O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 24 cze 2010 09:31

mnie tylko zastanawia dlaczego ci wszyscy eksperci jezykowi i nie tylko
nie znajduja lepszego zajecia w tym kraju oprocz siedzenia na londynku...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 cze 2010 10:13

napisala ta ktora zawsze pierwsza poprawia czyjes bledy w pisowni ...

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 24 cze 2010 11:12

ale nie zagladam tu 189 razy dziennie jak niektorzy

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 cze 2010 11:17

ale co? zazdroscisz ze ludzie nie maja co robic na tych swoich stanowiskach i siedza na forach w necie? pozatym nie wiem kto tu wchodzi 189 razy, ja wchodze tylko raz - rano, a wychodze jak koncze robote, no bo chyba wiesz ze strone mozna miec otwarta caly czas nie trzeba jej zamykac i otwierac?
ciagle masz w tym forum jakis problem a ciagle jak mucha do g.. wracasz. nie podoba sie to s...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2010 16:17

banita pisze:ale co? zazdroscisz ze ludzie nie maja co robic na tych swoich stanowiskach i siedza na forach w necie? pozatym nie wiem kto tu wchodzi 189 razy, ja wchodze tylko raz - rano, a wychodze jak koncze robote, no bo chyba wiesz ze strone mozna miec otwarta caly czas nie trzeba jej zamykac i otwierac?
ciagle masz w tym forum jakis problem a ciagle jak mucha do g.. wracasz. nie podoba sie to s...


moze jej sie baterie w wibratorze wyczerpaly

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 24 cze 2010 23:30

aina24 pisze:
blondynek pisze:juzek mnie rozwala od popoludnia
dobry sajder musial byc - wena jak ta lala :lol:




he ciebie od dawna wszystko rozwala..dziwne zes jeszcze cala :lol:

tak, tajpuje szybciej niz mowie bo do tajpowania mam 10 palcow a do mowienia tylko jeden jezyk, a i biorac pod uwage to,ze jestem kobieta to mowie wolno i wyraznie :D


Oooo.... To samo kurest...wo tyż mnie spotkało. Tajpuje szybciej, niż spikuje. Spikuje szybciej, niż thinkuje. Thinkuje szybciej, niż drinkuje. Drinkuje szybciej, niż shituje i pissuje. Pissuje szybciej, niż handdżobuje. Handdżobuje szybciej, niż blołdżobuje. Blowłdżobuje szybciej, niż fuckuje. A fuckuje szybciej, niż tajpuje. No i, k... wa co ja mam z tym zrobić?!

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 25 cze 2010 00:54

banita pisze:ale co? zazdroscisz ze ludzie nie maja co robic na tych swoich stanowiskach i siedza na forach w necie? pozatym nie wiem kto tu wchodzi 189 razy, ja wchodze tylko raz - rano, a wychodze jak koncze robote, no bo chyba wiesz ze strone mozna miec otwarta caly czas nie trzeba jej zamykac i otwierac?
ciagle masz w tym forum jakis problem a ciagle jak mucha do g.. wracasz. nie podoba sie to s...


nie pie...
siedzisz tu bo nie masz nic lepszego do roboty
tak jak reszta geniuszy :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 cze 2010 09:06

siedze tu tylko we wzgledu na ciebie

ciagle licze na odwzajemnienie uczuc jakimi cie miluje

ehhh gupia ty gupia

nowezycie
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2010 21:00

Heh,

Postautor: nowezycie » 25 cze 2010 21:26

blondynek pisze:
aina24 pisze:

dyskrypcja do twojej osobowosci
dyskrypcja twojej osobowosci
dyskrypcja dla twojej osobowosci

jesli pomyslisz o kazdym z tych zdan odzielnie ono ma sens ale i inne znaczynie. Typnelas sobie w google definicje of dyscription, jedno zdanie wyskoczylo a ty na podstawie tego cala bajke stworzylas :roll:


ok koniec tematu, nie chce mi sie... :x


sluchaj aina, bo ja juz K...................WA nie zdzierze (<---- to ma byc R i Z z kropka) z Toba

jaka DYSKRYPCJA?!?!?!?!?!?!

ci powiedzialam - ani po polsku ani po angielsku nie umiesz
jesli juz to DESKRYPCJA
a tak prostym polskim to opis
tworzysz jakas kurna nowomowe - STachura drugim nie bedziesz - wroc do szkoly i sie naucz polskiego porzadnie zanim za obce jezyki sie wezmiesz

i ja sobie nic nie musze 'typac w google'
bo nawet polskie tlumaczenie ktore podajesz i usilujesz uzasadnic jest totalnie do bani

ja weirze ze studiowalas tutaj ale to jak widac z jezykiem jestes nadal na bakier

a jezeli na dodatek studiowalas w Polsce to chyba w Pcimiu Dolnym

mnie mozg sie lasuje jak ja tutaj te grafomanskie popisy czytam :roll:

i nie tyczy tylko ciebie

a jak masz faceta dziennikarza to go popros o podszkolenie - obojetnie w ktorym jezyku bo w obydwu masz braki :roll:


    Nianka (Ania24) wlasnie odkrylam ze ty prowadzisz takie double life, postac wirtualna to wielojezyczna asertywna ciut nie prawniczka co wychodzi z dziennikarzem, i ta ktora znam; pan wychowawca listami scigal ale przepuscili, a jemu babcia eseje pisze na TVU,

    :roll:

nowezycie
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2010 21:00

Re: ...idiota na forum...

Postautor: nowezycie » 25 cze 2010 21:52

aina24 pisze:
banita pisze:
aina24 pisze:to your personality- do twojej personality


:shock: opis do twojej osobowosci? to po polskiemu jest ?

aina24 chyba kto jak kto ale ty powinnas sie trzymac z daleka od tematow poprawnosci jezykowych


opis do twojej osobowosci ma sens np jesli czytasz horoskop i mozesz powiedziec ' ten opis nie pasuje do mojej osobowosci'...
podalam poprostu rozne warianty uzycia i one sa poprawne banito darling :wink: , nie polemizuj ze mna :evil:

.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010 21:58 przez nowezycie, łącznie zmieniany 1 raz.

nowezycie
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2010 21:00

Re: ...idiota na forum...

Postautor: nowezycie » 25 cze 2010 21:55

nowezycie pisze:
aina24 pisze:
banita pisze:
aina24 pisze:to your personality- do twojej personality


:shock: opis do twojej osobowosci? to po polskiemu jest ?

aina24 chyba kto jak kto ale ty powinnas sie trzymac z daleka od tematow poprawnosci jezykowych


opis do twojej osobowosci ma sens np jesli czytasz horoskop i mozesz powiedziec ' ten opis nie pasuje do mojej osobowosci'...
podalam poprostu rozne warianty uzycia i one sa poprawne banito darling :wink: , nie polemizuj ze mna :evil:


Aniu, ty dwojka na swiadectwie, a takich porad udzielasz, jestem z ciebie dumna, powiem tez mamie niech sie cieszy ze ty to juz konsultantka do spraw jezykowych, tu dyskrypcja tam forma... ale super. :D

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Re: Heh,

Postautor: darekzlondku » 25 cze 2010 23:29

nowezycie pisze:
Nianka (Ania24) wlasnie odkrylam ze ty prowadzisz takie double life, postac wirtualna to wielojezyczna asertywna ciut nie prawniczka co wychodzi z dziennikarzem, i ta ktora znam; pan wychowawca listami scigal ale przepuscili, a jemu babcia eseje pisze na TVU,


...powoli Londynek zaczyna opanowywac jakis styl pisania szyfrem... w zasadzie wszystko OK, bo temat brzmi "...idiota na forum..." wiec wszystko miesci sie w temacie...

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: Heh,

Postautor: kordian » 26 cze 2010 09:54

darekzlondku pisze:...powoli Londynek zaczyna opanowywac jakis styl pisania szyfrem... w zasadzie wszystko OK, bo temat brzmi


Obrazek :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości