O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wmalecki
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2007 11:56

Pracodawca nie przestrzega BHP - gdzie po pomoc?

Postautor: wmalecki » 29 sty 2011 01:26

Witam
mam do czynienia ze znacznym pogorszeniem sie warunkow pracy warunkow pracy - sprawe zglaszlem do rady pracowniczej i nie doczekalem sie reakcji
Jako ze sprawe chcialbym kontynuowac chcialem skonsultowac z prawnikiem dalszy tok postepowania i go zrealizowac
O szczegolach nie chce mi sie pisac ale chodzi mi o jakis sprawdzony kontakt do prawnika lub instytucji mogacej sie tym zajac
Odpada CAB ze wzgledu na dramatycznie niski poziom uslug jako ze zatrudniaja przewaznie stazystow i wolontariuszy - kumaci prawnicy ida do firm a poza tym sa ciecia w sektorze publicznym
Odpadaja zwiazki zawodowe - nie mogly wejsc do firmy bo bylo za malo czlonkow zapisanych z mojego przedsiebiorstwa poza tym to tez trampolina do partyjnej kariery dzialaczy i przypalem ich na klamstwie wiec skasowalem czlonkostwo
Pozostaja prawnicy, kancelarie badz firmy tudziez urzedy zajmujace sie egzekwowaniem przepisow 'Health and Safety'
Z gory tez zastrzegam ze wypraszam sobie odpowiedzi w stylu 'jak sie nie podoba niech wypier...' - jak mi sie cos nie podoba to to zmieniam a nie uciekam cale zycie poza tym tu pracodawca leci w kulki i nalezy go przywolac do porzadku i zdyscyplinowac gdyz narusza przepisy BHP i co bardziej bezczelne nie reaguje na zwracanie uwagi
Czy ktos ma jakis kontakt do sprawdzonego prawnika lub firmy? Dziekuje serdecznie

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 29 sty 2011 09:04

Zacznij od ACAS:

http://www.acas.org.uk/index.aspx?articleid=1410


A tak przy okazji...

O szczegolach nie chce mi sie pisac



Z gory tez zastrzegam ze wypraszam sobie


mogles ominac - zniecheca ludzi do odpowiedzi

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 29 sty 2011 10:12

za glupi CAB, firmy, zwiazki zawodowe sie nie nadaja.. kazdy dla Ciebie za glupi... no tak to najlepsza decyzja bylo na londynku sie poradzic :lol:


niby nie chce ci sie pisac ale nasmarowales sporo ale glupot zamiast konkrety o co chodzi to nawymyslales kto glupi. Zazwyczaj jak ktos prawnika szuka to robi tak: google :arrow: lawyer

i bez pierniczenia o niczym.

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 29 sty 2011 20:20

podam Ci info na maila
polecam ta kancelarie. rzetelnie i konkretnie podchodza do sprawy.


aina - w google znajdziesz tysiace prawnikow a chlopak zdaje sie pyta o sprawdzonego prawnika.

wmalecki zycze powodzenia!

wmalecki
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2007 11:56

Postautor: wmalecki » 29 sty 2011 22:02

Dziekuje Veda i prosze o wiecej
Sprawe porusze tez u posla z mojego okregu moze bedzie tezwiedzial co doradzic a jest ministrem w rzadzie angielskim choc nizszej rangi
Prosze o wiecej numerow i namiarow z gory dzikuje


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 183 gości

cron