O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user2063218
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010 13:06

Wolne miejsca w aucie na Święta, Szczecin, Koszalin, Słupsk

Postautor: user2063218 » 22 lis 2010 13:36

OFERTA JUZ NIEAKTUALNA! Pozdrawiam

Witam,

Szukalem odpowiedniego dzialu ale nie znalazlem, wiec przepraszam jesli ten post powinien byc w innym miejscu.

Szukamy jednej lub dwoch osob chetnych na wyjazd do Polski. Wiadomo, zeby zmniejszyc koszty. Ja z dziewczyna wyjezdzamy z Exeter, czyli po drodze Bristol itd. Nie bedzie problemu, zeby dogadac miejsce w Londynie. Szczegolowe dane ponizej:

Miasta po drodze w Polsce: Szczecin, Goleniów, Nowogard, Płoty, Karlino, Koszalin, Sławno, Słupsk

Dzień wyjazdu: 18 Grudzień (Sobota)

Prom okolo polnocy z Soboty na Niedziele.

Dzień wyjazdu z Polski: 3 Styczeń (Poniedzialek)

Godzina wyjazdu z Polski: do ustalenia

Koszt od osoby w JEDNĄ stronę: £100 (w cenie jest wliczony prom)

Uwagi: żadnych zwierzątek :)

Samochod: Astra kombi 2005


Kontakt:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010 16:03 przez user2063218, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 lis 2010 13:42

Taniej wychodzi samolotem i wygodniej...

user2063218
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010 13:06

Postautor: user2063218 » 22 lis 2010 13:50

Czy taniej? I tak i nie... ja nie chce zarobic tylko oszczedzic. Sami chcielismy leciec samolotem, ale ceny biletow sa kosmiczne w okresie swiat, wystarczy sprawdzic. Nie kazdy tez mogl zaklepac bilet pol roku temu np. z powodu niewiadomej jesli chodzi o urlop.

Zgadza, ze samolotem wygodniej... Ale autem mozna wziac wiecej bagazu :)

pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 lis 2010 13:50

user2063218 pisze:Szukalem odpowiedniego dzialu ale nie znalazlem, wiec przepraszam jesli ten post powinien byc w innym miejscu.

(...)

Koszt od osoby w JEDNĄ stronę: £100 (w cenie jest wliczony prom)


Powinien byc w innym miejscu ale nie ma tu dzialu "Rip off" :twisted:

user2063218
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010 13:06

Postautor: user2063218 » 22 lis 2010 14:05

dziekuje MarcFloyd za Twoj bardzo produktywny komentarz... wiadomo jak nabiles tyle postow z nudow. powiedz czujesz sie lepiej po tym komentarzu? na prawde myslisz, ze to jest moj plan zedrzec z kogos kase? myslisz, ze jesli wstawisz sobie cytat Kapuscinskiego to zdobedziesz wiecej pochwal?

taki wlasnie jest Polski narod, byle dowalic, nie wazne w jakim celu nie wazne po co ale zeby dowalic...

£100 to kwota wykalkulowana z kosztow paliwa i ceny biletu promu!

Nikt nikogo nie zmusza na sile, zeby sie z nami zabrac czlowieku... Wiem, ze taka opcja zabrania sie z nami mimo £100 moze komus tez zmniejszyc koszty. Wiec nie rozumiem co mial na celu Twoj pomocny post....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 lis 2010 14:15

pie...... hipolicie albo nie umiesz liczyc albo chcesz zedrzec kase

£100 kosztuje tunel a nie prom i to w drozszych datach do tego sugerujesz ze twoje kombi pali 18.2L/100km

bo wykalulowales koszty podrozy jako £800 w dwie stony - £100 na prom czyli £700 na paliwo przy 1600km x 2 = 3200km i cenie £1.2 za litr = twoja astra spali 583 litry

czyli zaberajac kogos w jedna strone chcesz pokryc koszt calej podrozy

na drzewo ze swoimi rozwarzaniami na temat ludziej uczciwosci

user2063218
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010 13:06

Postautor: user2063218 » 22 lis 2010 14:53

hehehe smiac mi sie chce... ale pociagne temat jeszcze chwile :)

w tej chwili nie kupisz taniej biletu na prom niz £100, ja jeszcze nie kupilem bo nie wiem kto pojedzie i ile osob bedzie w samochodzie

Koszt paliwa w moim aucie w jedna strone przy dwoch osobach z bagazem to £150 w jedna strone. Ceny paliwa nie wszedzie tez wynosza £1.20 za litr.

Moje kalkulacje to £400 w obie strony. Wiec o jakim calym koszcie tu piszesz?

Ale o czym my tutaj piszemy.... juz zaluje, ze w ogole napisalem tego posta.

Jesli jest ktos kto nie wiedzial do tej pory czy dadza mu urlop i w koncu dostal. Nie moze znalezc nic tanszego niz £100 w jedna strone to po co te Wasze posty tutaj? Ktos bedzie zadowolony, ze oszczedzi i tyle.

Nie rozumiem, dlaczego Polak zawsze musi swoje negatywne 3 grosze wszedzie wsadzic, mimo, ze zadnego w tym interesu nie ma? Ja nie czuje, zebym mial z kogokolwiek zdzierac. Powtarzam nikogo na sile nie zmuszam. Wolny rynek, wolne oferty, wolny wybor, wiec to Wy darujcie sobie kompletnie zbedne tutaj komentarze o zdzieraniu... Nie potrzebnie marnuje tutaj czas na bessensowna dyskusje, bo wlasnie zglosily sie do mnie dwie osoby i dogadalem z nimi cene £160 za dwojke do Szczecina.

Smutne jest to, ze wiekszosc Polakow po prostu nie usiedzi jak nie wtryni swojego krytycznego komentarza. Wrodzone krytykowanie i dopie.....lanie kazdemy to narodowa cecha. Wszedzie doszukiwanie sie okradania, przekretow itd. Moj post to wolna oferta, ktora sie przydala, bo dwie osoby sa zadowolone. Jesli ktos napisze, ze zawiezie za £474 to jego sprawa i kazdego wolny wybor czy taka oferte przyjmie jesli bedzie dla tej osoby dogodna. Gdzie jest napisane, ze w wolnej ofercie musze podac koszt podrozy dokladnie podzielony na ilosc pasazerow??? Moja propozycja byla jaka byla i Wasze komentarze uwazam za kompletnie niepotrzebne... Czy w Tesco tez komentujecie przy kasie, ze wedlug Waszych obliczen ten ser powinien kosztowac £0.04 taniej i ze zdzieraja z Was?

Mam nadzieje, ze Wasz poniedzialek jest lepszy dzieki temu, ze cos tam komus udowodniliscie piszac te nic nie wnoszace posty.

Zycze Wam, zeby z Was nigdy nie zdarli. Choc przy Waszym nastawieniu to pewnie macie Wszystko za darmo :)

Pozdrawiam i Wesolych Swiat

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 lis 2010 15:15

sie smiej, ale z tych frajerow z ktorymi sie dogadales bo to oni placa za twoje swieta

z jednym masz racje - wolny rynek a frajerow nie brakuje

natepnym razem wystarczy napisac prawde czyli ze zabierzesz za tyle i tyle a nie ze sobie z dziewczyna wykalkulowaliscie i mydlisz ozcy frajerom ze niby dzielicie sie kosztami

i prosze cie nie pie..... o cenach za prom bo spokojnie znajde za mniej niz £100 w obie strony

np pierwszy lepszy

norfolk
wyjazd - 19/12/2010 22.00 £39
powrot - 03/01/2011 23.58 £45
fuel surcharge £11
platnosc PayPal £0
razem £95

eurotunnel na twoje daty £116, niby £16 drozej ale 4h zycia wiecej i prawie niezalezny od pogody

zajelo mi to 3min.

amen

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 lis 2010 15:17

Co to za prace ktos ma ze nie stac go poleciec do Polski w swieta tylko musi kombinowac ?
To na ch...j w ogole jechac, pokazac sie ? Lol
Kazdy kretyn wie ze na swieta czasem jest drozej, to jak juz naprawde ktos pracuje w wolontariacie albo myje gary czy nianczy bachory, to moze sobie te pincet przez rok odlozyc na bilety ?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 lis 2010 15:32

Drogi userze20.... - jako ze zdarzylo mi sie kilka razy jechac do Pl autem to wiem ile wynosza rzeczywiste koszty - i wiem ze nie wynosza £800 za podroz w dwie strony a nieco ponad polowe tego - okolo £450-£500 funtow (w obie strony)

Widze ze Banita juz odwalil za mnie matematyke, wiec sie nie bede wysilal 8)

...no, chyba ze ty czolgiem tam jedziesz? :lol:

Ps: tak, bardzo sie nudze. Jak sie nudze to znajduje cytaty i wklejam w rozne miejsca.

A tak jeszcze drugie ps:

http://forum.londynek.net/viewtopic.php?t=49

Od tego czasu paliwo co prawda nieco podrozalo ale tez ty planujesz jechac w czworke - a kwota ktora podawalem byla oczywiscie w dwie strony.

I jeszcze bezczelnie twierdzisz ze chcesz sobie zmniejszyc koszty a nie zarobic. Wiec juz zrozumiales slowa "Rip off"? :twisted:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010 15:39 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 lis 2010 15:36

po to userku zeby 3 stycznia przypadkiem nie siedziec w ciasnym samolocie z biletem za £500 kolo takie zapitego i smierdzacego zula jak ty, pieprzacego farmazony co to nie on

i tak tak wiem ze ty nie bedziesz lecial z Rzeszowa ale z Tajlandi wtedy, o bedzie nawet gorsze bo nie dosc ze bedziesz zionol alkoholem jak smok walelski to do tego jeszcze ryzem ...

czy mi sie znudzi kiedys dopierd.. ci po kazdym twoim poscie?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 lis 2010 16:12

banita pisze:po to userku zeby 3 stycznia przypadkiem nie siedziec w ciasnym samolocie z biletem za £500 kolo takie zapitego i smierdzacego zula jak ty, pieprzacego farmazony co to nie on

i tak tak wiem ze ty nie bedziesz lecial z Rzeszowa ale z Tajlandi wtedy, o bedzie nawet gorsze bo nie dosc ze bedziesz zionol alkoholem jak smok walelski to do tego jeszcze ryzem ...

czy mi sie znudzi kiedys dopierd.. ci po kazdym twoim poscie?


Hehe zazdrosnik

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 22 lis 2010 17:03

Chyba troche przesadzacie za ta krytyka.

Przeciez chlopak musi zaiwestowac w samochod np. opony zimowe zeby bezpiecznie dowiesc domniemanych pasazerow.
Poza tym wypadalo by sprawdzic stan techniczny i ewentualnie cos tam dokupic czy wymienic np. olej czy jakis filter.
Przynajmniej moj maz tak robi jak wyjedzamy w podroz do Polski.

Amortyzacja auta tez sie liczy, biznes to biznes

Poza tym tak jak napisal on zlozyl tylko oferte, wolny rynek, wolny wybor wiec nie rozumiem o co takie halo

Ja osobiscie nie rozumiem tylko , ze ludzie chca zabierac ze soba pasazerow, przeciez to odpowiedzialnosc za kogos i odwrotnie, ze ludzie ryzykuja i chca jezdzic z kims obcym.
Ale to moje osobiste odczucie

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 lis 2010 17:11

Ja chyba nigdy nie zrozumiem ludzi tlukacych sie parenascie godzin przez pol europy zeby "zaoszczedzic" pare funtow ;)

bimbo
Emigrant
Posty: 171
Rejestracja: 30 lis 2007 23:44

Postautor: bimbo » 22 lis 2010 17:21

No masz racje samolotem szybciej , prosciej i taniej?

Ale np. majac dziecko to do samochodu zabierzesz np. 100 kg bagagu, wozek, lozeczko turystyczne, mleko, prezenty itd, itd, itd

Ja ogolnie wychodze z zalozenia "lepiej nosic niz sie prosic"


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości