O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 19 sty 2011 11:55

maya pisze:क्या बकवास यहाँ पर जा रहा है?


tak kzyczysz jak dochodzisz ze swoim mutambo?

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 19 sty 2011 12:20

kobieta przyszła po radę a tu taki 'kozbierski' - żenada

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2011 12:48

tattooart pisze:Aina, 日本的,
Atvka, czytamy raz jeszcze kolege Marka: przecierz to typowy poddany kólowej :

Achmed Abdul Wisi Mu Lacha

Po dwoch fakuktetach tak zdania nie zrozumiec, i ironii nie odczytac, to chyba mechanike kwantowa i teorie kosmogoniczne studiowalas, bo zaden humanistyczny kierunek na takie przeoczenie by nie pozwolil wyksztalconaj osobie.
Kochana, tu kazda slabosc argumentu zostaje automatycznie odkryta, czasem z tego sie ciekawe rzeczy robia nawet, no i tekst o dwu studiach niestety byl na poziomie mierzenia pisiorkow przez chopcow niepewnych swojej meskosci.:



kochany

alez absolutnie mnie nie zgniewales. Nie czytalam przyznam forum przez kilka dni, bo mam duzo pracy, czasem zerkne ale nie moge sobie pozwolic na doglebne wczytywanie sie w posty choc bym chciala, ale czas pracy mi na to nie pozwala. Tak wiec i bylo wczoraj. Zakjrzalam na post i bylo cos po chinsku, wiec odp tez po chinsku- 'ale o co chodzi?'
moje pytanie nie bylo obrazliwe w zaden sposob, chcialam tylko zagadac po chinsku :wink:

a co do tych fakultetow to nie wiem czy do mnie tez sie to tyczy, ale ja raz juz napisalam, ze stuiowalam tylko prawo i nadal sie ucze i bede sie uczyc pewniecale zycie bo prawo sie zmienia. Nie robilam zadnego innego kierunku. Moze chodzi Ci o psychologie choc ja od razu zaznaczylam, ze uczylam sie psychologi 3 lata ale w college a college konczy sie matura, czyli nie bylo to takowe degree course w zaden sposob, wiec fakultetem tego nazwac nie idzie...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 13:37

aina jesli czas ktory poswiecasz na wyprodukowanie odpowiedzi, poswiecisz na przeczytanie ze zrozumieniem watku w ktorym zabierasz glos to wyjdzie na to samo tylko ludzie nie beda sie z ciebie nabijac

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2011 14:13

banito darling chyba lewa noga dzis wstales ze sie wszystkich wokol czepiasz :wink:


nad odp sie nie produkowalam a jedyny moj wklad do calego watku bylo- po chinsku- o co chodzi. Smieszne to sa te wypociny innych, ktore teraz czytalam majac dzis czas na czytanie nawet glupot londynkowych :lol:

co to zn wogole-ciapaty?
czy jest tez okreslenie polaka w jakis taki dziwny sposob?

tak jak polacy sa rozni tak tez ludzie innych narodowosci. Problem polakow jest taki, ze nawet jak juz zjawia sie w anglii to siedza w jednym domu z polakami, nie rozmawiaja z innymi narodowosciami, nie ucza sie ang, jedza polska kaszanke, polskie sledzie, wieszaja polaka flage na parapecie, otwieraja okna i puszczaj na cala chalape polski rap!! taka poska rzeczywistosc :lol:

a ciapatego widza tylko przez okno albo jak po rent do domu przychodzi, mowi plynie po angielsku i pa kase- i taka rzeczywistosc o ciapatym..

przedstawiajac te dwie rzeczywistosci- ktora ladniej sie maluje???

dodajac, ze ciapaty to zbyt ogolnie, bo raczej wiekszosc azjatow jest tu od urodzenia, maja wyksztalcenia i zajmuja wysokie staowiska, poza tym zadziej sie ich widzi uchlanych pod pubem. Poza tym nie kazdy azjata to muzulmanin, jakby ktorys z was zechcial raz zamiast np polskiego kosciola zajrzec do ang to by zauwazyl, ze pierwsze lawki zalegane sa zazwyczaj przez azjatow.

concluding..
jakby ktores wybralo sie do ktoregos z tych krajow azjatyckich to by spojrzalo na to wszystko troche z innej strony- piekna kultura, budynki, ciekawe stroje, goscinnosc i wiele innych cech:D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 14:19

nie czepiam sie tylk to byla taka dobra rada - czy z niej skozystasz czy nie twoja prywatna sprawa

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2011 14:23

ok

a ja ci radze, ze jak zlazisz z wera to najpierwsz prawa noge stawiaj :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 14:26

a co w sytuacji jesli spie na podlodze?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2011 14:29

:lol:

hmmm to pewnie musisz kupic lozko, bo mozes z tad takis zdrazliwy, ze sie nie wysypiasz :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 14:33

niektorym lepiej spac na podlodze niz na najdrozszym lozku

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 sty 2011 14:36

albo mu szkoda bo tyyyle zaplacil.. i sypia obok :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2011 14:41

... a folie z kanap w salonie zdejmuja tylko jak spodziewaja sie gosci

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 sty 2011 16:02

Aina, bez czepiania, Banita mial racje, Tobie odpowiedzialem po kantonsku, bo tak zadalas pytanie, dalej napisalem do autorki watku i do Marka na koniec.

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 19 sty 2011 16:14

aina24 pisze:banito darling chyba lewa noga dzis wstales ze sie wszystkich wokol czepiasz :wink:


nad odp sie nie produkowalam a jedyny moj wklad do calego watku bylo- po chinsku- o co chodzi. Smieszne to sa te wypociny innych, ktore teraz czytalam majac dzis czas na czytanie nawet glupot londynkowych :lol:

co to zn wogole-ciapaty?
czy jest tez okreslenie polaka w jakis taki dziwny sposob?

tak jak polacy sa rozni tak tez ludzie innych narodowosci. Problem polakow jest taki, ze nawet jak juz zjawia sie w anglii to siedza w jednym domu z polakami, nie rozmawiaja z innymi narodowosciami, nie ucza sie ang, jedza polska kaszanke, polskie sledzie, wieszaja polaka flage na parapecie, otwieraja okna i puszczaj na cala chalape polski rap!! taka poska rzeczywistosc :lol:

a ciapatego widza tylko przez okno albo jak po rent do domu przychodzi, mowi plynie po angielsku i pa kase- i taka rzeczywistosc o ciapatym..

przedstawiajac te dwie rzeczywistosci- ktora ladniej sie maluje???

dodajac, ze ciapaty to zbyt ogolnie, bo raczej wiekszosc azjatow jest tu od urodzenia, maja wyksztalcenia i zajmuja wysokie staowiska, poza tym zadziej sie ich widzi uchlanych pod pubem. Poza tym nie kazdy azjata to muzulmanin, jakby ktorys z was zechcial raz zamiast np polskiego kosciola zajrzec do ang to by zauwazyl, ze pierwsze lawki zalegane sa zazwyczaj przez azjatow.

concluding..
jakby ktores wybralo sie do ktoregos z tych krajow azjatyckich to by spojrzalo na to wszystko troche z innej strony- piekna kultura, budynki, ciekawe stroje, goscinnosc i wiele innych cech:D


Weż ty sie typiaro ogarnij co ty tydzień temu na Wyspy przyjechałaś? czy kotłujesz się z tymi kocmołuchami?
Nie jestesmy u siebie w Polsce ale jak w autobusie czy pociągu wali od nich jak z murzyńskiej chaty bo mydła to chyba na oczy nie widzieli bo pół życia na słoniach jeżdzili to już jest problem. Żygac mi się chce jak jade autobusem i taki paparuch obok mnie stanie.

Żółty też mój nizbyt ulubiony kolor :D
Szkoda że na ealing nie przychodzą do kościoła :) ale pewnie zdarzają się polki z ciapciusiami.

Tragedia jednym słowem ... :) biorę się za czytanie Mein Kampf :D

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 sty 2011 16:24

MarcFloyd pisze:
ewazraju pisze:-NIE JEST ANI CZARNY ANI ZOLTY-racja,bo jest ciapaty

i tak na zakonczenie nie krytykuj Polakow
-


Ewuniu, czyzby jakis Hindus mial zbyt malego ze taka cieta jestes?

Btw: wiesz ze rasizm jest przejawem ograniczenia umyslowego?



moze byc przejawem nawet syfilisu :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 162 gości