O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
medalion
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2009 12:32

ASDA MOBILE 8p na komorke i stacjonarne,4p sms,BEZ PRZEKRETU

Postautor: medalion » 23 lip 2010 17:44

Wlasnie po kilku latach wiernosci o2 postanowilem poszukac czegos tanszego, oczywiscie ostrozny wobec wszelkich przynet i zachet zaczalem wertowac rynek, i znalazlem... zamowilem tydzien temu przez neta http://www.asdamobile.com/ karte sim ASDA Mobile za jedyne 5 funtow, po 2 dniach doszlo.
Jedyne co pozostalo do zrobienia to :

- wlozyc sima, sprawdzic balance na ktorym widnieje 10.25 ! niezly prezent, 100% za darmo od ASDA
- wykonac testowe polaczenie do kogokolwiek by aktywowac sim-a, po to te 25p, ktore wystarczaja na dluzej niz tylko test ;)
- cieszyc sie taniocha, tu cennik http://www.asdamobile.com/compare_tariffs.html

doladowac minimum 5 funtow , mozna przez telefon za pomoca karty debetowej/kredytowej, lub w sklepach ze znaczkami "paypoint" "payzone" czy tez na poczcie, no i oczywiscie w sklepie ASDA

Dostalem tez top up card, ktora aktywowalem w minute, na DARMOWEJ linii 2732, dzieki temu nie bede musial wklepywac kodow z vouchera, wystarczy ze ekspedientka przejedzie karta po swoim czytniku i mozna miec gotowe doladowanie.

NIE WYMAGA REGULARNYCH DOLADOWAN, jedynie co 3 miesiace trzeba wykonac jakakolwiek czynnosc ktora naruszy nasze konto, np sms za 4p, co by nie dezaktywowali nam karty, jak widze dotychczas ZERO PRZEKRETOW z ich strony, polecam . STAWKI TE SAME OD 2008 ROKU, mozna wygooglowac, to nie przyneta.

zapraszam do dyskusji nad ta konkurencyjna tania oferta, doswiadczenia itd. , bo ja juz mialem dosc przekreciarskich providerow chargujacych za 25p na komorke poza siecia.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 lip 2010 01:38

najlepiej jak juz dzwonic to ze skype, albo wcale. Ja mam telefon i do nikogo nie dzwonie.

medalion
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2009 12:32

Postautor: medalion » 24 lip 2010 10:44

na stacjonarne skype jest dobry, mega taniutki 1.4 p ale na komorke to juz 16.6 p

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lip 2010 23:48

Na komorki do Polsk dzwonie za 2p na minute z domowego telefonu.
Do Szwecji na komorki za 4p na minute tez z domowego.

Aaaa, nie macie landlines......

8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 lip 2010 11:38

blondynek pisze:
usercostam pisze:najlepiej jak juz dzwonic to ze skype, albo wcale. Ja mam telefon i do nikogo nie dzwonie.


ze skype na ulicy dzwonisz? :lol:


nie jestem dziwka, zeby na ulicy wystawac

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 26 lip 2010 14:12

usercostam pisze:
nie jestem dziwka, zeby na ulicy wystawac


A ja myslalem ze na ulicy w odblaskowych ciuszkach wystajesz i taki duzy lizak nosisz w ramach pracy. :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości

cron