O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 lip 2010 21:04

surikjunior pisze:Macie tu link do ciekawego testu osobowości.
Może Wam się to na coś przyda

http://test-osobowosci.com/?ref_id=3


po co spamujesz tym gownem ?

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 26 lip 2010 21:22

usercostam pisze:
surikjunior pisze: Jesteśmy naprawdę pracowitym, dobrze wykształconym narodem. Tylko nie mamy szczęścia do mądrych polityków.


A wiesz kto tych politykow wybiera ? Narod. Wniosek ? Narod polski tez nie jest madry ;)
Niestety. Do takiego samego wniosku doszedłem ostatnio.
Myślałem, że jesteśmy wyjątkiem w Europie.
Narody w dużej mierze są urabiane przez media. W zasadzie prawdziwa demokracja nie istnieje w krajach, gdzie nie ma obiektywnych, zupełnie niezależnych mediów publicznych.
W Polsce mamy mediokrację. Obecny rząd dąży do osłabienia mediów publicznych, a niezależny projekt ustawy (twórców) wręcz ignoruje.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2010 21:27 przez surikjunior, łącznie zmieniany 1 raz.

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 26 lip 2010 21:24

usercostam pisze:
surikjunior pisze:Macie tu link do ciekawego testu osobowości.
Może Wam się to na coś przyda

http://test-osobowosci.com/?ref_id=3


po co spamujesz tym gownem ?
Sam dałem się naciągnąć na 4,80 :(

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 27 lip 2010 08:03

blondynek pisze:ja lubie bzdury czasem poczytac, ale ty chyba o Pulitzera powinines sie starac :lol:

niech ci pomaga znalezc - tylko jaz ju ci znajdziie - to sie nie zapomnij zapytac tutaj czy cena odpowiednia

frajerem jestes, a sie zastanwiam do ktorej potegi.....bede wiedziala po cenie mieszkania i okolicy

czyli cale te balwochwalcze posty byly po nic innego jak tylko orientacje jak jest zagramanica

ciezko jest
niektorzy maja rozum; niektorzy szcescie
reszta musie zapierdzielac fizycznie

tak jest
Tak sobie tłumacz.
Widzę, że jesteś na tym forum czymś w rodzaju wyroczni.
Tłumaczę Ci raz jeszcze, że sytuację Polaków w Londynie znam.
Chociażby z serialu :lol:
A tak poważnie, to naprawdę lubię rozmawiać bo jestem otwartym człowiekiem.
I nawet po tak bzdeciarskim poście, jaki napisałaś, nie zjadę Cię z góry na dół, tylko przytulę, pogłaskam. Taki jestem. Więc nie piardul :wink:

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 27 lip 2010 08:09

Swoją drogą, gdyby któryś z Was musiał tak zapierdzielać jak ja tutaj w Polsce, już dawno palną by sobie w łeb. Czasami nie wiem jaki jest dzień.
O urlopie z prawdziwego zdarzenia mogę sobie pomarzyć, nie mówiąc o chociażby małym wypadzie za granicę. Więc cieszcie się tym co macie i przestańcie biadolić na tej pieprzonej emigracji. Przynajmniej zwiedzicie trochę świata, poznacie coś nowego.
Czemu prawie każdy Polak, który pobędzie za granicą, myśli że wszyscy pozostali w kraju to głupcy ?
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010 12:28 przez surikjunior, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 lip 2010 08:46

surikjunior pisze:Swoją drogą, gdyby któryś z Was musiał tak zapierdzielać jak ja tutaj w Polsce, już dawno palną by sobie w łeb. Czasami nie wiem jaki jest dzień.
O urlopie z prawdziwego zdarzenia mogę sobie pomarzyć, nie mówiąc o chociażby małym wypadzie za granicę. Więc cieszcie się tym co macie i przestańcie biadolić na tej pieprzonej emigracji. Przynajmniej zwiedzicie trochę świata, poznacie coś nowego.
Czemu prawie każdy Polak, który pobędzie za granicą, myśli że wszyscy pozostali w kraju to głupcy ?


bo tak jest ;) niedlugo podwyzka podatkow w pl hehe

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2010 10:12

usercostam pisze:niedlugo podwyzka podatkow w pl hehe


tu tez HAHA

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 lip 2010 11:42

banita pisze:
usercostam pisze:niedlugo podwyzka podatkow w pl hehe


tu tez HAHA


ciagle o wiele nizsze niz w pl.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2010 11:58

ale ida w gore wiec nie smiej sie ze w pl ida ...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 lip 2010 12:30

banita pisze:ale ida w gore wiec nie smiej sie ze w pl ida ...


Podobno VAT ma skoczyc do 25% hehe i skladka rentowa itd Tylko idiota moze wierzyc, ze to nie spowoduje wzrostu cen i ciekawe z czego ludzie beda kupowac ?
Oby wyszli na ulice, dawno zamieszek nie bylo hehe

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 27 lip 2010 12:56

blondynek pisze:nie jestem wyrocznia ale mam mocne opinie jesli o to chodzi

mediokracja panuje w znacznie wiekszym stopniu na zachodzie niz w PL...Polska jest jak zwykle 20 lat w tyle i dopiero nadrabia zaleglosci - w wielu dziedzinach

i nie, nie mysle ze wszyscy pozostali w kraju to glupcy bo bym wlasnej rodzinie uwloczyla; natomiast mysle ze ci w PL ktorzy nadal wierza w bajki ze za granica bedzie im lepiej niz w PL bo sie nasluchaja od rodziny czy znajomych -to sa glupcy

znam pewna pare - oh i ah, jak to im w UK jest dobrze; pare lat wstecz robilam dla nich aplikacje na IVA bo sobie dzieki 'zastaw sie a postaw sie' narobili dlugow na ponad 40 tys funtow

ale z wierzchu - dla rodziny i innych znajomych - bylo bosko...zyc nie umierac w tym UK

i ja nie narzekam na to co mam, ale bede nosem krecic jak mi ktos zacznie tu wmawiac ze UK jest boskie....dla wiekszosci niestety nie jest - jesli chodzi o sprawy finansowe;
bo wiekszosc nie zarabia mega kasy, zapierdziela po 12h - obojetnie czy na zmywaku czy na tasmie; czasem przez 7 dni w tygodniu i mieszka po pare osob w domu;
wiec jesli chcesz rodzine to tego przywozic - prosze cie bardzo

moj rada? przyjedz sam, popracuj i zobacz na co cie stac bedzie...a jak zdecydujesz ze tak - to wtedy mieszaj zyciorysy swoim dzieciom i zonie
bo jedynymi osobami ktore z czasem moga stracic na tym wyjezdzie - to beda oni wlasnie
Mnie od zawsze ciągnęło na "zachód". Już jako osiemnastolatek chciałem wyemigrować do Australii, po wojsku marzyła mi się Kanada. Mam tam rodzinę.
Interesuje się losem całej Polonii, na całym świecie. Owszem ciekawi mnie Wasza sytuacja, ale głównie dla wyrobienia sobie ogólnego obrazu rzeczywistości na świecie.
Ogólnie mogę powiedzieć, iż dzisiejszy świat stacza się po równi pochyłej. Dla człowieka kierującego się w życiu wartościami chrześcijańskimi nie liczy się tylko sytuacja materialna danego społeczeństwa. Ostatnio w rozmowie ze znajomą (prowadzi fundację pomocy w Afryce i buduje tam nawet szpital) zwierzyłem się, iż jej zazdroszczę pobytu pomiędzy normalnymi, prostymi ludźmi. Ona bardzo sobie te pobyty w Afryce ceni. Powiedziałem jej, że gdybym nie miał rodziny, z całą pewnością pracował bym na jej budowie za miskę zupy dziennie. Byłbym wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi.
Bo w gruncie rzeczy obecna cywilizacja jest coraz bardziej wykolejona. Dlatego pobyt wśród zadufanych w sobie Angoli, czy Niemców, nie jest dla mnie szczytem marzeń.
Życie ukierunkowane tylko na zysk, jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem.
Aczkolwiek z racji posiadania licznej rodziny muszę wbrew własnej naturze, myśleć pragmatycznie.
Także ze szczerego serca radzę Wam, byście nie zatracali się w walce o byt. Nie porzucali po drodze wartości, poczucia tożsamości narodowej. Bo wówczas Wasze życie stanie się bezpodmiotowe, zatracicie sens Waszych wysiłków i poświęceń, od których nigdzie nie uciekniemy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lip 2010 13:00

usercostam pisze:Podobno (...)


podobno gdyby babcia miala wasy moglaby byc dziadkiem

surikjunior
Gastarbeiter
Posty: 70
Rejestracja: 25 lip 2010 21:19

Postautor: surikjunior » 27 lip 2010 13:05

Swoją drogą macie tu linka do strony mojej znajomej.
Warto wspierać takie sprawy, chociażby malutkim datkiem, ale regularnym.
To nam zapewnia Bożą opiekę w życiu i nieważne, czy w to wierzymy, czy nie.
Tak po prostu jest.

http://www.fundacjadlasomalii.org.pl/in ... kt-szpital


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 155 gości

cron