O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1837719
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2010 18:05

Nieodpowiedzialna firma

Postautor: user1837719 » 10 maja 2010 18:08

Wszystkich Państwa zainteresowanych tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych chciałbym ustrzec przed londyńską firma LondonRecovery.
Na swojej stronie internetowej reklamują się od najlepszej strony a w rzeczywistości tak nie jest.
Zlecilem tej firmie wypozycjonowanie mojego sklepu internetowego z wynikiem pierwszej dzisiątki w wyszukiwarce Google uk.
LondonRecovery pobierała opłaty przez sześć miesięcy trwania umowy. Mija ósmy miesiąc a efektów wciąż nie ma. Sposób pozycjonowania tej firmy jest nie do końca prawidłowy.Firma ta nie dokłada wszelkich starań aby serwis funkcjonowal prawidłowo.
Firma LondonRecovery robi wiele błedów przy budowie strony a poprawki trwają tygodniami.
Kontakt telefoniczny z osoba zarzadzającą był możliwy tylko na początku współpracy aby zdobyć klienta. Kontakt jest tylko mailowy, ponieważ osoba odbierajaca telefon nie jest w stanie udzielić informacji technicznych.
Od firmy LondonRecovery wykupiłem serwer gdzie powinienem otrzymać dane pozwalające na dostęp do serwera jak to się odbywa w każdym przypadku. Jako właściciel sklepu internetowego chciałem wykonac zmianę grafiki mojej strony, gdyż wygląda nie atrakcyjnie i nie pozwala na prowadzenie mojej działalności. Firma LondonRecovery zaproponowala kosmiczną cene za taką zmianę oraz dlugi termin wykonania.Cena ta była dla mnie daleko za wysoka , więc zleciłem to innej firmie. W tym wypadku mimo wielu próśb firma LondonRecovery odmawia wydania danych dostępu do serwera wykupionego przeze mnie. W wyniku takich działań LondonRecovery pogrąża moją firmę w olbrzymie koszta. W tej sytuacji jestem zmuszony do wykupienia nowego serwera i wykonania nowej strony internetowej.
Sprawa ta zostala już przekazana do „Trading Standards Institute” oraz do „Department of Consumer Rights”.
Jeżeli chcecie Panstwo zainwestować pieniądze to na pewno nie w firme LondonRecovery.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 12 maja 2010 00:14

to moze wpisz nazwe firmy w tytul...albo chociaz ich branze

po kiego ma na to klikac ktos kogo sprawy stron interentowych nie intersuja?

ziewwwwwwwwwwww

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 12 maja 2010 18:04

hej emigrantka czy ty kiedykolwiek przestaniesz ziewac ?
osoba chciala innych poinformowac ze uslugi tej firmy sa do d### i co w tym zlego ?

forumowisko
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 15 cze 2010 19:53

Postautor: forumowisko » 16 cze 2010 19:15

polecam www.panoramabiznesu.co.uk od razu z góry mówią czy da rade wypozycjonować, a jak nie da to wogóle sie nie podejmują, jak chcesz wypozycjonować nową stronę na hasło które od 5 lat wisii w google z innymi konkurencyjnymi firmami to powodzenia, ale jest rozwiązanie Google Adwords i nie trzeba pozycjonowac, ale jak ktoś chce byc za darmo numerem 1 w google to proponuje dodać 20 tysięcy artykułów na strone :D numer 1 po 3 miechach gwarantowany i jeszcze trzeba wiedziec jak je dobrać :)

user1582077
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2010 10:18

Postautor: user1582077 » 17 cze 2010 10:20

Hej user1837719,

Wysli mi linka do Twojego sklepiku i napisz jakie frazy zleciles firmie X. Podam ci wiecej info czy oni cos robili.
chris[at]webandseo.co.uk

Pozdro


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości

cron