O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 24 sty 2009 16:26

A Chemist walks into his schop to find a man leaning against the wall, What's wrong with him- he asks.
His assistant replies:
He came in for cough syrup but I couldn't find any so I gave him an entire bottle of laxatives.
You bloody idiot- the chemist says- You cant treat a cough with laxatives!!
Of course you can - the assistant replies, Look at him now! He's too afraid to cough!!!

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 24 sty 2009 16:28

An Irish goes to library and asks for a book called "Psycho- the Rapist"
The librarian came back and says
-Its called Psychotherapist you idiot

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 24 sty 2009 16:29

MESSAGE FROM US GOV

ALL THE WHITES REPORT TO THE COTTON FIELDS TOMMOROW AT 6:00 AM

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 24 sty 2009 16:33

OBAMA -1st black president
HAMILTON- 1st F1 world champion
WILL SMITH - world highest paid black actor
TIGER WOODS- world's best golfer

How times change, it is a real good time to be black
Poor Michael Jackson must be kicking himself

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 17 lut 2009 20:53

Prowadzenie w Polsce firmy zarejestrowanej za granicą

http://www.powroty.gov.pl/powrotnik/dzi ... nej_za_gra

Dokumenty sporządzone w języku obcym należy przedstawić wraz z uwierzytelnionym tłumaczeniem na język polski. Opłata skarbowa od dokonania wpisu do rejestru przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych wynosi 6 713 zł. Należy ją uiścić w Urzędzie m.st. Warszawy dla Dzielnicy Śródmieście.




ahahahahahahahaahah :lol:

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 13 mar 2009 16:39

has everyone seen what day it is tomorrow?

google 'march 14th'

happy days!

March 14th is, in short: Best. Holiday. EVAR!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 lis 2010 16:59

Took a bird home after night clubbing last night. After a few drinks at mine we went up stairs. While we were taking our clothes off a voice came from the bed and said “I hope that’s not that fat cunt from last week”.
The bird said: “What the fuck was that?”
I said: “It’s the bastard memory foam mattress”
:lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 15 lis 2010 02:19

:P


Prałatowi Henrykowi ktoś ukradł z klatki ptaszka. Podczas niedzielnej mszy prałat pyta parafian:
- Kto ma ptaszka?
Podnosi się las męskich rąk.
- Nie o to mi chodzi - mówi prałat. - Kto widział ptaszka?
Podnosi się las kobiecych rak.
Prałat wkurzony:
- Nie o to pytam! Kto widział mojego ptaszka?
Wszyscy ministranci podnoszą ręce


:lol:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 15 lis 2010 02:25

on juz niezyje....

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 15 lis 2010 02:42

whatever... to niech mu sie aniolki snia..



Pozycja na byka:
Zaczynasz seksik z żoną na podłodze, od tyłu, w pozycji "na pieska".
Po chwili kładziesz się na niej przylegając całym ciałem i cicho szepczesz jej do ucha: "To ulubiona pozycja mojej sekretarki".
Potem trzeba się utrzymać 8 sekund. :P




Bóg mówi do Adama:
- Adamie, daj żebro.
- Nie dam!!!
- No Adamie daj!
- Nie dam.
- No proszę, Adam daj.
- Nie dam, mam jakieś złe przeczucie. ;]




Po dwudziestu latach małżeństwa para leży w łóżku i nagle żona czuje,że mąż zaczyna ją pieścić, co już się bardzo dawno nie zdarzało.
Prawie jak łaskotki jego palce zaczęły od jej szyji , biegły w dół delikatnie wzdłuż kręgosłupa do bioder. Potem pieścił jej ramiona i
szyję, dotykał jej piersi, by zatrzymać się powyżej podbrzusza. Potem kontynuował , umieszczając swą dłoń po wewnętrznej stronie jej lewego
ramienia. Znów pieścił lewą stronę jej biustu i obsuwał dłoń wzdłuż jej pośladków, uda i nogę, aż po kostkę. Kontynuował po wewnętrznej
stronie lewej nogi unosząc pieszczoty aż do najwyższego punktu uda. Och... W ten sam sposób delikatnymi ruchami dłoni pieścił jej prawą
stronę i gdy żona czuła się już rozpalona do ostatnich granic...Nagle przestał. Przekręcił się na plecy i zaczął oglądać telewizję.
Żona ledwie łapiąć oddech powiedziała słodkim szeptem: " To było cudowne, dlaczego przestałeś?"
"Znalazłem pilota" - odpowiedział. :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 lis 2010 12:22

ewazraju pisze:on juz niezyje....


tak samo jak Elvis, Jackson, nie jeden murzyn, rosjanin, zyd i niemiec, i pewnie nie jedna baba co do lekarza chodzila o polaku nie wspominajac

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 lis 2010 00:23

to i niech im wszystkim tez aniolki sie snia :? :roll:


jeszcze ktos nie zyje??

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 lis 2010 10:13

Jak ludzie na forach internetowych piszą o problemach i jaką otrzymują pomoc:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PROBLEM:
Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać?Po czym poznać, czy to diesel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

POMOC:
- Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.

- Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to ropniak.A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.


PROBLEM:
BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w kazdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta bede mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!!

POMOC:
- Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.

- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.

- Jako że płyta DVD ma wiekszą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamietaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.

- To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały plytami DVD i dlatego jes tniewykrywalny dla radarów.

- Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecem płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.

- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.

- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię 'ustrzeli', a do tego trzeba sporo krzepy...


NAJWIEKSZY I NAJLEPSZY PROBLEM :):):):):):):)


Pomóżcie! Czy specyfiką gumy jest to, że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam, że spada mu nawet guma typu "close fit".Proszę o poważne odpowiedzi!

POMOC:
- Musi u nasady takim zipem spiąć.

- Albo cybancik na śrubkę.

- Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.

- Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.

- Na lewą stronę?

- Nie, do góry nogami.

- To może niech założy sobie też na jajka.

- Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.

- A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.

- Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.

- Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie

- Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy.

- A z kolei mój chłopak używa rozmiaru XL i jeszcze jest za ciasna wpychamy dopołowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!

- Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba.

- W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.

- Mój facet ma odwrotny problem . Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis.

- Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2013 15:07

A bloke phones up his local council office and says I have just raped a fat ugly ginger bird.
The council woman says You should phone the police to confess.
The man replies I don't want to confess, I want you to fix the fuckin lights in the park!!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 15:51

muzzy2500 pisze:An Irish goes to library and asks for a book called "Psycho- the Rapist"
The librarian came back and says
-Its called Psychotherapist you idiot


Wyslalam po wszystkich moich psychiatrach hahahaha :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 77 gości