O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 07 gru 2010 15:06

blondynek, to nie domena facetow, obie strony miewaja tak samo, kompleksy maja wielka sile, nie?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 07 gru 2010 15:17

marekleyton pisze:wielka cooo ?????????????

buahahahahahh , facet poznał laske na portalu rankowym...poszedł z nią do pubu...a ona pcha mu sie na pierwszej randce do wyra?

masakra.....

to ilu takich jak on musiało byc wczesniej?

nie sztuką jest miec cos co na pstrykniecie ma każdy....sorry ale trace wiare w ludzi...



moze to byla milosc od pierwszego wejrzenia..a moze na tym portalu randkowym dlugo sobie rozmawiali i sie dogadali dobrze :wink:
dlatego jak wstal to jakby nigdy nic sciany malowal i gadac z toba nie chcial :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 15:19

banita pisze: moj malutki nie ogarnia


ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 15:22

gdziesz juz byla dyskusja na ten temat - odgrzeb poczytaj

btw. niezla proba odejscia od tematu ale chyba sie nie uda - trafilo na 2 zawziete bestie

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 07 gru 2010 16:03

Zalezy od motywacji, wszystko mozna zmienic, o ile takowa motywacja istnieje, ale o to rzeczywiscie nie latwo :D

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 16:13

wyszlam z psica na pare minut, wracam, zagladam tu - i nie wiem o co chodzi....


o czym byl temat?

acha, brat kolegi zza pola, rocznik 69 (to najlepszy rocznik tak baj de lej) przelecial panienke w polowie swojego wieku a ta troskliwie chciala za soba drzwi rano zamknac...


to o to drzwi chodzi?

bo sie pogubilam....

czy moze brat rankiem zaczal pokoj na rozowo malowac, miejsce w szafie robic itd itp a teraz siedzi przy telefonie i duma "zadzwoni czy nie zadzwoni?"

:lol:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010 16:56 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 2 razy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 16:13

ojej teraz zmienimy temat na - przeklinanie jest beee

banita udowodnil ze sie myle to ja mu teraz udowodnie ze jest wulgarny, czepia sie, jest nie mily i ma malego h...

zenada

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 07 gru 2010 16:20

nie chce byc wredny, ale to slowo z trzykropkiem, to przez ch sie pisze :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 16:22

Banita - wez no daj na luz z lekka... zartuja sobie ludzie a Ty co?

Pochwale dales markowi ze moje... osobiste do kuwetki to byl zart ale jak cos do Ciebie to focha stroisz?


Chcesz karpiem przez leb?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: ja chyba nie z tej bajki................

Postautor: aina24 » 07 gru 2010 20:28

marekleyton pisze:porażka na całego...

odwiozłem brachola na randke w ciemno...posiedziałem przy kompie tv...poszedłem spać....

coś mnie kurna obudziło pare minut temu..
wychodze ..jakas baba mocuje sie z drzwiami....robie gały a ona :

- o wstałes , zamknij za mną , bo twój brat strasznie chrapie.....


ja pier.... moze miała z escia kilka lat...stałem z rozdziawioną gebą...
gdzie te dziołchy co im tornister nosiłem, gdzie te za którymi trza było sie nałazić zeby skraść buziaka..

ja chyba z innej bajki jestem...............




wez sie kuzwa mac chlopie ogarnij, bo 35 lat juz masz a sie cwaniaczysz jak zniewiescialy 15 latek. Normalny facet napisal by- odwiazlem brata samochodem na spotkanie z nowa poznana dziewczyna itd..

takich cwaniaczkowatych gowniarzy jak ty szerokim lukiem omijam :x nie dziwne ze brat nie chce z toba rozmawiac :roll: bierz sie za emigrantke poki cie chce bo innej panny ci nie wroze w blizszej i dalszej przyszlosci :roll:

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: ja chyba nie z tej bajki................

Postautor: marekleyton » 07 gru 2010 20:43

aina24 pisze:
marekleyton pisze:porażka na całego...

odwiozłem brachola na randke w ciemno...posiedziałem przy kompie tv...poszedłem spać....

coś mnie kurna obudziło pare minut temu..
wychodze ..jakas baba mocuje sie z drzwiami....robie gały a ona :

- o wstałes , zamknij za mną , bo twój brat strasznie chrapie.....


ja pier.... moze miała z escia kilka lat...stałem z rozdziawioną gebą...
gdzie te dziołchy co im tornister nosiłem, gdzie te za którymi trza było sie nałazić zeby skraść buziaka..

ja chyba z innej bajki jestem...............




wez sie kuzwa mac chlopie ogarnij, bo 35 lat juz masz a sie cwaniaczysz jak zniewiescialy 15 latek. Normalny facet napisal by- odwiazlem brata samochodem na spotkanie z nowa poznana dziewczyna itd..

takich cwaniaczkowatych gowniarzy jak ty szerokim lukiem omijam :x bierz sie za emigrantke poki cie chce bo innej panny ci raczej nie wroze w blizszej i dalszej przyszlosci :roll:




po pierwsze szanowna kolezanko, byc moze w twoim otoczeniu ludzie nawykli do innych norm i zasad którymi się kierują... to że pozwalamy sobie tu na żarty i obukierunkową komunikację , nie upoważnia cie w żaden sposób do stosowania wobec kogokolwiek epitetów w stylu "cwaniaczkowatych gówniarzy"...

to jakie jest moje prywatne zdanie i opinia na temat związków damsko meskich już zdążyłas poznac na podstawie "gówniarskich opinii " jakie pozwoliłem sobie tu zamieścić, i nie zamierzam go zmieniać bo uwazam ze jest słuszne .

nie musisz swatać mnie , lub tez namawiać do brania sie za kogokolwiek, bo nie jestem zdesperowanym miauczkiem siedzacym w domu i dłubiącym w nosie przed telewizorem...

nie znasz mnie, i tak naprawde bladoróżowego pojęcia nie masz kim jestem:)))) wiec wstrzymaj sie od opinii sugestywnych opini szufladkującej kogokolwiek.....

myśle że powoli ...acz rzeczowo zaczynam rozumiec o co tu chodzi....:)))

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: ja chyba nie z tej bajki................

Postautor: aina24 » 07 gru 2010 21:15

marekleyton pisze:
aina24 pisze:
marekleyton pisze:porażka na całego...

odwiozłem brachola na randke w ciemno...posiedziałem przy kompie tv...poszedłem spać....

coś mnie kurna obudziło pare minut temu..
wychodze ..jakas baba mocuje sie z drzwiami....robie gały a ona :

- o wstałes , zamknij za mną , bo twój brat strasznie chrapie.....


ja pier.... moze miała z escia kilka lat...stałem z rozdziawioną gebą...
gdzie te dziołchy co im tornister nosiłem, gdzie te za którymi trza było sie nałazić zeby skraść buziaka..

ja chyba z innej bajki jestem...............




wez sie kuzwa mac chlopie ogarnij, bo 35 lat juz masz a sie cwaniaczysz jak zniewiescialy 15 latek. Normalny facet napisal by- odwiazlem brata samochodem na spotkanie z nowa poznana dziewczyna itd..

takich cwaniaczkowatych gowniarzy jak ty szerokim lukiem omijam :x bierz sie za emigrantke poki cie chce bo innej panny ci raczej nie wroze w blizszej i dalszej przyszlosci :roll:




po pierwsze szanowna kolezanko, byc moze w twoim otoczeniu ludzie nawykli do innych norm i zasad którymi się kierują... to że pozwalamy sobie tu na żarty i obukierunkową komunikację , tonie upoważnia cie w żaden sposób do stosowania wobec kogokolwiek epitetów w stylu "cwaniaczkowatych gówniarzy"... jakie jest moje prywatne zdanie i opinia na temat związków damsko meskich już zdążyłas poznac na podstawie "gówniarskich opinii " jakie pozwoliłem sobie tu zamieścić, i nie zamierzam go zmieniać bo uwazam ze jest słuszne .

nie musisz swatać mnie , lub tez namawiać do brania sie za kogokolwiek, bo nie jestem zdesperowanym miauczkiem siedzacym w domu i dłubiącym w nosie przed telewizorem...

nie znasz mnie, i tak naprawde bladoróżowego pojęcia nie masz kim jestem:)))) wiec wstrzymaj sie od opinii sugestywnych opini szufladkującej kogokolwiek.....

myśle że powoli ...acz rzeczowo zaczynam rozumiec o co tu chodzi....:)))




sam siebie zaprzeczasz.. najpierw mowisz, bym nie wydawala opini a potem sie usprawiedliwiasz,ze to tylko twoja opinia..

a siedzenie w domu przed tel nie jest niczym zlym, kazdy dojrzaly facet nie szlaja sie po bubach tylko w domu siedzi..

trudno powiedziec czy cie wcale nie znam, bo to co piszesz i w jaki sposob sie wyrazasz o ludziach i tym co cie otacza swiadczy o twoim charakterze. A jesli twoj charakter kogos nie zachwyci (mnie nie zachwycil) to i poznania reszty nie bedzie zainteresowany bo charakter to podstawa. tak ogolnie mowie.


oj zmien sie chlopie zmien bo ciezko ci w zyciu bedzie :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości

cron