O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
norba
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2010 11:13

Polish Bus Drivers

Postautor: norba » 04 maja 2010 11:13

Zapraszam na nowy portal dla kierowców autobusów – www.busdriver.com.pl
Gdzie możesz dowiedzieć się co wymyślił pewien kierowca First’a z Glasgow.


Zapraszam Norba – właściciel portalu na www.busdriver.com.pl

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 maja 2010 15:21

znajomy kierowca odebral telefon komorkowy prowadzac autobus i wychwycil to monitoring miejski - wywalili go tego samego dnia

norba
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2010 11:13

Postautor: norba » 05 maja 2010 00:49

Witam.

Dzięki za ostrzeżenia drodzy Panowie. Doceniam wasze dobre chęci bym zachował tę pracę. Jednakże używam telefonu wyłącznie na postoju i nie bawię się telefonikiem podczas jazdy autobusem, jak większość kierowców samochodów osobowych. A gdy mam ochotę zadzwonić to robię to na przerwie. Także nie wydaje mi się by trzymanie aparatu w ręku, nie przy uchu, w zaparkowanym pojeździe było przestępstwem, inaczej połowa ludzi siedziała by w pie.... Co do mojej choroby, kolego to czuję się wyśmienicie, ponieważ jesteś jedną z kilku setek osób, które odwiedziły mój portal, a takie było założenie. W dodatku odpisałeś na mojego posta. Spuść z tonu blondynek, a poczujesz się lepiej. Pozdrawiam Norba.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 05 maja 2010 08:44

norba pisze:Także nie wydaje mi się by trzymanie aparatu w ręku, nie przy uchu, w zaparkowanym pojeździe było przestępstwem


hehehe i ty niby jestes zawodowy kierowca?
wez sie chlopie doszkol, poczytaj ...

http://www.crimereduction.homeoffice.go ... rime38.htm

a gdyby komunikatywny angielski itd to w skrocie ci podpowiem - przestepstwem nie jest ale jest wykroczeniem

norba
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2010 11:13

Postautor: norba » 05 maja 2010 13:04

Prawda jest taka, że jakiekolwiek przedstawię argumenty, to i tak wy znajdziecie 100 innych. Jako kierowca, czy to prowadząc autobus czy samochód osobowy zawsze stawiam na bezpieczeństwo.

Dziękuję za waszą pomoc w zrozumieniu, przepisów oraz polityki firmy i proszę mi nie grozić. To bardzo nie elegancka cecha, szczególnie, że ja nie jestem anonimowy jak WY.

Pozdrawiam Norba


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości