O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
anialondyn21
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2011 22:06

Przemoc w rodzinie - organizacje

Postautor: anialondyn21 » 10 sty 2011 22:09

Czy znacie jakies organizacje dla kobiet z przemoca w rodzinie w Anglii? Bede wdzieczna za numery telefonow. Najlepiej polskie lub z polskim tlumaczem. Z gory dziekuje.

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 10 sty 2011 22:39

Tu masz tekst z innego forum:

Teraz do rzeczy. Po tym jak dostałam od was wskazówki i telefony gdzie mam dzwonić wzięłam się do roboty. Trochę podzwoniłam. I powiem wam jedno jeśli komukolwiek z was dzieje się krzywda czyli istnieje podejrzenie o przemoc domową pamiętajcie żeby zgłosić się jak najszybciej po pomoc. Możecie iść na policję i złożyć zeznanie co się u was dzieje w domu. Ja na szczęście tak zrobiłam i teraz mi się to przydało. Oferują zakwaterowanie(ja na szczęście mam rodzinę), adwokata i wszelką pomoc. Jednym problemem jest to, że długo się czeka na spotkanie z adwokatem.
Podaje kontakty:
- PSD (tam się zgłasza przemoc domową, nawet jeśli jest ona niewielka) tel 08456005700
- RIGHTS OF WOMEN (to organizacja z Urzędu pomocy dla kobiet - nie wiem czy dla panów też) 0272516577
- SHELTER- Prawo cywilne, wszelkie porady związane z łamaniem prawa 08088004444
A jak chcecie zgłosić skargę na policję to tutaj - IPCC 08453002002 i wybrać 1


http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/30351/CD-wyrzuconej-z-wlasnego-domu[/i]

anialondyn21
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2011 22:06

Postautor: anialondyn21 » 10 sty 2011 22:47

Bardzo dziekuje.

ania_205
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2010 15:37

Postautor: ania_205 » 03 lis 2011 21:19

Ludzie potrzebuje pomocy,dwa dni temu opieka spoleczna zabrala mi mojego ukochanego synka,jestem ofiarom przemocy w rodzinie.
Odebrali mi moj maly skarb.Co najgorsze odrazu umiescili go w rodzinie zastepczej!!Przecierz to bezprawie!!!Bez sadu,bez rzadnego papieru,poprostu Go zabrali!!!Co mam robic,kto mi pomoze???Umieram bez Niego.Jestem z Nottingham.Nie znam jez.nie wiem gdzie sie udac.Mi mieli zapewnic schronienie a spie na ulicy.gdzie nie pojde nie daja mi tlumacza,w cancilu powiedzieli ze nie moga mi pomoc bo nie pracuje.W citizen advice berau odprawili mnie z kwitkiem!!Co tu sie dzieje???

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 03 lis 2011 22:02

...zapewniam Cie ze dziecku dzieje sie lepiej niz Tobie...
napisz co Twoje dziecko mysli o twojej opiece kiedy bedziesz miala okazje je widziec...
skad to mniemanie?... czytam i widze...

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 03 lis 2011 23:08

A skąd masz takie informacje, że dziecku lepiej tam a nie z matką ??

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 04 lis 2011 01:40

z dowcipu: "matka, jest tylko jedna!"
... a powazniej, nie ma dymu bez ognia...
a juz calkiem serio, bo moze sie to komus nie podobac , ale tu SYSTEM dziala dosc bezdusznia czasem, ale dziala, i to co mowi "mama" najczesciej nie jest tym co miesci sie w normach nawet przcietnego zjadacza chleba gdy tenze poznalby fakty...

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: do ani

Postautor: Starababa » 04 lis 2011 16:26

piotrczaja pisze:a zajmowa;as się synkiem czy balowałaś a co z ojcem dziecka pewnie nieznany dziecku w dobrej rodzinie będzie lepiej a ty uzywaj antykoncepcji


Powiedzial ten ktory HIV zalapal od prostytutki i zona go kopnela w dupe

ania_205
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2010 15:37

Postautor: ania_205 » 05 lis 2011 10:09

Sluchajcie to ojciec mojego dziecka naduzywal alkoholu i uzywal przemocy wobec mnie.Jestesmy ze soba prawie szesc lat.Ja jestem dobra matka i bardzo mocno jestem zwiazana z moim synkiem a on ze mna.Opieka tutejsza zarzuca mi ze stwarzam zaagrozenie dla mojego dziecka bedac dalej w zwiazku z Jego ojcem.Wczoraj widzialam mojego Synka,nie mogli Go odciagnac odemnie,krzyczal w nieboglosy;mamusiu,mamus-myslalam ze mi serce peknie.Na wczorajszej sprawie moja adwokatka powiedziala ze powinni oddac Go mi,gdyz w dokumentach maja ze dbam o dziecko i dobrze sie Nim zajmuje.Warunkiem moze byc to bym zostawila Jego ojca i wyjechala jak najdalej.Ale do sprawy jest cale dwa tygodnie a moj kochany synek cierpi,a ja umieram bez niego.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: do ani

Postautor: maya » 05 lis 2011 13:07

StaraBaba pisze:
piotrczaja pisze:a zajmowa;as się synkiem czy balowałaś a co z ojcem dziecka pewnie nieznany dziecku w dobrej rodzinie będzie lepiej a ty uzywaj antykoncepcji


Powiedzial ten ktory HIV zalapal od prostytutki i zona go kopnela w dupe


miodzio

:D :D

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 lis 2011 23:56

ania_205 pisze:Sluchajcie to ojciec mojego dziecka naduzywal alkoholu i uzywal przemocy wobec mnie.Jestesmy ze soba prawie szesc lat.Ja jestem dobra matka i bardzo mocno jestem zwiazana z moim synkiem a on ze mna.Opieka tutejsza zarzuca mi ze stwarzam zaagrozenie dla mojego dziecka bedac dalej w zwiazku z Jego ojcem.Wczoraj widzialam mojego Synka,nie mogli Go odciagnac odemnie,krzyczal w nieboglosy;mamusiu,mamus-myslalam ze mi serce peknie.Na wczorajszej sprawie moja adwokatka powiedziala ze powinni oddac Go mi,gdyz w dokumentach maja ze dbam o dziecko i dobrze sie Nim zajmuje.Warunkiem moze byc to bym zostawila Jego ojca i wyjechala jak najdalej.Ale do sprawy jest cale dwa tygodnie a moj kochany synek cierpi,a ja umieram bez niego.



Masz odpowiedz we wlasnym poscie.

Tak, bedac w zawiazku z alkoholikiem i sadysta przyczyniasz sie do zagrozenia dziecka wiec dziecko odebrali. Wiec nei pisz ze jestes dobra matka poniewaz pod tym wzgledem niestety nie jestes.

Nie znam sie na takich sprawach, nikt w zyciu na mnie reki nie podniosl i z alkoholem tez nigdy nie mialam do czynienia, sama nie pije i imijam pijacych szerokim lukiem wiec tu nic nie poradze.

Moze Blondynek cos bedzie wiedzial na temat organizacji ktore moga pomoc jak tu wpadnie? Gdzies komus juz chyba radzila...

Jedno co wiem ze dziecka nie oddadza Ci jak nie bedziesz miala stabilnej sytuacji domowej wiec o to sie martw przede wszystkim.

Powodzenia.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 lis 2011 13:27

tia ... zmieni sie ... potrzebuje tylko troche czasu ... wszystko sie ulozy ... ja matka teresa ... wybacze mu ... raz ... piaty ... setny

a myslisz ze dziecko ci wybaczy? potem w wiadomosciach ze Fritzl wiezil przez 20 lat a zona nic nie widziala ... pie...... o "szopenie"

kopnij go w d... bo sie nigdy nie zmieni, chyba wyroslas juz z bajek?

dziecka szkoda ...

wielokropki z dedykacja dla dareczka

Alkoholik
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 07 gru 2011 12:03

Re: Przemoc w rodzinie - organizacje

Postautor: Alkoholik » 07 gru 2011 12:35

anialondyn21 pisze: Czy znacie jakies organizacje dla kobiet z przemoca w rodzinie w Anglii? Bede wdzieczna za numery telefonow. Najlepiej polskie lub z polskim tlumaczem. Z gory dziekuje.

Czy znacie jakies organizacje dla mezczyzn z przemoca w rodzinie w Anglii?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 07 gru 2011 13:18

A co, kobieta cie bije?

Alkoholik
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 07 gru 2011 12:03

Postautor: Alkoholik » 07 gru 2011 13:34

Zeby tak od razu kawe na lawe.... No coz, nie wybieramy sobie losu, sam nas dopada.
Dziwie sie jej - ale oprocz zdziwienia nachodzi mnie tez zmeczenie - i mam juz tego dosc.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 129 gości

cron