O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Zwariowałam, zauroczyłam się młodszym chłopakiem, Żydem

Postautor: confused » 21 maja 2010 13:31

Czesc!

Na poczatku chcialabym pozdrowic wszystkich czytajacych i prosze zebyscie mi cos poradzili. Nie mam z kim tego obgadac, dlatego pisze na tym forum.
Jestem atrakcyjna, zadbana, fajna dziewczyna, do trzydziestki brakuje mi kilku lat. Mieszkam
w wielkim miescie za granica, jestem niezalezna i kocham zycie. Jestem troche szalona.
Od pewnego czasu (od jakichs kilku miesiecy) idac rano o 8-ej na autobus do pracy spotykam mlodego chlopaka, ktory myje szyby prawie codziennie wszystkim sklepom na ulicy
po ktorej ide. Jest bardzo fajny, ladny, nigdy wczesniej nie zwracalam na niego uwagi. Okay, byl to byl ale coz, czasami tylko spojrzalam na niego idac ale nic wiecej.
Po pewnym czasie on tez zaczal na mnie spogladac. Od pewnego czasu usmiechal sie, ja tez. Teraz juz wiemy, o ktorej godzinie na siebie trafimy, gdzie
i tak dalej, bo juz troche czasu mija, a my stale widujemy sie o tej samej godzinie i w tych samych miejscach.
W koncu doszlo do tego, ze zaczelismy sobie mowic czesc.
Wiem, ze ostatnie pare dni mial wolne i go nie widzialam. Tak bardzo chcialam go zobaczyc dzisiaj i byl!! Patrzyl sie, usmiechal, ja tez, a potem zapytalam go 'how was your holidays', odpowiedzial 'not bad, you alright?', a ja na to 'yup, thank you' i stracilam go z oczu. Po prostu wymienilismy te pare slow gdy go mijalam na ulicy. Jak zwykle myl szyby, a ja tylko przechodzilam.
Kurcze, tak sie ucieszylam, ze zamienilismy tych pare slow ze soba!!!
Przyszlam do domu (dzis mam wolne), przebralam sie i postanowilam isc na silownie (mam wykupiony karnet). I....znowu go widzialam!!!!
Znowu myl szyby w jakims innym sklepie
. Na moj widok sie usmiechnal, zapytalam tylko 'what's your name', powiedzial 'Aaron, yours?' Odpowiedzialam mu 'Kate', dorzucilam tylko 'see you' i pobieglam na silownie cala w skowronkach.
Teraz stale o nim mysle. Chlopak wyglada na 20 lat, moze byc mlodszy, a moze byc starszy, nie mam pojecia. Nie smiem zapytac go o wiek.
Tak bardzo mi sie podoba.
Co o nim wiem to tyle, ze musi mieszkac gdzies kolo mnie i ze jest zydem (powaznie, bo teraz byly 2 dni swiat zydowkich i nie byl w pracy).
Co mam zrobic? Znowu go zagadac jak go zobacze? On wyglada na niesmialego, ale moze mi sie to wydawac bo przeciez go nie znam.
Moze jest studentem i tylko sobie w ten sposob dorabia, ale naprawde jest slodki.
Moze pomyslicie, ze jestem glupia, bo mam te swoje dwadziesciakilka lat, ale on totalnie zawrocil mi w glowie.
Macie jakas rade na to? Tylko bez zartow prosze.
Jakby ktos pytal, to uprzedze. Mieszkam w Anglii sama i nie mam faceta z wlasnego wyboru. Mieszkam w takiej dzielnicy gdzie jest pelno zydow.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Zwariowalam, zauroczylam sie mlodszym chlopakiem, zydem.

Postautor: aina24 » 21 maja 2010 13:45

confused pisze: Mieszkam w Anglii sama i nie mam faceta z wlasnego wyboru. Mieszkam w takiej dzielnicy gdzie jest pelno zydow.



przeprowac sie do innej dzielnicy i zapomnij o nim..

to tak krotko i szczerze... :wink:

confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Postautor: confused » 21 maja 2010 13:48

No bez przesady, dlaczego mialabym sie wyprowadzic?
Myslalam, ze tu uzyskam akas konstruktywna rade.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 maja 2010 13:51

chyba krotko jestes w anglii skoro nie wiesz, ze azjaci do wszystkich dziewczyn sie usmiechaja :? mnie to strasznie odpycha ..jak ide ulica a ktos do mnie 'helo' nie zaczepia sie ludzi na ulicy...

ok powiem tak postoj z boku i popatrz jak angielka zareaguje jak on sie zacznie do niej usmiechac i wyciagnij wnioski.. :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 maja 2010 13:58

bierz sie za niego, jak ci nie podejdzie to powiesz mu nara i juz - w czym problem? przeciez zenic sie od razu nie musicie ...

lolita25
Gastarbeiter
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2010 17:22

Postautor: lolita25 » 21 maja 2010 14:12

zalezy od twoich oczekiwan... w sumie i tak chlopa nie masz idz na jakas kawe, seksik :wink: zobaczys jaki on... jak nie to won :wink:

confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Postautor: confused » 21 maja 2010 14:13

Bez przesady, to nie jest zaden Azjata. Jest bialy, jest po prostu zydem. Byc moze korzenie ma hebrajskie, tak mi wyglada z wygladu. W UK jestem juz 4 lata. Tez mnie obrzydza pewien typ/rasa mezczyzna, ale to jest mlody chlopak i w dodatku swietny, ladny, wiec... Co mam zagadac do niego jak go znowu spotkam?

confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Postautor: confused » 21 maja 2010 14:15

No w sumie tak, na kawe mozna isc, tylko jak doprowadzic do tego? Nie chce wyjsc na idiotke ani narzucac sie, nawet nie wiem czy ten chlopak jest wolny. W sensie czy kogos nie ma. Jak mam do niego zagadac next time??
Ps. Nie interesuje mnie jak by zareagowala Angielka na usmiech faceta. Angielki to sztywne rury, ja jestem troche szalona.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 maja 2010 14:30

1 - najgorsze dla faceta to byc ladnym ...
2 - angielki nie sa sztywne, typowej angielce w sobotni wieczor, zagadanie, drink, fajek, seksik, polyk i falek "po" zajeloby nie dluzej niz 20min...
3 - zapytaj go "walisz sie czy trzeba z toba chodzic" i wszelkie lody przelamane - jak odpowie tak to masz z gorki, jak nie to obrocisz w zart i zagadasz dalej skoro taka jestes szalona :wink:

confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Postautor: confused » 21 maja 2010 14:36

Glupoty piszesz. Przeciez wiesz, ze tak nie powiem nigdy. To, ze jestem szalona, nie znaczy, ze jestem tez wulgarna i nie taktowa.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 maja 2010 14:44

jakbys byla taka szalona jak piszesz to wiedzialabys jak zagadac do goscia na ulicy :wink:

zaloz bluzke z duuuuzym dekoldem, bez niczego pod spodem, idz i niechcacy upusc klucze przed nim i powoli podnos cos jak z Legally Blond :lol: ... (boze skad mi to do lba dzis przychodzi :evil: )

confused
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010 13:29

Postautor: confused » 21 maja 2010 14:50

Fajne, sprawiles, ze sie usmiechnelam. :) dzieks.
A cos jeszcze? chodzi mi o to jak do niego znowu zagadac zeby nie wyjsc na idiotke. Nie chce go prosic o spotkanie ani o numer telefonu, to ma wyjsc z jego inicjatywy. Hmmm....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 maja 2010 14:55

On: Hi
Ona: Hi
On: Allright
Ona: Allright
On: Nice weather today
Ona: Yeah, so nice that I can't stop dreaming about ice cold coffee/tea/vodka/you (niepotrzebne skreslic)
On (jesli kumaty): Do you? How about .......

sooo f.... easyyy

jakbym byl baba to gosci w 7s bym wyrywal :lol: (taki ladny jestem :lol: )

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 21 maja 2010 14:58

...zwyczajnie popros zeby ci umyl szyby... reszta to juz sie sama potoczy

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 maja 2010 14:59

confused pisze:Bez przesady, to nie jest zaden Azjata. Jest bialy, jest po prostu zydem. Byc moze korzenie ma hebrajskie, tak mi wyglada z wygladu. W UK jestem juz 4 lata. Tez mnie obrzydza pewien typ/rasa mezczyzna, ale to jest mlody chlopak i w dodatku swietny, ladny, wiec... Co mam zagadac do niego jak go znowu spotkam?




jesli on studencik z porzadnej rodziny to raczej bedzie sie zenil z kims ze swojego kraju z t sama religia zone wybiora rodzice... oni tak tam maja, zalezy jeszcze z ktorego kraju i czy to zyd.. bo to ze sabie wzial dwa dni wpolnego w swieto zydowskie nic nie znaczy moze tak tylko wypadlo :roll: 5 dni pracy 2 wolne easy...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010 15:01 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości