O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tectonik
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007 20:03

Postautor: tectonik » 13 lis 2007 19:46

czesc Pani wolna_tu

o corke bym sie nie martwil - co jest jej pisane to sie spelni, jak jest glupia to i w Polsce ja czeka pieklo, jak ma poukladane - wszedzie sobie da rade. jest taka brzydka sentencja Nietzschego: "co cie nie zabije, to cie wzmocni" i w zyciu sie sprawdza. emigracja to dobra szkola zycia, jak corka za pol roku nie popadnie w alkoholizm i/lub narkomanie to bedzie dobry znak, wiec niech Pani czeka cierpliwie i obserwuje zmiany w zachowaniu corki i jej stosunku do rzeczywistosci i ludzi, tak z gory nie da sie nic powiedziec. mam nadzieje, ze troche brutalny to mojej wypowiedzi Pani nie uraza, ale taki ze mnie realista ;)

pozdrawiam

ps.

MarcFloyd pisze:rozni tacy ktorzy sie oburzaja jak kobieta sypia z wieloma mezczyznami, przy czym uwazaja ze perfekcyjnie normalne jest kiedy to mezczyzna sypia z wieloma kobietami

lecz sie, czlowieku

Alladyn
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2007 12:18

Postautor: Alladyn » 13 lis 2007 21:37

Dziecko drogie w jakim polskim gettcie zyjesz? Alkohol i narkotyki,piszesz.
Zycie tak tutaj nie wyglada dla inteligentnych i choc troche zaradnych ludzi.
Pracuje sie w schemacie: praca - dom, tak samo jak w Polsce.

tectonik
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007 20:03

Postautor: tectonik » 14 lis 2007 00:56

no wez przestan, ludzie tu normalnie pija i cpaja, bo taka jest specyfika londynu. nie mowie, ze zaraz ciezki alkoholizm, ale wiem jak sie tu ludzie relaxuja po ciezkiej pracy, niby piwko z przyjaciolmi, a potem juz leci

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 lis 2007 08:08

Panie narodowy-katolik, jesli wszedzie dookola widzisz narkotyki i alkohol to radze zmienic znajomych.


...no i mamy drugiego Gonza.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 14 lis 2007 09:31

z tego co zauwazylem to pudruja tu nosek Ci ktorzy juz w Polsce mielu ku temu ciagotki, tylko funduszy brakowalo :) Dobrze ze nie trzymalas jej na lancuchu przypieta do kaloryfera, bo takie sa najgorsze jak juz sie urwa, gwiazdy akademika, nikt jej nie chce a ma kazdy :) Ja powtorze co pisalem wczesniej, jesli towarzystwo normalne to napewno da sobie rade, Londyn jest moim zdaniem o wiele bezpieczniejszy niz niejedno polskie miasto, jesli sie wie gdzie nie lazic po nocy, nie wlazi sie obcym do samochodu i nie pije wszystkiego co na disko postawia.

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 21 lis 2007 03:55

Dziekuje za odpowiedzi :lol:
cytat:
"Matko Polko i zatroskana kobieto;wpatrujesz sie w literki tutaj pisane z nadzieja,ze antydotium na swe troski znajdziesz."

nie jestem matkom polka ani zatroskaną kobietą i nie szukam antydotum na troski, bo ich nie mam :D --zawiodłam?
córka dokonała wyboru, a ja go uszanowałam( tak jak pisałam - ufam córce)..pisałam, bo chciałam uzyskać obraz pobytu w UK...inny niz opisywany w mediach i przekazywany do Polski...chciałam miec ten prawdziwy obraz :D bezpośredni
Córka była właśnie w Polsce i powróciła do was :D ....ktoś pytał czy dzwoniła?...tak dzwoni codziennie :D ktoś pisał o obserwacji półrocznej-będę obserwowała-i dziękuje za rady i porady bardzo dla mnie cenne
pozdrawiam

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 21 lis 2007 15:45

..


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 152 gości

cron