O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Kasia9018
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2010 14:39

To już przegięcie...

Postautor: Kasia9018 » 17 mar 2010 14:58

Witam postanowilam poruszyc ten temat poniewaz wydazenia ostatnigo tygodnia strasznie mnie zdenerwowaly... Mamy z mezem dosc dobrze prosferujaca firme uslugowa w Londynie, budowlanaka, elektryka, hydraulika i wiele innych, moja praca w firmie polega na robieniu wycen i tu zaczyna sie meksyk. Jezdze do klientow badz konsultuje ceny z nimi telefoniczne wiec mam bardzo dobre rozeznanie w cenach za tego typy uslugi. Jednak ostatnio przezywam szok. Zdazaja mi sie po kilka razy w tygodniu takie wyceny gdzie np. robota normalnie kosztuje zalozmy 200F angielska firma wziela by okolo350F a Polaczek bierze za te sama robote 20F... To straszne co sie dzieje nie dziwie sie anglika ze maja nas dosc zanizamy ceny tak ze sie w pale nie miesci. Bylam wczoraj na wycenie robota nie za duza ale w miare wartosci minmalnej 800F bez kosztow materialow a klient mi mowi ze byl godzine temu Polak i zrobi to samo za 220F co to ma znaczyc,... Czy juz tak nisko sie cenia nasi polscy specjalisci, budowlancy i elektrycy.. JAK TAK DALEJ POJDZIE TO ANGLICY WAM NOGI Z DUPY POWYRYWAJA A JA SIE WCALE NIE ZDZIWIE BO TO JUZ PRZESADA. ILE POLSKICH FIRM KTORE MAJA CENY FAKTEM NIZZSZE NIZ BRYTYJSKIE BEDZIE W TYM SEZONIE W SZOKU JAK SIE DOWIE ZE ZDZICHU ROBI ZA 20DYCHY A NIE 200F JAK NORMALNIE ROBOTA KOSZTOWAC POWINNA.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 mar 2010 15:19

wiesz klienci nie nazekaja pozatym teraz wlasnie sie poczujesz tak jak ci anglicy jak sie im tu zwalila cala europa i zanizyla ceny

widac zdzichu w koncu stwierdzil ze dosc siedzenia w domu i ze lepszy rydz niz nic ...

robota powinna kosztowac tyle ile ktos jest w stanie za nia zaplacic i/lub tyle za ile ktos chce ja wykonac

jak idziesz kupic proszek w tesco bo ma akurat promocje o 50 mniej niz w asdzie to tez tak nazekasz? nie badz smieszna ...

wwwENGLANDpl
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2010 05:52

Postautor: wwwENGLANDpl » 17 mar 2010 19:30

Rozumiem koleżanki oburzenie. Zaufaj mi jednak, że rynek sam zweryfikuje wszystkie te poważne firmy i małe firemki. Zostaną nie koniecznie najtańsi ale przede wszystkim, rzetelni, sumienni, z wysoką jakością wykonania. Takim warto zapłacić kilka groszy więcej. A Wacek z Frankiem, co zrobili fuchę za 20 funtów i tak zaraz przepiją ciężko zarobiony kapitał, więc jutro nie będą dla Ciebie żadną konkurencją, bo będą trzeźwieć.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: To już przegięcie...

Postautor: Emigrantka » 17 mar 2010 23:57

Kasia9018 pisze:ostatnio przezywam szok. Zdazaja mi sie po kilka razy w tygodniu takie wyceny gdzie np. robota normalnie kosztuje zalozmy 200F angielska firma wziela by okolo350F a Polaczek bierze za te sama robote 20F...



A teraz jeszcze raz przeczytaj co napisalas.......

"Normalna" czyli "wasza" cena to £200 za robote za ktora Anglik zawolalby £350 a "Polaczek" (jak to piszesz) zrobi za £20....

Czyli "wy" zanizacie stawke Anglikom (tubylcom) a "Polaczek" zaniza wam...

No i w czym problem?

Nosil wilk razy kilka.....


:lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 mar 2010 00:00

JAK TAK DALEJ POJDZIE TO ANGLICY WAM NOGI Z DUPY POWYRYWAJA A JA SIE WCALE NIE ZDZIWIE BO TO JUZ PRZESADA. ILE POLSKICH FIRM KTORE MAJA CENY FAKTEM NIZZSZE NIZ BRYTYJSKIE BEDZIE W TYM SEZONIE W SZOKU JAK SIE DOWIE ZE ZDZICHU ROBI ZA 20DYCHY A NIE 200F JAK NORMALNIE ROBOTA KOSZTOWAC POWINNA.


Anglicy to TOBIE nogi z dupy powyrywaja bo TY zaczelas.......(Polskie firmy maja ceny nizsze niz brytyjskie - dlaczego?) "Zdzichu" tylko to kontynuuje......(Zdzichu ma ceny nizsze nij nizsze od brytyjskich ceny "Polskich frm")

A tak na marginesie - co to za "zdzichowanie" tutaj na polskim forum?

A poszla ty w pissssssssssssssssdu laska- co. lepsza jestes od "Zdzicha"?


Podpisane:

Maryska

:lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 mar 2010 03:24

Jak kogos stac na to zeby robic za 20... coz...

moze tez zainwestujcie w namioty i ryz, to bedziecie mogli zejsc z kosztow ;)

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 18 mar 2010 23:16

" JAK TAK DALEJ POJDZIE TO ANGLICY WAM NOGI Z DUPY POWYRYWAJA A JA SIE WCALE NIE ZDZIWIE BO TO JUZ PRZESADA."

Zawsze czytałem jak to Polak "dyma" Polaka a tu proszę...angielskie firmy z cenami z sufitu "dymają"anglików.W takim układzie usługobiorcy będą Zdzicha nosić na rękach a nie mu nogi wyrywać z czterech liter.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 179 gości

cron