O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 18 sty 2011 21:51

私は同意するかどうかはわからない

wrocchick
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 08 lip 2010 01:14

Postautor: wrocchick » 18 sty 2011 22:00

gdyby nie google to normalnie ciezko byloby was zrozumiec :-)

Atvka
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2011 22:14

Postautor: Atvka » 18 sty 2011 22:03

lol, a ja myślałam że na początek może być miło a tu taka konstruktywna "czytanka"

ja jednak uważam że zapytać samemu zawsze warto, warto też posłuchać i nie oceniać zanim się nie pozna do końca

wychodzę za takiego co to się interesuje, język zna, angielskie uczelnie kończył i nie jest ani czarny ani żółty, tylko mój i kochany.
Jak już mamy wychwalać polaków "i przerośnięte u niektórych ego" to czasem daleko polakom do innych nacji - to z własnego doświadczenia, nie zasłyszane.

mam skończone studia, a nawet dwa. Obecnie pracuję w biurze i pewnie do tego będę chciała wrócić z czasem. Język znam choć obycie zapewne mi się przyda. Sprzątać nie będę (choć uważam że żadna praca nie hańbi a lenistwo nie uszlachetnia). Do pracy na początek na pół etatu czy 3/4. Bez wygórowanych ambicji, z czasem się wszystko ułoży, zawsze się układa, jakoś.

miło mi powitać marekleyton i maya(ę), resztę także miło powitać, choć niektóre "spostrzeżenia" są raczej wątpliwej jakości.

Czy wiecie coś może na temat zajęć dodatkowych dla dzieci? Nauka gry na instrumentach? A może dobra szkoła polska na weekend? Szukam wszystkich informacji

Szczególnie na E4 :)

wrocchick
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 08 lip 2010 01:14

Postautor: wrocchick » 18 sty 2011 22:13

Atvka pisze: lenistwo nie uszlachetnia


ej tam, tylko ci sie wydaje ;-)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 18 sty 2011 22:50

Napisz konkretnie cos a nie "ogolnie" a pozniej dzieci wychodza itd....

Czy poprzednicy dobrze zgadli, narzeczony nie bialy - czy rodzina pozwoli Ci w ogole pracowac? Bo to roznie bywa....przed i po slubie.

E4 to Chingfors, rzut beretem ode mnie i od marka, nie wiem czy masz sie cieszyc czy... myslec o przeprowadzce ;)

Masz juz dzieci? W jakim wieku? Ile tych dzieci?

Nie wiem co w Chingford dla dzieci jest, tam za duzo Polakow z tego co pamietam nie bylo....

Powodzenia

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 sty 2011 22:58

tattooart pisze:私は同意するかどうかはわからない




是什么呢?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 sty 2011 01:41

hmm.,cytujac masz ukonczone DWA STUDIA a piszesz jak analfabetka,nieprawdaz? :roll: prawdopodobnie byl to marketing i zarzadzanie(Pudzian niedawno ukonczyl) lub AWF etc...
z takimi studiami mozesz robic wszystko i nic (a raczej nic w w UK)wiec zapewnie nie bez powodu wspominasz o sprzataniu..(czy wlasnie ta prace wykonujesz w polskim biurze?sadzac po tych DWOCH STUDIACH bardzo mozliwe)

-wychodzisz za takiego CO TO SIE INTERESUJE(znowu te dwa studia wychodza)-ale czym?
-JEZYK ZNA-jaki?
-ANGIELSKIE UCZELNIE KONCZYL-to mnie rozlozylo dokladnie..napisz jakie jesli masz odwage
-NIE JEST ANI CZARNY ANI ZOLTY-racja,bo jest ciapaty

i tak na zakonczenie nie krytykuj Polakow bo tak naprawde to nie wiesz jak ci sie z nim ulozy dopoki sie nie przekonasz na skorze wlasnej i swoich dzieci i nieprawda ze zawsze sie jakos uklada,prawda jest taka ze za glupote sie zawsze placi.W zwiazku z tym z racji braku doswiadczenia te watpliwej jakosci spostrzezenia potratuj jako ostrzezenia.One nie biora sie z niczego.Tym bardziej ze masz dzieci.

-

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 sty 2011 02:00

Tym bardziej ze masz dzieci.


... tym bardziej ze to nie JEGO dzieci.
Jezeli wychodzisz za maz za jakiegos tutaj ciapka (Pakistan, Indie, Bangladesz) to moze najpierw przyjedz tutaj, z dziecmi i pomieszkajcie razem... TUTAJ, blisko jego rodzinki i znajomych? Zeby pozniej tragedi nie bylo.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 sty 2011 02:14

mysle ze to zakochana glupia c...a jakich zatrzesienie w Polsce
wiec zadne tlumaczenia i tak nie pomoga
tak wlasciwie to pomysli ze jej zazdroscimy :roll:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 sty 2011 02:22

czekam az otworzy nowy watek

KILKA PYTAN NA KONIEC

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 sty 2011 02:54

ewazraju pisze:czekam az otworzy nowy watek

KILKA PYTAN NA KONIEC


1) Jak wrocic do kraju z dziecmi skoro tesciowa zamyka mnie na cale dni w lazience a maz kasy nie daje? A mialo byc tak pieknie... buuuuu

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 sty 2011 02:57

ma DWA STUDIA i c.h.u.j
nikt jej nie zaskoczy

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 sty 2011 03:36

Aina, 日本的,
Atvka, czytamy raz jeszcze kolege Marka: przecierz to typowy poddany kólowej :

Achmed Abdul Wisi Mu Lacha

Po dwoch fakuktetach tak zdania nie zrozumiec, i ironii nie odczytac, to chyba mechanike kwantowa i teorie kosmogoniczne studiowalas, bo zaden humanistyczny kierunek na takie przeoczenie by nie pozwolil wyksztalconaj osobie.
Kochana, tu kazda slabosc argumentu zostaje automatycznie odkryta, czasem z tego sie ciekawe rzeczy robia nawet, no i tekst o dwu studiach niestety byl na poziomie mierzenia pisiorkow przez chopcow niepewnych swojej meskosci.
A to, jak sie uda, zalezy od odwagi, rozsadku i moze szczescia tez w pewnym stopniu, jezdze po swiecie od dawna i daje rade, a Ty z chlopem wszechstronnym i potrzebne Ci informacje, z miejsca, gdzie kilkanasie raptem osob sobie frywolne dysputy urzadza.

Marek, chlopie, ortografia
no i teraz to mnie juz nie beda lubic na pewno
:twisted:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 sty 2011 08:29

ewazraju pisze:-NIE JEST ANI CZARNY ANI ZOLTY-racja,bo jest ciapaty

i tak na zakonczenie nie krytykuj Polakow
-


Ewuniu, czyzby jakis Hindus mial zbyt malego ze taka cieta jestes?

Btw: wiesz ze rasizm jest przejawem ograniczenia umyslowego?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 09:37

kozbierski pisze:brakło magazynku :D


to partacze no, teraz musimy sie z toba na forum meczyc ...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości

cron