie ze nie ma tam zdzbla prawdy, co dowiecie waszej ciemnocie.

http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0

Teoria sie konczy tam gdzie sa przeslanki zamieniajace teorie w prawdopodobienstwo.


Zdrowka zycze

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 lut 2011 13:05

...a realistyczna percepcja zdarzen konczy sie tam gdzie zaczyna sie schizofrenia, nakazujaca brac wlasne urojenia za rzeczywistosc.

Bardzo, bardzo dawno, kiedy jeszcze los polskiej polityki bym dla mnie istotny, mialem koncepcje aby kandydatow do Sejmu i Senatu poddawac obowiazkowym badaniom psychiatrycznym. Wyniki nie dyskwalifikowalyby, ale bylyby podane do publicznej wiadomosci.

Naprawde z duza ciekawoscia przeczytalbym wyniki badan psychiatrycznych takiego np. Macierewicza :lol:

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 10 lut 2011 21:32

MarcFloyd pisze:...a realistyczna percepcja zdarzen konczy sie tam gdzie zaczyna sie schizofrenia, nakazujaca brac wlasne urojenia za rzeczywistosc.

Bardzo, bardzo dawno, kiedy jeszcze los polskiej polityki bym dla mnie istotny, mialem koncepcje aby kandydatow do Sejmu i Senatu poddawac obowiazkowym badaniom psychiatrycznym. Wyniki nie dyskwalifikowalyby, ale bylyby podane do publicznej wiadomosci.

Naprawde z duza ciekawoscia przeczytalbym wyniki badan psychiatrycznych takiego np. Macierewicza :lol:


Nie wiem, czy po przeczytaniu takiej lektury sam nie musiałbyś sie leczyć - żaden człowiek o zdrowych zmysłach nie jest w stanie znieść i pojąć toku myślenia tego człowieka


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 159 gości

cron