O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
danp
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2010 21:58

UWAGA !!! Firma Delta-Parcel - Paczki do Polski - OSZUŚCI !!

Postautor: danp » 28 gru 2010 00:41

witam
chciałbym wszystkich ostrzec przed firmą DELTA PARCEL - http://www.delta-parcel.co.uk/

Firma oferuje przesyłki do polski we w miarę przystępnych cenach, są elastyczni jeśli chodzi o odbiór paczek, odbierają w godzinach wieczornych a więc wszystko wygląda OK, ale tak nie jest. Firma (jak można to tak nazwać) dysponuje jednym tel komórkowym, który jest włączony albo i nie, aby nadać paczkę nalży wysłac SMSa, nastepnie koleś dzwoni i przyjeżdża ktoś po paczkę. Problem polega na tym że często kłamią z datą wyjazdu, np jak nadajesz paczkę w poniedziałek mówią że wyjazd w środę a paczką bezie w PL w sobotę , jest to ściema, gdyż "firma" ta czeka na komplet paczek i czasem od odebrania paczki do wyjazdy mija tydzień a później nastepny tydzień w PL, a więc jak dobrze pójdzie to paczka dojdzie w 2 tyg. wysłałem paczkę do PL 14stego grudnia 2010 a paczka doszła 27 grudnia !!! Najgorsze że firma chwali się iż współpracuje z jedną z najwiekszych firm spedycyjnych w PL - DELTA TRANS, jest to firma z tradycjami i doświadczeniem, ale współpraca opiera się na tym że DELTA TRANS tylko rozwozi paczki po PL i nie są w żadnym stopniu związani z tą firmą krzak jaką jest Delta Parcel, która ma nawet podobne logo i w ten sposób chce zachęcić do korzystania z ich usług... Kiedy moja paczka pojechała do PL telefon delta parcel milczał a Pani z delta trans powiedziała że paczki doszły do nich 24 !!! w wigilie z rana, więc po świętach będą je rozwozić. Czytałem o tej firmie na Londynku i czytalem same złe rzeczy ale byłem w lekkiej desperacji więc musiałem wysłać, ale nikomu nie polecam. jakaś jedno osobowa firma korzystająca z wizerunku znanej firmy.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 gru 2010 01:50

Moje wszystkie doszly spokojnie na czas i w calosci - jak zawsze....

I jak zawsze polecam:

http://eagletransport.net.pl/

danp
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2010 21:58

Postautor: danp » 28 gru 2010 02:02

Eagle Transport jak najbardziej, zawsze wysyłam lecz jak pisałem miałem ciśnienie, ET juz z moich okolic nie odbierało paczek no i musiałem coś wybrać niesety padło mimo negatywnych wypowiedzi na DELTA PARCELS

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 gru 2010 10:32

zwróć uwagę że paczki nadałeś w gorącym okresie gdzie jest dużo wysyłek, do tego śnieżyce i iine utrudnienia w ruchu.
A przecież te paczki trzeba przetransportować również drogą lądową.
W tym okresie to nawet DHL i UPS miał problemy z terminami dostaw, też dostałem paczki z niemiec i USA z opóźnieniem
a co tu mówić o małych firemkach.

poza tym tak jak mówisz jest to wirtualna firma, korzystając w spedycji z usług innych firm, a potem np w polsce odbiera i rozwozi to jeszcze inna firemka, tym spsobem w paczka momencie opuszczenia vana kurier którym wysyłaliście paczke traci nad nią kontrole i nie ma na nią żadnego wpływu, i tak działa większość tych firemek.

Więc jak ci zależy na sprawnej szybkiej i kontrolowanej przesyłce wzbierz firme która dysponuje pełną logistyką od dzwi do dzwi

a jak szukasz tanio no to nie oczekuj ze zawsze będzie tak jak w tych droższych firmach.

i ja bym był ostrożny w nazywaniu kogoś oszustem, w tym wypadku

ogloszenialondynek1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2010 22:08

Postautor: ogloszenialondynek1 » 28 gru 2010 12:26

mówcie_mi_255 muszę się zgodzić z autorem posta, sam korzystałem z tej firmy i to nie w okresie świątecznym, była ta sama historia, pamiętam że paczkę wysyłałem we czwartek, w piatek miał być wyjazd do PL i paczka miała być w poniedziałek u odbiorcy w PL, i była lecz za 2 tygodnie. Firma ewidentnie szuka oszczędności i czeka tydzień, dwa aż uzbiera komplet na tira i pewnie wiezie je do PL, tak czy inaczej, wszystko wyglądało pięknie, umówili sie ze mną na tą godzinę która mi pasowała itp... ale dalsza część usługi to już była katastrofa. Eagel Transport jest dobra firmą lecz oni odbierają paczki tylko do popołudnia jak wszyscy są w pracy i tylko w dane dni z danych rejonów, co jest uciążliwe gdyż nie można się z nimi ustawić ale poza tym, maja bardzo dobry serwis. DELTA PARCEL to porażka po całości i mimo że mój znajomy ostrzegał mnie prze tą firmą ponieważ miał z nią do czynienia musiałem podobnie jak kolega wysłać szybko paczkę no i z szybko stało się wolno... NIE POLECAM I OSTRZEGAM.

pabek44
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2012 22:49

Postautor: pabek44 » 05 sty 2012 22:53

UWAGA!!!!!!!!!!!!!

Podzielam zdanie ze Delta Parcel leci sobie w kulki.Firma zawiodla mnie juz dwa razy,pierwsza paczka przyjechala po 3 tyg a druga po 5ciu. Wybor pozostawiam wam ja juz dalem im szanse. :( :( :( :( :( :( :(

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 06 sty 2012 01:23

Firma zawiodla mnie juz dwa razy,


Jak cie ktos w ... zrobi raz to jego wina ale jak cie w ... zrobi drugi raz - to juz tylko i wylacznie TWOJA wina ze sie dales wybzykac.

pabek44
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2012 22:49

Postautor: pabek44 » 06 sty 2012 14:59

No nie powiem ze nie ale czasami trzeba dac druga szanse.Chcialem tylko ostrzec innych.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 06 sty 2012 15:51

Nie wydaje się wam, że narzekanie na firmy kurierskie i polecanie eagle transport stało się już trochę nudne?

pabek44
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2012 22:49

Postautor: pabek44 » 07 sty 2012 22:22

Wydaje mi sie ze ze nie jest to nude poniewaz nie wszyscy czytaja codziennie watki o kurierach na londynku .Jak nie pomoze to nie zaszkodzi.

Władysławów/turek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2012 17:36

Postautor: Władysławów/turek » 19 lut 2012 09:27

Ja korzystam z od paru lat z APOLONIA TRANS.Bo kilka razy przerabiałem inne firmy i paczki były dostarczane z dużymi opóźnieniami ,w Polsce dzwonią o 12 lub 3 w nocy że paczkę trzeba odebrać a jak nie to paczka wraca do Anglii .A w tej firmie paczki zbierają w sob. lub niedz. i do czwartku mam w PL. w normalnych godz. bo tylko paczki dostarcza DHL dlatego polecam tą firmę.... http://apoloniatrans.co.uk/index.php

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 19 lut 2012 20:09

Kurcze, nie wiem czy mowimy o tej samej firmie Delta Parcel ale ja korzystam z ich uslug juz kilka lat i nigdy nie mialam problemu.Zawsze przyjezdzali po paczke o umowionej godzinie i paczka byla w PL nastepnego tygodnia,sroda/czwartek.

Nie wiem,moze to zlosliwy post konkurencji?
Ja sie nie zgodze z opinia,ze to oszusci.Moje doswiadczenia z ta firma sa jak najbardziej pozytywne.

Klarawajs
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2013 10:56

DELTA PARCEL

Postautor: Klarawajs » 30 gru 2013 11:11

Zawsze korzystałam z usług Delta Parcel bez problemu, toteż gdy 16 grudnia 2013 roku zadzwoniłam i poprosiłam o przewóz paczki nie było problemu dla przewoźnika. Zgodził się na wszystko i kazał czekać na przyjazd. Ale nie powiadomił mnie że moja torba nie będzie odebrana w terminie i dostarczona w miarę szybko, cały czas na nią czekam, a jest 30 grudnia 2013. Wysyłałam mnóstwo sms-ów, dzwoniłam, ale telefon do Delta Parcel jest wyłączony. Pani ze strony polskiej, z Delta Trans powiedziała mi że następne paczki będą po 14 stycznia... Ja przesyłałam rzeczy dla dziecka, gdyż jedziemy do Azji Centralnej 2 stycznia 2014 na pół roku, musiałam kupić wszystko na nowo. Straciłam więc podwójnie. Pana z Delta Parcel to i tak nie obchodzi, zabrał pieniądze za transport, torbę, paczkę i się nie odzywa, a przynajmniej powiadomił by mnie kiedy dostarczy te rzeczy, przeprosił za kłopoty i nerwy... Zero komunikacji, nie rozumiem jak on chce dalej prowadzić tę firmę
Jestem bardzo sfrustrowana i naprawdę nie wiem co robić dalej?

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 gru 2013 11:52

nie prosciej powiedziec ...do Pakistanu,,,

Azja Centralna...echhh

Klarawajs
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2013 10:56

Postautor: Klarawajs » 30 gru 2013 11:58

Nie, jedziemy do Turkmenistanu bo mąż został wysłany na kontrakt tam na dwa lata. Jeśli jechałabym do Pakistanu nie martwiłabym się tak o rzeczy dla dziecka, ale tam gdzie jadę nie można tak łatwo nic przesłać a i kupić też nie jest łatwo. Kraj politycznie podobny do Korei Północnej.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości