O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ezbek
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2007 11:12

jadac samochodem przekroczylem predkosc.mam polskie prawo ja

Postautor: ezbek » 15 lis 2007 11:17

Jakie czekaja mnie konsekwencje? Wlasciciel auta dostal list z Metropolitan Police z prosba o podanie detali kierowcy. Samochod nalezy do kolegi,nie byl ubezpieczony na mnie. Jak wpisze swoje dane to pewnie dopatrza sie, ze nie mialem w momencie zdarzenia ubezpieczenia (teraz juz mam) a jak kolega wpisze swoje to on dostanie punkty. Jak najlepiej wybrnac z tej sytuacji. Czy wpisac swoje dane i czekac na wezwanie do sadu? Jakie bede dalsze ich kroki? Czy ktos mial podobny przypadek?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 lis 2007 11:28

Kosekwencje beda takie ze dostaniesz wiekszy mandat i zero punktow, o ubezpieczenie nikt sie nie bedzie pytal. Nie badz swinia i bierz mandat na siebie.

reeveenka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2007 09:48

Postautor: reeveenka » 15 lis 2007 17:32

moja siostra i jej chlopak dostali ostatnio mandat za nie zapiete pasy, pech chcial ze przed samym domem ich dorwali .kierowca dostal mandat 30 funtow i dodatkowo za pasazera drugie 30 funtow , czyli 60 funtow bez zadnych punktow.za to mieli taki wyklad na temat zapinania pasow ze dlugo beda to pamietac.dodam ze ubezpieczenie samochodu maja na dwie osoby.mysle zeby zaplacic mandat i nie kombinowac.
pozdrawiam

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 17 lis 2007 17:13

nabroiłeś płac a nie rób bydła temu kto ci pożyczył samochód, trzeba byc dorosłym i odpowiedzialnym

ezbek
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2007 11:12

Postautor: ezbek » 30 lis 2007 10:13

Banita-a skad wiesz, ze nikt nie zapyta o ubezpieczenie? Zapewne bedzie wezwanie na posterunek Policji i tam bede musial pokazac wszystkie niezbedne dokumenty typu MOT, dowod rejestracyjny jak i ubezpieczenie. I co wtedy?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 30 lis 2007 12:06

wiem bo zatrzymala mnie policja, nic oprocz polskiego prawka nie musialem pokazac i wyladowalem w sadzie ktory tez o nic nie pytal tylko wymierzyl kare, angole maja wszystko w systemie wiec nie musisz miec ani pokazywac papierow jak w polsce, policjant wklepie sobie w kompa i wszystko wie


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 78 gości

cron