O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
forumowisko
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 15 cze 2010 19:53

Frustracja to nasza Polska wizytówka

Postautor: forumowisko » 18 cze 2010 22:50

???
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010 13:58 przez forumowisko, łącznie zmieniany 1 raz.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 cze 2010 23:23

...xxxxxxxxsko ...nie ma zadnego wrazenia - mam pewnosc...
nie uzywaj slow Polska, polski, polak, polka, etc itd... nie umiesz ani po polsku, ani po tubylcemu pisac..."bombardyjcie swoimi komentarzami Janki ze WSI Very Happy"... nie jestes Polakiem, jestes zwyklym odrzutem poprodukcyjnym epoki kaczolandu
...ja rozumiem ze sa ludkowie ktorzy musza COS POWIEDZIEC bo sie inaczej udusza, wiec pleciesz 3x3...
..wiec...
idz na ta dyskoteke ( cokolwiek to jest), daj sie poderwac jakiejs PISowskiej lasce(wczesniej upewniwszy sie) i ... zawalcz... i miej sie dobrze... i utnij swoj jad bo on niczego nie zmieni w mysleniu: o Nas - Tu - a jedynie zmieni nasze myslenie:o Was - Tam...

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 18 cze 2010 23:44

Oj chłopaczki, za dużo ćpacie tego gó***

Macie, zrelaksujcie się trochę:

http://www.youtube.com/watch?v=KWT9Xv6k0tA

forumowisko
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 15 cze 2010 19:53

Postautor: forumowisko » 19 cze 2010 12:16

i prosze pierwszy podnietek darekzlondynu :) pewnie sie gotuje mu w głowie bo mu źona nie dała od miesiąca :D i w pracy zapie.. na szczocie :D

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Frustracja to nasza Polska wizytówka

Postautor: aina24 » 19 cze 2010 12:42

forumowisko pisze: A puenta jest tego taka: Idz na dyskoteke i jak zacznie podrywać Cię anielka lub angol to powiedz wtedy 4 magiczne słowa: I am from Poland i wszystko będzie jasne, czasami wstydze sie w tym kraju że jestem PolakiemD


bo kto sie cebula urodzil ten roza nigdy nie bedzie 8)


a tak serio to moim zdaniem problem nie jest w tym, ze jest sie z polski i anglicy nie lubia polakow, bo ja znam sporo polskich dziewczyn co maja facetow anglikow, wiec to cos znaczy. I ja tez mowie, ze jestem z polski choc mam narodowosc brytyjska i mowie bez akcentu i tu sie urodzilam ale jak powiem polka to nikt ode mnie nie ucieka. Anglicy sa bardzo tolerancyjni i ja tez chcialabym miec znajomych z pl ale polacy czasem wolaja sie trzymac tylko ze soba i to oni nie sa tolerancyjni, poprostu jak sie jest czasem w pl towarzystwie to sie nie czuje 'welcome'...
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010 21:58 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Frustracja to nasza Polska wizytówka

Postautor: Usercostam » 21 cze 2010 10:03

blondynek pisze:
forumowisko pisze: Idz na dyskoteke i jak zacznie podrywać Cię anielka lub angol to powiedz wtedy 4 magiczne słowa: I am from Poland i wszystko będzie jasne, czasami wstydze sie w tym kraju że jestem Polakiem, a teraz bombardyjcie swoimi komentarzami Janki ze WSI :D

komentarz z mojej wsi - na dyskoteki nie chodze a z faktem ze jestem Polka nigdy nie mialam problemow

natomiast autorzy postow takich jak twoj wlasnie jasno i wyraznie maja jakis kompleks z tego powodu
to juz jest naprawde nudne :roll:


bo polki sa latwe, wystarczy zeby zagadac po angielsku i zeby z kieszeni wystawalo 20 funtow i kazda idzie

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 cze 2010 10:19

user musisz zmienic lokal z d.. na jakis inny, taki wiesz bardziej ekskluzywny, wyjmiesz 5x20 to wtedy zobaczysz co mozna dostac

za 20 to cyganka prawde ci powie conajwyzej ...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 13 gru 2010 21:55

banita pisze:user musisz zmienic lokal z d.. na jakis inny, taki wiesz bardziej ekskluzywny, wyjmiesz 5x20 to wtedy zobaczysz co mozna dostac

za 20 to cyganka prawde ci powie conajwyzej ...



heh nie widzialam tej wypowiedzi :lol:

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 14 gru 2010 04:02

Jakos nie zdarza mi sie miec towarzyskiej natury problemow z powodu bycia Polakiem, trzeba nie byc tchorzem i otworzyc sie na ludzi, ot co. Tworzacy narodowosciowe getta, wciaz ogladajacy polsat z satelity i nie umiejacy sie wyslowic po angielsku nie maja sie czemu dziwic, nie beda akceptowani, czy lubiani, bo i jak polubic kogos, z kim nie mozna sie porozumiec?
A co do wypowiedz usera, jakos nie musialem nigdy wystawiac banknotow z kieszeni, zeby cieszyc zie zainteresowaniem przeciwnej plci, skoro takie doswiadczenia szanowny przedmowca ma, to cienko musi byc. No i te Polki, ktore znam, za podejscie typu "mam kase i gadam inglisz" daly by Ci po pysku, moze zmien towarzystwo na mniej zdzirowate, albo zmien wode kolonska na lepszej klasy, a moze juz taka bida jestes ze i to nic nie zmieni.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 14 gru 2010 05:22

user co ty pie... z ta 20stka?
co sie z toba stalo?mroz ci do baniaka zajrzal?
wez sie ogarnij,stac cie na lepsze txty

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 12:45

user busy przed swietami :lol:


tak to na facebooku to ja :D ja chyba pierwsza cie znalazlam bo podalas tam link, ktory mi sie spodobal i machnelam go, za ja tez- like :P

sorry ale naprawde mam tam kupe zdjec i informacji ogolnie o mnie i wolalabym pozostac anonimowa osoba :wink: i mam w sumie tylko chyba z 30 znajowych i kto glownie tylko rodzina i bardzo bliscy mi ludzie, wiec jak kogos malo znam nie akcetuje nawet z uni czy pracy. .. taki juz mam charakter coz moze to zle :( niewiem

pozdrawiam :P

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 gru 2010 12:59

ewa rozszyfrowala anie?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 13:07

ja ewe :P :wink:

bo pierwsza w jej profil weszlam, a reszta to tajemnica 8)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 163 gości