O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 cze 2010 13:30

dzieki babciu :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 cze 2010 13:31

blondynek pisze:aina - ani polski ani angielski widze

description wystepuje tylko z 'of' :lol:

jesli description wystepuje z 'to' zaraz po nim to owe 'to' odnosi sie do czasownika najczesciej poprzedzajacego slowo 'description'
np 'to add description to your stupid explanation'/'adding description to your stupid explanation'
ale bedzie 'description OF your stupid explanation' a nie 'description TO your stupid explanation' lub try to describe your stupid explanation

a jesli z 'for' to wtedy jesli 'description' wystepuje a innym rzeczownikiem poprzedzajacym - np 'language (description) for dummies'

londek powinien uzyc slowka 'of' - i tyle

:lol:



ksiedza pacierza tez chodzisz uczyc :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 cze 2010 13:35

ja pier... jakie to to uparte

myslisz ze wszystkie ksiazki do jezyka tubylczego juz pozjadalas?
mowilem zeby sie nie wymadrzala w tematach jezykowych bo nie idzie ci to za dobrze i masz babo placek ...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 cze 2010 15:31

maciektygodnik pisze:darekzlondynu to stary rower bo wyzywa innych od debili :D

...nie ciebie obrazam wiec z czym masz problem?
btw : na forum nie istnieje 'darekzlondynu' wiec twoje wypociny sa rownie bezcelowe jak tego idioty co wypelnia zamkniete ankiety...

...nakrecanie sprali o dwie litery nie ma wiekszego sensu - nie jestem prof. j. ang tylko Wyjechanym ktory 'czasem' go uzywa wiec, nie mam sam do siebie pretensji ze idiotycznie skonstruowana gramatyke j.angielskiego nie zawsze stosuje poprawnie - dla mnie brak konsekwencji w tejze jest zabojczy...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 cze 2010 17:13

jak sie che kogos od idiotow i glupow wyzwac to zawsze sie cos znajdzie...

w tym akurat zdaniu pasowalo of( rozumiejac co chcial przez to powiedziec) a ja sie wyrazilam ogolnie, i kazde z tych przykladow jest poprawne tylko zostaloby rozumiane inaczej... bo czy powiesz

dyskrypcja do twojej osobowosci
dyskrypcja twojej osobowosci
dyskrypcja dla twojej osobowosci

jesli pomyslisz o kazdym z tych zdan odzielnie ono ma sens ale i inne znaczynie. Typnelas sobie w google definicje of dyscription, jedno zdanie wyskoczylo a ty na podstawie tego cala bajke stworzylas :roll:


ok koniec tematu, nie chce mi sie... :x

aneta27
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 03 mar 2010 15:55

Postautor: aneta27 » 17 cze 2010 17:29

kazdy wie, ze masz racje przekomarzaja sie tylko z toba :lol:

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 17 cze 2010 19:17

blondynek pisze:
ja weirze ze studiowalas tutaj ale to jak widac z jezykiem jestes nadal na bakier



:?:

blondynek pisze:
mnie mozg sie lasuje jak ja tutaj te grafomanskie popisy czytam :roll:



Nie tylko Tobie...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 17 cze 2010 19:36

maciektygodnik pisze:wez sie Emigrantka ogarnij, to ty debilko pewnie piszesz co 5 minut posty zeby sobie ponabijac ich liczbe, zajmij sie czyms mądrzejszym niż zaśmiecaniem forum takimi tematami jak ten


Ze co?

Do kogo to debilu bylo?

Bo to nie moj temat....

Kup sobie okulary prostaku i zobacz na czyj post odpisujesz - to nie byl moj kreaturo....

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 cze 2010 19:36

bladynek tobie to chlopa chyba trzeba :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 cze 2010 19:39

blondynek pisze:
ja weirze ze studiowalas tutaj :




gdzie wejrzysz? :lol:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 18 cze 2010 00:40

blondynek pisze:
aina24 pisze:

dyskrypcja do twojej osobowosci
dyskrypcja twojej osobowosci
dyskrypcja dla twojej osobowosci

jesli pomyslisz o kazdym z tych zdan odzielnie ono ma sens ale i inne znaczynie. Typnelas sobie w google definicje of dyscription, jedno zdanie wyskoczylo a ty na podstawie tego cala bajke stworzylas :roll:


ok koniec tematu, nie chce mi sie... :x


sluchaj aina, bo ja juz K...................WA nie zdzierze (<---- to ma byc R i Z z kropka) z Toba

jaka DYSKRYPCJA?!?!?!?!?!?!

ci powiedzialam - ani po polsku ani po angielsku nie umiesz
jesli juz to DESKRYPCJA
a tak prostym polskim to opis
tworzysz jakas kurna nowomowe - STachura drugim nie bedziesz - wroc do szkoly i sie naucz polskiego porzadnie zanim za obce jezyki sie wezmiesz

i ja sobie nic nie musze 'typac w google'
bo nawet polskie tlumaczenie ktore podajesz i usilujesz uzasadnic jest totalnie do bani

ja weirze ze studiowalas tutaj ale to jak widac z jezykiem jestes nadal na bakier

a jezeli na dodatek studiowalas w Polsce to chyba w Pcimiu Dolnym

mnie mozg sie lasuje jak ja tutaj te grafomanskie popisy czytam :roll:

i nie tyczy tylko ciebie

a jak masz faceta dziennikarza to go popros o podszkolenie - obojetnie w ktorym jezyku bo w obydwu masz braki :roll:


Wyrazy szacunku Blondynek. Ja tam mocno jej nie śledze ale pono łona cóś studiuje.
Well.. well.. well.. Zaprawdę nie odgadnięte są wyroki boskie oraz poziomy JAKICHKOLWIEK WYŻSZYCH UCZELNI W JAKIMKOLWIEK CYWILIZOWANYM PAŃSTWIE.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 18 cze 2010 00:49

Na maturze w 1986 jak się zrobiło 3 błędy ortograficzne to była dwója (pał nie było).
A potem jak Hołda na egzaminie przyłapał na błędzie językowym to wyp... z sali.
A jeszcze potem, jak mówiłem lej'a zamiast lejte_r to mnie też wywalili. Już tu.
A teraz risentli to Polacy zachorowali epidemiologicznie na dysleksję. Niezależnie od języka, którym
próbują mówić.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 160 gości