O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Kandydaci na lot drugim TU-154

Postautor: MarcFloyd » 14 sie 2010 20:44

Jako ze w Pl checa z TU-154 sie nie konczy, to natchnelo mnie do skonstruowania listy kandydatow na drugi lot. Obserwujac poziom polskiej polityki stwiedzilem ze po pierwszym wypadku w ktorym zginely takie tuzy polskiej polityki jak Lech "Laduj, Dziadu" Kaczynski, Gosiewski czy Wasserman znacznie poprawil sie sredni poziom IQ polskiego polityka.

Pozostaje z nadzieja ze po rejsie drugiego TU-154 poziom ten byc moze osiagnie srednia liceum ogolnoksztalcacego. Albo chociaz gimnazjum.


Jak na razie mam trzech pewnych kandydatow i kilku chetnych:

1. Zbigniew "Zero" Ziobro - niedouczony absolwent prawa, obecnie posel PiS do Parlamentu Europejskiego. Znany z namietnosci do prezentacji komputerowych i kamer telewizyjnych. Ta ostatnia namietnosc doprowadzila do smierci Barbary Blidy. "Zero" wciaz nie poniosl tego konsekwencji.

2. Jaroslaw "Przyjaciel Moskali" Kaczynski - niedoszly prezydent, doszly przewodniczacy PiS, niedoszly lider niedoszlej IV Rzeszy - faszystowskiego panstwa ktore mialo powstac na gruzach Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Antoni "Teczka" Macierewicz - niedoszly pacjent szpitala psychiatrycznego. Niedoszly tylko dlatego ze postanowil zostac poslem z ramienia PiS.



Potencjalni kandydaci:

- Tadeusz "Ojciec" Rydzyk wraz z Rodzina (Radia Ma-Ryja),
- Stefan "Ostatnie Ustepstwo" Niesiolowski
- Jacek "BMW" Kurski

Prosze o zglaszanie kolejnych kandydatur :)

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

...a moze - kogo zostawic...

Postautor: darekzlondku » 15 sie 2010 09:26

...oj...
nie ma chyba tak duzego samolotu na swiecie ktory pomiescil "kandydatow" z polskiej ligi politycznej - od lewej do prawej strony...
...co do twojej listy, dorzucilbym ob. min. B Klich-a psychiatry leczacego polska armie...
...chyba latwiej byloby skostruowac liste - KOGO ZOSTAWIC ...
bywajac w RP , kurwizna czleka bierze co za nedza dorwala sie do foteli...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 16 sie 2010 08:58

troche z innej beczki ale w temacie

budze sie rano, kawa, news
- nawalnica w wawie zniczyla ble ble ble
- piorun trafil malzenstwo gdzies tam
- warszawa "zniszczona"

... a krzyz ciagle stoi ... jego q piorun nie mogl trafic?

do samolotu - Kepa/Kempa czy jak jej tam - nie moge zniesc babsztyla

zostawic - tego kto pod pretekstem kontroli ABW usunol zebrakow spod krzyza, pikna robota
zostawic - przewodniczacego tej komisji od czegos tam ktora opracowala 74 rozne wersje koncowe, nie ma innego tak zamknietego i majacego wszystko w dupie goscia, totalna olewka 100% polityk :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Kandydaci na lot drugim TU-154

Postautor: Usercostam » 16 sie 2010 10:06

MarcFloyd pisze:Jako ze w Pl checa z TU-154 sie nie konczy, to natchnelo mnie do skonstruowania listy kandydatow na drugi lot. Obserwujac poziom polskiej polityki stwiedzilem ze po pierwszym wypadku w ktorym zginely takie tuzy polskiej polityki jak Lech "Laduj, Dziadu" Kaczynski, Gosiewski czy Wasserman znacznie poprawil sie sredni poziom IQ polskiego polityka.

Pozostaje z nadzieja ze po rejsie drugiego TU-154 poziom ten byc moze osiagnie srednia liceum ogolnoksztalcacego. Albo chociaz gimnazjum.


Jak na razie mam trzech pewnych kandydatow i kilku chetnych:

1. Zbigniew "Zero" Ziobro - niedouczony absolwent prawa, obecnie posel PiS do Parlamentu Europejskiego. Znany z namietnosci do prezentacji komputerowych i kamer telewizyjnych. Ta ostatnia namietnosc doprowadzila do smierci Barbary Blidy. "Zero" wciaz nie poniosl tego konsekwencji.

2. Jaroslaw "Przyjaciel Moskali" Kaczynski - niedoszly prezydent, doszly przewodniczacy PiS, niedoszly lider niedoszlej IV Rzeszy - faszystowskiego panstwa ktore mialo powstac na gruzach Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Antoni "Teczka" Macierewicz - niedoszly pacjent szpitala psychiatrycznego. Niedoszly tylko dlatego ze postanowil zostac poslem z ramienia PiS.



Potencjalni kandydaci:

- Tadeusz "Ojciec" Rydzyk wraz z Rodzina (Radia Ma-Ryja),
- Stefan "Ostatnie Ustepstwo" Niesiolowski
- Jacek "BMW" Kurski

Prosze o zglaszanie kolejnych kandydatur :)


Do wycieczki powinien być zaproszony cały PiS i PO...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 16 sie 2010 10:13

a do wladzy dopuscic znowy Andrzeja i Romana

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 16 sie 2010 17:24

banita pisze:a do wladzy dopuscic znowy Andrzeja i Romana


Andrzej również mógłby polecieć. Roman to wporządku gość, więc mógłby zostać.

DFray26
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2010 13:50

Postautor: DFray26 » 17 sie 2010 09:13

Ja bym zaproponował całe PO + nasz "prezydent" Komorowski oraz Pan Tusk ;]

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 sie 2010 10:40

a ja bym proponowala was tam wszystkich do tej listy dopisac bo jak zyczycie komus smierci tylko dlatego ze wam poglady polityczne nie odpowiadaja to jestescie wszyscy gowna warci.... :evil:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 sie 2010 10:54

idziemy z pradem

elektorat pisu pokazuje pod krzyzem co i jak wiec my sie dostosowywujemy, oni katolicy/chrzescijanie czy jak to tam jest zycza smierci nawet ksieza wiec ...

btw. nie wstyd ci teraz za "TWOJ glos"? nie czujesz sie oszukana? + kto jak kto ale ktos w twojej sytuacji zyciowej NA BANK nie chcialby byc w polsce rzadzonej przez pis i jego rasistowskich zwolennikow - nie sadzisz? i nie traktuj tego jako osobisty atak ani nic, poprostu zawsze sie dziwilem temu ale zapominalem spytac a teraz mi sie przypomnialo.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 sie 2010 11:04

nie wstyd mi za moj glos, bo zawsze idac na wybory idziemy z nadzieja ze tym razem, wlasnie ci ludzie cos zmienia...na lepsze. Ostatni raz glosowalam wlasnie chyba z 5 lat temu i wiecej juz nie bede, bo jakiekolwiek stworzenie sie dorwie do stolka natychmiast staje sie bydlem...przynajmniej w naszym kraju...
Ale zyczyc komus smierci bo mi jego poglady albo sposob zachowania nie odpowiada...??? No chyba gdzies minelismy sie z czlowieczenstwem...


BTW...na osiedlu zamieszkalym przez moich rodzicow w Warszawie jest wiele rodzin czarnych,brazowych,mieszanych...szanowanych,nie obrzucanych kamieniami,nie szykanowanych...mieszkaja tam od lat, rowniez za czasow PIS-u...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 sie 2010 11:11

glos nie wazne czy oddalas czy nie, chodzilo mi o poparcie

to dlatego ze ci na ktorych zaglosowalas 5 lat temu sie nie sprawdzili to teraz popierasz tych ktorzy nie akceptuja twojego "stylu zycia"?

sorry bo to tak jakby gej albo zyd popieral pis

mi sie wydaje ze wiekszosc wyborcow pisu tak naprawde nie ma zielonego pojecia jakie oni maja poglady na wiekszosc tematow i nie zdaje sobie sprawy jaka glupote popelniaja popierajac cos czego sami sa zaprzeczeniem

re btw: to idz z chlopakiem.nazeczonym/partnerem/mezem/kochankiem pod krzyz za reke i powiedz ze przyszliscie sie pomodlic - i opowiedz reakcje

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 sie 2010 11:16

Banita! Nie jestem osoba zorientowana na polityke!!! Nie znam calkowicie pogladow PIS jak i PO i calej reszty tego bagna...
Glosowalam 5 lat temu na Kaczynskiego bo uwazalam ze Polsce potrzebny jest ktos z konserwatywnymi pogladami, kto pokaze swiatu ze Polska nie jest krajem 3 swiata, nie jest dupowlazem ale rownoprawnym partnerem...
Jestem rozczarowana naszym krajem,ludzmi, nie umiemy niestety byc partnerem, umiemy TYLKO byc pod niestety...i zadna partia tego nie zmieni...
taka nasza pieprzona natura

i tyle w tym temacie...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 sie 2010 11:19

mezem..... :wink:

nie pojde pod krzyz bo nie jestem katoliczka, on rowniez...
modle sie do Boga a nie do krzyza :wink:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 sie 2010 11:23

rozczarowana to bys dopiero byla jakby ten fanatyk wygral teraz :wink:

pozdrow meza i omijaj nasz pikny kraj szerokim lukiem jeszcze przez jakies 2 dekady


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 77 gości