O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 28 lut 2009 19:51

marcco pisze:Focusem to objechac dookola mozesz..ale obore na swojej wiosce,bo na autostradzie mozesz zobaczyc tylko moje oddalajace sie tylnie swiatla.

Umarłem ze śmiechu. Poważnie.

marcco pisze:A za poltorej tysiaca to moglbys moze odkupic felgi z mojego Audi ;

To musi być podniecające - podwoić wartość samochodu przez założenie felg :lol:

Model rok starszy, ale ze znacznie mniejszym przebiegiem:
http://www.used-uk-cars.co.uk/en/cars/u ... =&x=24&y=4

Mam wrzucić więcej?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 mar 2009 09:08

marcco pisze:Banita-zaliczasz sie wlasnie do tej grupy pajacow ktorzy najwiecej krzycza a najmiej wiedza w temacie.


http://www.drivelpg.co.uk/convert_car.php#insurance

tiaaaa .... pajac ..... a moze ty poprostu nie umiesz czytac ?

i jescze apropos tego kto zaczol od wyzwisk to przeczytaj (o ile umiesz) jeszcze raz temat i zobacz o czego zaczoles swoja pierwsza wypowiedz i co stalo sie dopiero potem

dobrze ze juz nie piszesz tak czesto, jak masz wprowadzac ludzi w blad swoja niewidza to lepiej nic nie pisz

marcco
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2009 21:59

Postautor: marcco » 04 mar 2009 14:43

Temat jest o montowaniu polskiej instalacji gazowej do auta uzywanego w UK...Z tego co pamietam,zaden z was Panowie nie uzywa takiego wlasnie auta,a ja i owszem-stad wlasnie zabralem glos w tej sprawie. Zamiast (pewnie z braku lepszego zajecia) ironizowac i negowac wszystko co napisze ktos inny, w dobrej wierze odpisalem chcac podzielic sie swoimi doswiedczeniami (moze komus to pomoze).
Do kolegi tak swietnie znajacego wartosc mojego auta :) Wartosc samochodu okresla sie nie tylko na podstawie rocznika i przebiegu ale takze specyfikacji i dodatkowego wyposarzenia.Moze Cie to zdziwi ale jesli chodzi o niektore marki,nawet kolor ma znaczenie...Podstawowym kryterium jest jednak to ile potencjalny klient zgodzi sie zaplacic za twoje auto.Zajmowalem sie handlem uzywanymi autami w UK przez okolo 4 lata wiec wiem o czym mowie. Fakt wiec,ze znalazles gdzies oferte sprzedarzy podobnego auta (tu tez mozna by dyskutowac..lol) nie swiadczy o tym,ze jego wartosc mozesz porownac z wartoscia mojego.Na tym moze zakoncze ten watek bo czas to pieniadz...
Jesli chodzi natomiast o kwestie kto kogo obrazil jako pierwszy powiem tylko tyle-napisalem,ze "rozwalajace" jest kiedy w tym konkretnym temacie glos zabieraja osoby nic nie majace z nim wspolnego-to mialem na mysli,a jesli ktos odebral to zbyt osobiscie...hymmm...pewne powiedzenie mowi: "uderz w stol a nozyce sie odezwa"...
To tyle. Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie!

Marcco Martin

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 mar 2009 14:58

marcco pisze:Zamiast (pewnie z braku lepszego zajecia) ironizowac i negowac wszystko co napisze ktos inny, w dobrej wierze odpisalem chcac podzielic sie swoimi doswiedczeniami (moze komus to pomoze).


do ciebie to nadal nie dotarlo co? pomoze komus? w czym? w placeniu z wlasnej kieszenie komus renty jak ubezpieczenie sie na niego wypnie? jak ci podalem glupi przyklad to sie uniosles ze nie potrzebujesz asysty zeby wyjechac z parkingu - podam ci nastepny - chcialbys zeby takie kierowca wpier... sie w twoje audi jak jedziesz z rodzina? zrobil z ciebie kaleke, zabil zone? polamal dzieci. zeby potem nie bylo komu zaplacic za wasze leczenie i rechabilitacje bo ubezpieczyciel powie ze pan kowalskie nie raczyl zglosic fakto zalozenia instalacji gazowej przez nieautoryzowany zaklad czym zlamal podpisna umowe wiec oni nie czuja sie strona w sprawie gdyz umowa ubezpieczenia jest niewazna? DOTARLO !!!!!????

nawet jak zmieniasz glupi wydech w samochodzie to masz obowizek powiadomic o tym ubezpieczyciela

chcesz komus pomoc to pomoz ale nie wprowadzaj w blad

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 04 mar 2009 17:30

banita, daj sobie spokój. Przecież koleś ma Quattro Hi-Spec i do tego jeździ nim na gazie :lol:
Większego kretynizmu nie słyszałem...
A jak faktom zaprzecza, to co można więcej dodać. Właśnie dzisiaj kolega dowiedział się, że nie dostanie kasy z ubezpieczalni - rozbił się Skodą Superb, w której wymienił praktycznie całe zawieszenie - na Koni. Ubezpieczalnia oficjalnie podała, że mogło to mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy i że fakt modernizacji NIE ZOSTAŁ ZGŁOSZONY.
Myślę, że to samo byłoby z instalacją gazową - zwłaszcza zakładaną w Polsce, w angielskim samochodzie.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2009 18:37 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 05 mar 2009 11:26

heh los bywa przewrotny :roll: jadac rano do pracy bralem udzial w malym "karambolu" :) dobrze ze to auto co we mnie wjechalo to nie bylo audi na gazie :)

marcco
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2009 21:59

Postautor: marcco » 08 mar 2009 19:47

Smutna sprawa Banita...naprawde...Jak to tylko mozliwe, ze ktos taki jak Ty - wszechwiedzacy-nie przewidzial tej sytuacji i sie przed nia nie ubezpieczyl...
A co do kwesti ubezpieczenia.Nie wiem kto ma problemy z czytaniem ale raczej nie ja...Napisalem wyraznie ze swiadomie ryzykujac swoje odszkodowanie nie zglosilem faktu posiadania takiej inst. do DVLA.Jest to chyba jedyne niedopatrzenie jakiego sie dopuscilem przez wszytkie lata w UK...
NIKOGO I NIGDY PRZY TYM NIE NAKLANIALEM DO POJSCIA W MOJE SLADY!!!
A jesli faktycznie zderzylbys sie z moim Audi (czytaj-gdybs wjechal w moj samochod,bo innej opcji nie ma :twisted: ) to dostal bys odszkodowanie tak czy siak-albo z mojej ubezpieczalni; jesli posiadasz pelne ubezp. moglbys dostac ze swojej (to ostatecznosc) lub w przypadku problemu z odszkodowaniem z mojej ubezpieczalni otrzymal bys odszkodowanie z Motot Insurance Bureau.Jedynie ja w najgorszej opcji moglbym pozostac bez odszkodowania.I to by bylo na tyle w tym temacie.
Wybacz tez stary,ze nie podejme dalszej dyskusji ale szkoda mi czasu...

Pozdrawiam
Marcco Martin

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 08 mar 2009 21:11

marcco pisze: (czytaj-gdybs wjechal w moj samochod,bo innej opcji nie ma :twisted: )

:lol:
Miszcz kerownycy :twisted:

żal

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 mar 2009 08:00

boze, zely i kwiczy a nadal gryzie, jakie to zalosne

wiesz ktos kiedys powiedzial ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy ...

ale skoro ty nie potrafisz to ja skoncze:
- zdziwisz sie - ubezpieczylem sie o ja wszystkowiedzacy, ubezpieczenie wazne posiadalem (w odrozniu od ciebie) i o laskawy ja jako jedyny z calej imprezki wychamowalem ale innym sie ta sztuka nie udala ...
- co do czytania ze zrozumieniem - pokaz mi gdzie tu napisalem ze ty masz informowac DVLA? ty masz poinformowac ubezpieczyciela ... nadal nie dotarlo
- jakbym mial wjechac w twoje audi upewnilbym sie ze przyp... wystarczajaco mocno zeby pozbyc sie potecjalnego swiadomie lamiacego prawo bobka
- teraz wytlumacz mi jeszcze madralo jak napisales ze wjade w twoje AUDI to jakim cudem twoja ubezpieczalnia wyplaci kase?

masz racje po raz kolejny - i to by bylo tyle w temacie ... miszczu

marcco
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2009 21:59

Postautor: marcco » 11 mar 2009 00:33

Gherbid - dla Ciebie faktycznie mistrz -kilkanascie lat doswiadczenia w kilku krajach z przeroznymi pojazdami(obecnie zawodowo zwiazany z branza motoryzacyjna i transportowa)...a zalosna jest raczej obsesja niektorych zeby za wszelka cene powiedziec ostatnie slowo,cokolwiek by sie nie mowilo/pisalo.

Co do Banity...
"...jakbym mial wjechac w twoje audi upewnilbym sie ze przyp... wystarczajaco mocno zeby pozbyc sie potecjalnego swiadomie lamiacego prawo bobka ..."

rozmowa z toba zaczyna sprowadzac sie do poziomu wyzywania z 15 latkiem wiec jak wspominalem wczesniej ja sobie odpuszcze,a ty sie rozwin i pokaz dalej swoja klase...
Fascynujace tez musi byc przesiadywanie calymi dniami na tym forum byle by tylko w kazdym topiku miec ostatnie slowo.Dam Ci ta frajde i niech wszyscy zobacza jak konczy "prawdziwy meszczyzna" bo pewnie pojdziesz sie wytasowac ze szcescia kiedy bedziesz mogl znowu dodac swoje 5 groszy.Moze zreszta zrobisz to wspolnie ze swoim kolega...lol.No to nie przeszkadzam Panowie :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 11 mar 2009 07:12

A no popatrz... Tylko, co z tego wieloletniego doświadczenia, skoro piszesz takie bzdury?
Żaden doświadczony kierowca z odrobiną wyobraźni nie napisze "gdybs wjechal w moj samochod,bo innej opcji nie ma". Wiesz dlaczego?

Swoją drogą brain zadał ciekawe pytanie:
teraz wytlumacz mi jeszcze madralo jak napisales ze wjade w twoje AUDI to jakim cudem twoja ubezpieczalnia wyplaci kase
,
a Ty ślizgasz się, zajmując się pie..., zamiast odpowiedzieć na proste pytanie. Więc swoją wyższość motoryzacyjną zamieć pod dywan, bo jeżeli jeździsz tak jak odpowiadasz na forum....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 mar 2009 08:46

... dno ...

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 11 mar 2009 22:27

ty co ty z tym brainem... ja w nikogo nie wjezdzam nie mam gazu, co prawda nie jest to oszczednie ale chce sie miec V6 to sie za to placi... (tak sie pochwalilem) :P

nie powaga bo ja nie pamietam zebym cos pytal, ale dzieki ze takie madre pytanie zadaje :)

CMOK

ps: mlody gramy mam xps-a?

marcco
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2009 21:59

Postautor: marcco » 11 mar 2009 23:47

Do Gherbida
Jaki "styl" dyskusji taka i moja riposta. Czepiles sie przejezyczenia (prostujac chodzilo o to ze w przypadku kolizji poszkodowany i tak dostalby odszkodowanie) ,a sam mylisz auta (spojrz chocby na link,ktory zamiesciles-kilka lat starsze i poprzedni model...),myla Ci sie takze osoby...wiec ja moge sie przejezyczyc.
Jezdzac od 1996 roku nigdy w nikogo nie "wjechalem" a obecnie robie sluzbowym autem pomiedzy 100 a 300 mil dziennie-stad ta pewnosc siebie kolego.Potrzebujesz jeszcze jakiegos sprostowania zeby zakonczyc ta jalowa dyskusje???

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 12 mar 2009 00:24

Ależ skąd. Szkoda śliny. Woź się dalej stuningowanym A6 Quattro na gazie.

P.S. faktycznie co do samochodu pomyliłem się o 2 lata (kilka... :lol: ). Czyli w wypadku ceny to różnica około 1000-1500 funtów max.

Pomylenie osób to nie to samo, co wieśniak z przerośniętym ego i zbytnią pewnością siebie na drodze. Szerokości.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron