O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Bunia79
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2010 18:04

Szukam 2j polowki czyli klopoty z facetami

Postautor: Bunia79 » 17 lip 2010 18:10

Tak od paru mies szukam faceta i znalesc nie moge. Normalna wyksztalcona laska. Ponoc dobrze wygladajaca. Dalam ogloszenie i nikt nie odpowidzial. Postanowilam dac inne ogloszenie a mianowicie ze szukam sponsora. Ku mojemu zdziwieniu otrzymalam ok 20 emaili od panow chetnych do sponsoringu nawet za zony plecami. W 2 dni!

Pytanie: Czy sa jeszcze fajni normalni faceci zdolni do rozpoczecia zwiazku?

Tak tylko pytam....

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 lip 2010 08:39

Oczywiscie ze sa. Tyle ze juz w zwiazkach 8)

Ze zacytuje "Bank Job":

"Is it serious? Are you getting maried?"
"He is married. All the best are"

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Szukam 2j polowki czyli klopoty z facetami

Postautor: Usercostam » 19 lip 2010 11:02

Bunia79 pisze:Tak od paru mies szukam faceta i znalesc nie moge. Normalna wyksztalcona laska. Ponoc dobrze wygladajaca. Dalam ogloszenie i nikt nie odpowidzial. Postanowilam dac inne ogloszenie a mianowicie ze szukam sponsora. Ku mojemu zdziwieniu otrzymalam ok 20 emaili od panow chetnych do sponsoringu nawet za zony plecami. W 2 dni!

Pytanie: Czy sa jeszcze fajni normalni faceci zdolni do rozpoczecia zwiazku?

Tak tylko pytam....


Jak szukasz przez ogloszenie to niezly pasztet musisz byc.
Idz gdzie do galerii, teatru, pubu, klubu to jakis ciebie sam znajdzie.

Bunia79
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2010 18:04

Re: Szukam 2j polowki czyli klopoty z facetami

Postautor: Bunia79 » 19 lip 2010 17:20

Jak szukasz przez ogloszenie to niezly pasztet musisz byc.
Idz gdzie do galerii, teatru, pubu, klubu to jakis ciebie sam znajdzie.[/quote]


Szukam z ogloszenia bo z praca i studiami nie mam czasu sie wluczyc po pubach itp.

SantaCruz2009
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2009 22:37

Postautor: SantaCruz2009 » 20 lip 2010 11:02

wklej swoje zdjecie to ocenimy 8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Szukam 2j polowki czyli klopoty z facetami

Postautor: Usercostam » 20 lip 2010 11:17

Bunia79 pisze:Jak szukasz przez ogloszenie to niezly pasztet musisz byc.
Idz gdzie do galerii, teatru, pubu, klubu to jakis ciebie sam znajdzie.



Szukam z ogloszenia bo z praca i studiami nie mam czasu sie wluczyc po pubach itp.[/quote]

to po co ci facet ?
wynajmij sobie jakiegos gigolo raz na jakis czas niech cie porzadnie przerznie i bedziesz miala spokoj

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Szukam 2j polowki czyli klopoty z facetami

Postautor: aina24 » 20 lip 2010 19:47

Bunia79 pisze:Tak od paru mies szukam faceta i znalesc nie moge. Normalna wyksztalcona laska. Ponoc dobrze wygladajaca. Dalam ogloszenie i nikt nie odpowidzial. Postanowilam dac inne ogloszenie a mianowicie ze szukam sponsora. Ku mojemu zdziwieniu otrzymalam ok 20 emaili od panow chetnych do sponsoringu nawet za zony plecami. W 2 dni!

Pytanie: Czy sa jeszcze fajni normalni faceci zdolni do rozpoczecia zwiazku?

Tak tylko pytam....




a to 79 to twoj wiek??

moze za malo informacji o sobie podalas, a moze rzeczywiscie nikt sie nie zainteresowal twoim ogloszeniem, bo rzeczywiscie te kilka slow o sobie jest bardzo wazna bo na podstawie tego nastepuje tak zwana weryfikacja. Znam kilka osob ktore zapoznaly sie przez net i to londynek, moja znajoma dala tam ogloszenie i uzyskala calkiem ciekawy odzew 8)

Moze za bardzo sie staralas, albo napisalas jakiego faceta szukasz i go wydealizowalas, ze kazdy sie bal odezwac :? zamiast tego powinas napisac co dla ciebie wazne w zyciu, ze zaufanie, otwartosc i takie tam wiecej o sobie.. zamiast kogo szukasz. Taka tylko rada :wink: ja wierze w polakow, nie zagladam w te oglosenia towarzystkie ale wyobrazam sobie, ze jest tam wiele beznadziejnych facetow co im jedno w glowie jak :x i takich dziewczyn z reszta ale wiem, ze sa i dobrzy :wink: so do not give up :wink:

user1728052
Gastarbeiter
Posty: 82
Rejestracja: 15 lut 2009 22:53

Postautor: user1728052 » 20 lip 2010 22:52

Szukam z ogloszenia bo z praca i studiami nie mam czasu sie wluczyc po pubach itp.[/quote]

to po co ci facet ?
wynajmij sobie jakiegos gigolo raz na jakis czas niech cie porzadnie przerznie i bedziesz miala spokoj

Z definicji usera wynika,że mężczyźni dzielą się na facetów pomocnych we włóczeniu się po pubach(po polsku-gospodach) oraz na gigolo,po polsku żigolo,którzy służą do rżnięcia.Ciekawe.Usercostam a Ty kto jesteś?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 lip 2010 03:43

nie zagladam w te oglosenia towarzystkie


a szkoda bo 99% powala na lopatki (ze smiechu a nie z nnego powodu)

kupa juzkow szukajacych panienek na rzniecie ale "bez sponsoringu"

wiekszosc zonatych

wiekszosc ze skonczonymi 6 klasami podstawowki

zajrzyj czasem i poczytaj...

:lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 lip 2010 12:01

user1728052 pisze:Szukam z ogloszenia bo z praca i studiami nie mam czasu sie wluczyc po pubach itp.


to po co ci facet ?
wynajmij sobie jakiegos gigolo raz na jakis czas niech cie porzadnie przerznie i bedziesz miala spokoj

Z definicji usera wynika,że mężczyźni dzielą się na facetów pomocnych we włóczeniu się po pubach(po polsku-gospodach) oraz na gigolo,po polsku żigolo,którzy służą do rżnięcia.Ciekawe.Usercostam a Ty kto jesteś?[/quote]

Kobieta ma sie nie wloczyc po pubach, chyba ze jest singielka. Jezeli nie jest, to ma w domu czekac z kolacja, kiedy mezczyzna wroci zmeczony po wycieczkach po pubach, i jak poje to wtedy rznie.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 lip 2010 12:33

Emigrantka pisze:
nie zagladam w te oglosenia towarzystkie


a szkoda bo 99% powala na lopatki (ze smiechu a nie z nnego powodu)

kupa juzkow szukajacych panienek na rzniecie ale "bez sponsoringu"

wiekszosc zonatych

wiekszosc ze skonczonymi 6 klasami podstawowki

zajrzyj czasem i poczytaj...

:lol:



ano :lol:

jeden w tytule napisal- zone juz mam... :shock: heh to wiadomo czego szuka, ale laski nie lepsze z tego co widzialam :roll: patologia kurde :x nie wiadomo czy sie smiac czy plakac :roll:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 lip 2010 13:09

aina24 pisze:
Emigrantka pisze:
nie zagladam w te oglosenia towarzystkie


a szkoda bo 99% powala na lopatki (ze smiechu a nie z nnego powodu)

kupa juzkow szukajacych panienek na rzniecie ale "bez sponsoringu"

wiekszosc zonatych

wiekszosc ze skonczonymi 6 klasami podstawowki

zajrzyj czasem i poczytaj...

:lol:



ano :lol:

jeden w tytule napisal- zone juz mam... :shock: heh to wiadomo czego szuka, ale laski nie lepsze z tego co widzialam :roll: patologia kurde :x nie wiadomo czy sie smiac czy plakac :roll:


rznac, rznac...

anulkaczarna
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2010 09:31

Postautor: anulkaczarna » 21 lip 2010 13:44

Skoro kobieta jest Ci potrzebna tylko do gotowania i rzniecia, to proponuje kupic sobie ksiazke kucharska lub sprowadzenie mamusi z polski i dodatkowo zakupienie dmuchanej lalki - bedziesz mial i obiadki i rzniecie murowane :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 177 gości