O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

sprawa dotyczaca tatuazu i tradycyjnej sztuki :)

Postautor: tattooart » 16 paź 2010 19:33

Czesc, planuje wystawe dotyczaca kobiety, w kilku technikach. Jest troche surrealizmu na papierze, akty na plotnie i pin up na skorze. Sprawa polega na tym, ze jak w malowaniu czy grafice temat sobie sam wybieram, tak przy tatuazu jest nieco inaczej. Klient chce kwiaty, czy biomechanike, to ma kwiaty albo biomechanike. Niestety, tylu chce gwiazdki jakies, czy imionka kolejnych wybranek :(
Nic to.
szukam wiec kogos z okolicach Londynu, kto by gustowal w tej tematyce i kto by chcial takowy tatuaz posiadac. I nie pisze tego po to, zeby "natrzaskac dziar", pisze zeby stworzyc prace w konkretnym temacie, w wysokiej jakosci i wystawic ich fotografie wsrod obrazow i grafik.
Gdyby ktos chcial, pokaze swoje prace, co by za naciagacza nie byc wzietym.

No i dodac zapomnialem niefortunnie, hehe, ze nie chodzi tu tylko o biznes, biznes czynic sie staram poza forami, wiec finansowa strona przedsiewziecia wygladala by bardzo przyjaznie.


pozdrawiam :)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 paź 2010 20:45

uwazam ze tatuaz to jest zwykly abuse dla skory i ze sztuka nie ma nic wspolnego....
najpiekniejsze jest naturalne i zadbane cialo

skyhigh2440
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 12 paź 2010 21:34

Postautor: skyhigh2440 » 16 paź 2010 21:00

na twoim miejscu przylaczylabym sie do jakiegos studia. bo polscy artusci tattoo w londynie raczej sa polecani przez"znajomych znajomych"

i po 1sze- stronka z tym co juz zrobiles poprzednio ( powinienes ja miec ogolnie a nie tylko dla chetnych na privie) nawet jezeli to rysunki bo ja bym nigdy nie oddala sie w rece kogos kto nie ma zadnego doswiadczenia;/

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 16 paź 2010 22:39

Ewo, kierowalem pytanie do osob tatuaz lubiacych, jezeli nie uwazasz tatuazu za sztuke, to Twoje prawo, tu mamy odmienne zdania.
Sky, maluje, co tatuowania nie wyklucza, osobiscie nigdy nie oddam skory tatuatorowi, nie umiejacemu radzic sobie z rysunkiem, czy grafika. A sam sie tatuowaniem zajmuje juz druga dekade, co mi nie przeszkadza w rysowaniu czy malowaniu. A w studiu pracuje, owszem, ale i tak szukam ludzi z innymi wymogami, niz klientela, z ktora komercyjnie mam do czynienia.
I doceniam uprzejma krytyke, wciaz jednak obstajac przy swoim.
:)

skyhigh2440
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 12 paź 2010 21:34

Postautor: skyhigh2440 » 17 paź 2010 12:35

nie nie, zle zrozumiales,chodzilo mi glownie o to ze powinienes wrzucic swoje prace na stronke/na bloga /na cokolwiek i w momencie gdy szukasz nowych wyzwan mozesz pokazac- to juz zrobilem, to potrafie itd :)

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 17 paź 2010 12:41

no ,ale piszesz,ze planujesz wystawe dotyczaca kobiet,wiec rozumiem,ze mezczyzn tatuowac nie bedziesz.
jezeli sie myle,to daj znac,co masz zamiar tatuowac,gdzie i za ile,bo chyba jakas wizje masz swojej sztuki.jezeli twoj projekt bedzie mi odpowiadal to jak najbardziej jestem zainteresowany.

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 18 paź 2010 00:04

Obrazek

Taki przyklad tematyki, o jakiej pisalem. Nie mialem na mysli tatuowania tylko kobiet. Wystawa bedzie sie opierac o prace z kobieta w temacie, jakkolwiek bez sensu byloby stwierdzenie, ze do jednego przedsiewziecia sie ograniczam. Projektuje sporo :)
Miejsce czy cene latwo bedzie dogadac, gdyby pojawila sie potrzeba, a jakosc ocenic latwo bedzie widzac przyklady juz zrobione..

Obrazek
to z innej bajki, lubie kwiaty tatuowac, i niech panna Ewa powie, czy tatuaz na pewno musi szpecic ;)

Obrazek

no a to, bo twarze tez lubie, choc miejscowy rynek rzadko ich wymaga, a szkoda
pozdrawiam :)

skiter
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2010 00:06

Postautor: skiter » 19 paź 2010 00:09

Kobieta ladnie pojechala! Cale plecki + noga, wyglada wysmienicie! Na takim ciele, w bikini? Paluszki lizac.

Suma sumarum, calkiem zgrabnie rozmieszczone, latnie sie komponuje jedno pasmo z drugim, widac ze kolega ma talent.

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 paź 2010 00:28

dzieki :)
a te kwiaty to juz i na lydce sa, i pomyslec, ze to jej pierwszy w zyciu tatuaz jest, zalekniona przyszla, bolu sie spodziewajac, a zniosla jak prawdziwy wojownik. Do tego na portret kochanego sie szykuje niebawem :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 paź 2010 01:24

A tatuujesz kody kreskowe ? Niektórzy zapominają nosić nectar czy tam inne karty, a tak mogli by machnąć ręką przy self-check out

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 paź 2010 08:10

wyjatkowo bardzo smieszne, pewnie juz wszystkim znajomym powiedziales, ze tak znakomity wymysliles dowcip

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 paź 2010 09:19

Nie jestem milosnikiem tatuazy (wlasciwie podoba mi sie tylko jeden ich rodzaj - czarne "kolce") aczkolwiek kobieta z kwiatami - rewelacja.

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 paź 2010 11:42

Ona jest wlasnie dowodem na to, ze brak odwagi sie nie oplaca. Raz zaczeta przygoda najczesciej sie rozwija i zaczecie od malenstwa czesto konczy sie posiadaniu mnostwa malenstw (widac na tubylcach). Ona na pewno nie pokusi sie o motylka, gwiazdke, czy imionko na nadgarstku. I dzieki za uznanie, slowo "rewelacja" to nie lada komplement. Tym bardziej, ze ta praca nie jest w najmniejszym stopniu powiazana z niczym, co zostalo kiedykolwiek opublikowane w katalogach, jest czystym wymyslem mojej wyobrazni w inspiracji natura. :)
Osobiscie uwazam, ze masowo produkowane, katalogowe "wzorki" to rzecz dla leni, tworzona przez cwanszych leni.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 paź 2010 12:09

tattooart pisze:Raz zaczeta przygoda najczesciej sie rozwija i zaczecie od malenstwa czesto konczy sie posiadaniu mnostwa malenstw


no to ja bede wyjatkiem od tej reguly

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 19 paź 2010 12:49

Nie napisalem, ze zawsze, oczywiscie zdarza sie, ze tatuaz jest maly, dobrej klasy i zrobiony z konkretnych powodow, choc jednak tatuaz uzaleznia dosc raczej czesto i dosc czesto powstaja kompilacje katalogowych wzorow, nie do konca stylem pasujacych do siebie. inna rzecz, ze sma osobiscie lubie tworzyc wieksze prace, po prostu wiecej przyjemnosci ze skonczenia dziela o lepszym wizualnym efekcie.
pozdrawiam :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 121 gości

cron