O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lalus
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2010 19:21

Postautor: lalus » 15 kwie 2010 21:31

ankasz pisze:
ewazraju pisze:natomiast ja z powodu nabytego realizmu tudziez pragmatyzmu nie bede sie upominac...


:lol: :lol: :lol:

Ewo droga - czy Ty aby na pewno nie masz nic do zrobienia? Sprawdz czy nie powinnas np odkurzyc mieszkania, a moze jakies pranie?

Boze dzieki Ci ze stworzyles takich ludzi - dzieki temu ten swiat bywa taki zabawny




jakie odkurzanie ???? znowu czas na cholerny zmywak

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 15 kwie 2010 22:26

Lalus pisze:
ankasz pisze:
ewazraju pisze:natomiast ja z powodu nabytego realizmu tudziez pragmatyzmu nie bede sie upominac...


:lol: :lol: :lol:

Ewo droga - czy Ty aby na pewno nie masz nic do zrobienia? Sprawdz czy nie powinnas np odkurzyc mieszkania, a moze jakies pranie?

Boze dzieki Ci ze stworzyles takich ludzi - dzieki temu ten swiat bywa taki zabawny




jakie odkurzanie ???? znowu czas na cholerny zmywak




lalus a czemu ty taki zgorzknialy w takim mlodym wieku. Jest taka teoria, ze zlosc szkodzi urodzie ..laluniu.. :lol: lustereczko powiedz przecie....

matylda33
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2010 16:35

Postautor: matylda33 » 16 kwie 2010 16:35

up

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: Do "nieudaczników"

Postautor: MarcFloyd » 16 kwie 2010 16:40

ankasz pisze:myślę, że wszyscy którym tragedia narodowa nie odebrała rozumu i pamięci - wszyscy, którzy pamiętają że zostali nazwani nieudacznikami powinni byc zainteresowani : http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5181


I post z linkiem na koniec :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Do "nieudaczników"

Postautor: aina24 » 16 kwie 2010 16:43

MarcFloyd pisze:
ankasz pisze:myślę, że wszyscy którym tragedia narodowa nie odebrała rozumu i pamięci - wszyscy, którzy pamiętają że zostali nazwani nieudacznikami powinni byc zainteresowani : http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5181


I post z linkiem na koniec :)



ale ten link jest tylko dla nieudacznikow przeciez :?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 kwie 2010 16:59

Dla tych ltorzy zostali nazwani "nieudacznikami" przez niejakiego Kaczynskiego :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 kwie 2010 18:52

MarcFloyd pisze:Dla tych ltorzy zostali nazwani "nieudacznikami" przez niejakiego Kaczynskiego :roll:



prawda w oczy kole... :lol:

papiez tez glosil- prawda was wyzwoli.. :lol:

dobrze czasem tak komus prawde w oczy powiedziec, kazdy ma takie same mozliwosci osiagniecia czegos kaczynski ma doktorat z prawa i ogolnie duzo osiagnal..a czy to nie smutno czasem jak sie widzi miliony polakow w anglii bez ambicji z komuikatywnym ang albo i bez tego? wybieraja najnizsze prace za minimalne stawki... jasne zawsze musi byc gdzies ten start kazdy zaczyna od zera i nie wstyd jest czegos nie wiedziec czy nie umiec ale wstydem jest nie chciec sie dowiedziec... i jak siedzi ktos w Anglii pare lat i dalej zastanawia sie czy jak ktos mu powie thanks to obrazil go czy pochwalil :shock: sorry ale znam takie przypadki...
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010 19:28 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2010 13:05

aina24 pisze:

prawda w oczy kole... :lol:



Nie czuje sie nieudacznikiem z powodu faktu iz spieprzalem z Polski w ktorej rzadza wlasnie tacy "kaczynscy i kaczynskopodobni" - male, zawistne ludki.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 19 kwie 2010 14:56

przez cale lata Polacy spieprzali z Polski w rozne miejsca a przeciez Kaczynski byl prezydentem tylko przez kilka lat, wiec to chyba nie TYLKO on byl winny :twisted:

Gdyby USA znioslo wize za czasow Kwasniewskiego to on bylby obwiniany za masowe wyjazdy Polakow...

a zreszta........co ja sie tym przejmuje

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2010 15:26

Och, nie mialem na mysli akurat tylko Kaczynskich - mialem na mysli wszystkie male zawistne kliki urzedasow, traktujacych panstwo jak swoj wlasny folwark a obywatela jak swoja wlasnosc. Chodzilo mi bardziej o zjawisko niz o konkretne osoby. Inna sprawa ze byly prezydent byl wlasnie takiej postawy uosobieniem - od wyzwisk pod adresem oponentow politycznych czy emigrantow po wraz z bratem, zawlaszczenie instytucji panstwowych.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 19 kwie 2010 15:38

ale to jest wlasnie natura polska Marc....tacy sa obywatele polscy, zawistni, kontrolujacy, krytykujacy....a urzedy polskie zawsze traktowaly panstwo jak prywatny folwark, to sie nie zmienilo od dziesiatek lat a moze i nawet setek...Polak jest czlowiekiem dopoki sie doczlapie do wysokiego stolka, pozniej juz jest tylko....aaaa tam, nie bede obrazac zwierzat :lol:

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 20 kwie 2010 07:04

Przyznam szczerze , ze sp. prezydent nie byl moim faworytem i strasznie sie wkurzylam gdy wyrazil sie m.in. o mnie "nieudacznik". Nie czuje sie bowiem nieudacznikiem. Przyjechalam tutaj 4.5 roku temu do kogos wraz z moimi pociechami, po poltora roku rozstalam sie z tym kims i zostalam tu zupelnie sama, nie znalam angielskiego ( kiedys w szkole mialam ros i niem). Sama musialam sobie znalezc prace, dom, urzadzic sie i wszystko zalatwic. Nikt mi nie pomogl. Moze nie jestem profesorem, doktoratu tez nie pisze ale tutaj zdobylam wiecej niz w Kraju i to wlasnymi silami. Gdybym byla sama to moze bym wrocila ale dzieci to nie kwiatki zeby je co rok przesadzac.
I wiecie , takich jak ja jest wiecej....
Nie raz zastanawiam sie co by zrobila Angielka na moim miejscu. Od poczatku pracuje z Anglikami i poznalam ich troche. Im bardziej ich poznaje tym bardziej ciesze sie ze jestem Polka. To wlasnie emigracja nauczyla mnie najbardziej szanowac Polske i Polakow, pomimo wszystkich wad.

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 20 kwie 2010 07:23

moim faworytem równiez nie był, ale fakt jest taki, że został prezydentem. I tłumaczenie, że niechętnie słuchał rad PR-ców, nie robi na mnie wrażenie. Po prostu był konserwatystą.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 kwie 2010 16:24

user1831635 pisze:moim faworytem równiez nie był, ale fakt jest taki, że został prezydentem. I tłumaczenie, że niechętnie słuchał rad PR-ców, nie robi na mnie wrażenie. Po prostu był konserwatystą.


Dopoki w Polsce bedzie demokracja doputy beda wybierac idioci, bo ich jest wiekszosc.
Dlatego PO i PiS sa u wladzy, bo trafiaja swoimi haselkami do mozgu przecietnego idioty.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 kwie 2010 16:50

Taaaaaaa.... Jak nie bedzie demokracji to beda rzadzic idioci nie wybrani przez nikogo :twisted:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 138 gości

cron